kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Оголошення > Звернення до жителів міста та району 

МНС закликає бути обережними з вогнем

МНС закликає бути обережними з вогнем

Щорічно з настанням спеки збільшується кількість загорань сухої трави, що у свою чергу часто загрожує поширенням вогню на інші території, житлові споруди і навіть несе у собі загрозу життю людини.

При займанні трави на присадибних ділянках, вдовж доріг, виникає загроза перекидання вогню на інші місця: ліси, залізничні колії і навіть житлові будинки. Так через необережне поводження з вогнем лише за вчорашній день в області сталося п'ять пожеж сухої трави. У місті Сміла внаслідок швидкого поширення вогню загорівся будинок, а його власниця отримала опіки. Напередодні у Черкаському районі з палаючою травою довелось боротися одразу трьом пожежним підрозділам. Перш ніж вогняну стихію вдалося приборкати, вогонь знищив дах житлового будинку.

Загорання сухої трави несуть потенційну загрозу не лише житловим будинкам, а й цілим територіям. Із початком жнив у зоні особливої уваги рятувальників знаходяться хлібні поля, де достатньо однієї іскри, щоб звести нанівець кількамісячну працю багатьох людей, перетворивши урожай у попіл. Із тривогою поглядають на загорання сухої трави і лісники, адже в лісових масивах області через спеку вже оголошено 5-й - найвищий клас пожежної небезпеки.

Тож сьогодні як ніколи громадянам варто бути уважними та обережними, а головне – відповідальними, щоб їх відпочинок коло багаття, або необережність під час паління не призвели до непередбачуваних наслідків та значних втрат, чи то в полі, чи в лісі або навіть на власному господарстві.

Територіальне управління МНС звертається до усіх громадян. Якщо ви помітили горіння сухої трави – не будьте байдужими, спробуйте його ліквідувати. Будь-яке загорання, на початковій стадії в перші 5-7 хвилин можна ліквідувати силами однієї людини. У випадках значного поширення вогню, особливо якщо пожежа загрожує лісовим масивам, хлібним ланам або житловим будинкам, негайно повідомте про загоряння за телефоном «101».

Начальник служби цивільного
захисту в канівському районі
ТУ МНС у Черкаській Андрій Хижняк

MNS-101

4 липня 2012, 17:19

Теги статті:
  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни.

У Каневі працюватиме спецавтомобіль для безкоштовної перевірки зору

pосія провела форум «Діалог про фейки 3.0». Тобто держава, що живе з брехні, тепер офіційно «бореться» з нею.

"Жизнь в тупике"

Як вмирає місто

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

Популярні за тиждень:

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

Про що зараз спілкуються:

WayBe

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"