23 серпня - день вшанування пам'яті жертв сталінізму та нацизму
23 серпня 2012 року у Всеєвропейський день пам'яти жертв сталінізму та нацизму біля пам'ятного хреста поруч із колишнім "жовтневим палацом" у Києві Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вшанувало пам'ять десятків мільйонів українців, знищених цим окупаційними режимами. Цей день відзначають у країнах Європейського Союзу щорічно 23 серпня, у день підписання 1939 року злочинного пакту Молотова-Ріббентропа і секретних додаткових протоколів до нього, якими Європу було поділено між двома тоталітарними режимами – Третім рейхом і Совєцьким Союзом.
Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, виступаючи перед присутніми, наголосив:
"На жаль, дотепер злочини окупаційного комуністичного режиму в Україні не було засуджено. Дотепер існує Компартія – правонаступниця КПСС, яка була ініціатором і організатором геноциду української нації – Голодомору 1932–1933 рр., голодоморів 1921–1922 та 1946–1947 років, у результаті яких загинуло понад 10 мільйонів українців. На рахунку комуністів – потоплення у крові Української Народної Республіки, грабунок селян під час так званої "продразвьорстки", колективізація, якою було запроваджено кріпацтво новітньої доби – "колхозну" систему. До числа найбільших злочинів комуністичного режиму належать масові вбивства у в'язницях НКВД влітку 1941 року, масові депортації другої половини 1940-х років, ув'язнення українських патріотів у таборах і психлікарнях, тотальна русифікація часів Брєжнєва.
В Україні і нині панує "перефарбована" компартійна номенклатура, колишні комсомольці та кагебісти, які разом з кримінальниками є осердям олігархічної диктатури. Тому нагальною потребою є проведення люстрації, що передбачає позбавлення можливості колишніх представників совєцької окупаційної адміністрації займати державні посади, обиратися до парламенту та місцевих рад. Люстрацію пройшли всі країни-колишні васали СССР, а також окремі колишні "совєцькі республіки", а насправді – колонії совєцької імперії. Так, у Німеччині, Угорщині, Болгарії, Румунії, Словаччині, Чехії, Польщі, країнах Балтії, а також Албанії, Македонії та Грузії колишніх функціонерів окупаційного апарату – представників компартійної влади, співробітників та агентів КГБ і сателітних таємних служб – було позбавлено права обіймати державні та виборні посади, також було оприлюднено відомості про злочини окупаційного режиму на територіях відповідних держав. Тому ухвалення закону "Про люстрацію" є надважливим для України. Цей законопроект Всеукраїнське об'єднання "Свобода" внесе на розгляд Верховної Ради наступного скликання".
Голова Київської міської організації ВО "Свобода" Андрій Іллєнко акцентував увагу присутніх на тому, що сучасна КПУ як правонаступниця КПСС є злочинною організацією і має бути заборонена. "У 1939 році два кривавих диктатори – Сталін і Гітлер – ділили між собою Європу. Зараз у Європі комунізм прирівняно до нацизму, засуджено злочини обох – гітлерівського та сталінського – тоталітарних режимів. В Україні ж дотепер тисячі вулиць носять імена комуністичних діячів. Лише вулиць, названих на честь творця совєцької імперії Лєніна, в Україні налічується близько 4,5 тисяч, із них у Києві – чотири. У центрі Києва стоїть пам'ятник Лєніну, в Запоріжжі поставили пам'ятник Сталіну, у багатьох містах України є вулиці, які носять імена організаторів Голодомору 1932–1933 років – Косіора, Постишева та Чубаря. Кримінально-олігархічний режим, який панує нині в Україні, є модифікацією комуністичного окупаційного режиму: саме колишні компартійні та комсомольські функціонери, а також червоні директори, привласнивши фабрики і заводи на початку 1990-х років, стали олігархами. Утім, пануванню олігархічного режиму незабаром буде покладено край. Парламентські вибори жовтня 2012 року стануть початком системних змін в Україні, які призведуть до очищення її від режиму внутрішньої окупації і започаткують шлях побудови могутньої української держави на засадах історичної, соціальної та національної справедливості".
Керівник Аналітичної Служби "Свободи" Юрій Левченко заявив: "Непокаране зло має здатність повертатися. Саме тому в Європі щороку згадують тих, хто загинув від злочинів антилюдських режимів – нацистського та комуністичного. На жаль, в Україні шаленими темпами триває відродження сталінізму та його практики, затирання історичної пам'яті народу, наступ на все українське. Нинішня влада несе безпосередню відповідальність за злочин, вчинений на цьому місці нещодавно, коли вандали знищили пам'ятний хрест. Наше історичне завдання – запровадити в Україні європейські практики неприйнятності та заборони будь-яких форм пропаганди комунізму. Від кожного залежить, чи восени Україна розпочне докорінні зміни на користь українців, чи влада закінчить свій план демонтажу української державності, лінгвоциду, перетворення українців на безправних та безмовних кріпаків на "нашій, не своїй землі"".
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]