Буденна подія,як для нашого міста, відбулася вчора в житті канівчан. В чергове своє відрядження в Америку полетів славний син канівського народу-Віктор Володимирович Ніколенко. На превеликий жаль , ми мусимо константувати, що на борту комфортабельного боінга, серед 60 (!?) членів обласної делегації не найшлося місця головному інвестору нашого міста Анатолію Леонтьєву.Адже їх спільна подорож в минулому році в Канаду вже дає результати. Які догадайтесь самі.А поки, що ми лише мусимо говорити, що знову як і в Канаду Віктор Володимирович взяв трошки земельки з могили Шевченка. І якщо такими темпами будуть продовжуватись його закордонні вояжі, так скоро навколо могили може виникнути у крайньому випадку невеликий рів.Так що ми бажаємо нашому "космічному" папі привести гостинці хоть які небуть своїм заступникам- Ігорю Олександровичу та Олегу Анатолієвичу, на яких він поклав свої обовязки на період перебування за кордоном.
А что нельзя было валюшу взять. Прямо там что не четна...она ведь заслуживает...а вы ....штаб возглавить предвыборчий не допустили...в Америку нельзя.... а когда же тогда ЗЯ
Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб на чолі черкаської делегації сьогодні відлетів до Нью-Йорку, де у червні відбувається щорічний фестиваль "Наше наследие", спрямований на встановлення міжкультурного діалогу.
У складі делегації Черкаської області США відвідають також начальник управління культури Черкаської обласної державної адміністрації Василь Марштупа, перший заступник начальника Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської обласної державної адміністрації Євген Калінічев, посадові особи місцевого самоврядування, представники місцевих органів виконавчої влади, депутатського корпусу, ділових та наукових кіл, учасники творчих колективів та митці Черкащини.
"Така потужна делегація з Черкащини, у складі якої, зокрема, буде Черкаський народний хор, художники, митці й представники бізнесу (в цілому близько 60 осіб), вперше буде перебувати у Нью-Йорку, а також штаті Нью-Джерсі. Програма 3-денної поїздки, підготовка до якої тривала більше ніж півроку, дуже насичена: зустріч в ООН з Генеральним секретарем, представлення Черкаської області у різних дипломатичних місіях, перебування на фондовій біржі, переговори з губернатором штату Нью-Джерсі, виступи черкаського народного хору, зустрічі з представниками бізнесу та української діаспори і багато іншого", – поділився планами очільник області.
Очікуваним результатом візиту є поглиблення гуманітарного та економічного співробітництва, презентація історико-культурного та економічного потенціалу Черкаської області з метою розвитку культурного діалогу, налагодження прямих контактів з американськими представниками бізнесу, розширення рамок партнерства закладів культури та мистецтва, підвищення міжнародного іміджу Черкащини тощо.
"Головне для нас – відкрити Черкащину для США. Зокрема, представити українську культуру і те, що зроблено в області протягом останнього періоду", – підкреслив Сергій Тулуб.
Довідково:
фестиваль "Наше наследие" – захід, у якому щорічно беруть участь найкращі делегації і виконавці з усього світу. Фестиваль має у своєму розпорядженні найкращі мистецькі майданчики Нью-Йорку, галереї та виставкові центри. Протягом місяця жителі США знайомляться з яскравими програмами в царині музики, хореографії, живопису, спорту та беруть участь в інших заходах.
Джерело: Черкаська ОДА
до Євро-2012 готувалися не лише великі міста, де наразі проходять матчі європейського чемпіонату, але й невелике, але амбітне місто Канів, котре має неофіційний статус Духовної столиці України.
Як показує практика, до Канева Євро не дісталося. Проте за задумом керівників не тільки міста, а й держави це мало відбутися. Адже спеціально для євротуристів були збудовані вертолітний майданчик поблизу села Пекарі за більш як 100 мільйонів гривень, термінал "Авто-Ріка" за 50 мільйонів гривень. Розраховували, що євротуристи житимуть у новозбудованому в центрі міста готелі "Замок Рода" і харчуватимуться у комунальному кафе "Зустріч". Але минула половина періоду Євро-2012, а євротуристів у Каневі немає. Не поспішають вони і на Тарасову гору. Принаймні, організованих єврогруп там не було. Щоправда, 18 червня до приплаву "Тарасова гора" пришвартувався теплохід "Принцеса Дніпра" з іноземцями на борту. Але то були переважно поважного віку мандрівники з Італії, Іспанії, Франції, Англії, Австралії котрі не мали ніякого стосунку до проведення чемпіонату Європи з футболу. Були серед туристів і росіяни, які цікавляться Євро-2012, але вони приїхали в Україну на не футбол, а на екскурсію.
До кінця чемпіонату лишається небагато часу. Ще менше надії мають канівці, що до їхнього всесвітньо відомого міста приїдуть іноземні фани.
Підготував: Лариса ЗЕЛЕНЕНКО
В суті питання я не знавець, але по формі перегнули.
Наприклад: "комфортабельного боінга" -- це ж явно реторичний прийом, адже "комфорт" міжконтинентального 747-го -- це щось близьке до скотовозки "б-гдан"/"етанол" з маршруту Канів-Київ. Сумнівний такий комфорт.
Нужно немедленно принять сессией городского совета запред использовать землю , которая на могиле Шевченка для этих целей. А то у нас может возникнуть парадокс что Валюша будет землю брать когда будет ездить в Польщу и Германию ( а это пол-машины земли).Леонтьев надумает при каждом путишествии у Францию тоже чернозема с горы взять.Так и гора упадет.
кромно-60 человек. Один человек обойдется в 4-5 тыс баксов . Множем на 60. Получается поездка обойдется в 300 тыс. баксов. Скормно но от души.- А отпускные учителям нечем выдавать.
А мені здається інвестиції він обовязково з Америки привезе. Адже гостеприйомні амереканці хоч доларів на 200-300 повинні подарунків ВВН надати. А по відпускним звертайтесь до велико проффффесора Олега, він зараз тимчасовий меееер.
В каком нибудь африканском Мумбу - юмбу уже пролили бы море крови, сварили бы и слопали на ужин всю эту компанию "открывателей Америки", а мы, добрые спокойные волы, даем себя обворовывать разным...
Як повідомляють у Черкаській ОДА, одним із основних заходів, що відбувся у рамках візиту делегації області у США, була зустріч із діловими колами IBM.
Під час зустрічі Сергій Тулуб акцентував увагу на основних соціально-економічних показниках розвитку регіону, познайомив учасників зустрічі з інвестиційними проектами області, розкрив економічний та туристичний потенціал Черкащини.
Сьогодні ж заплановано підписання меморандуму про співпрацю між та штатом Нью-Йорк (США) та Черкаською областю (Україна).
Довідково: International Business Machines Corporation (вимовляється Ай-Бі-Е?м, також відома як IBM або «Блакитний гігант») — американська електронна корпорація, найбільший світовий виробник усіх видів комп'ютерів і програмного забезпечення, один з найбільших провайдерів глобальних інформаційних мереж. Корпорація посідає шосте місце в списку найбільших компаній світу. Штаб-квартира знаходиться у Армонку, штат Нью-Йорк, США. Історія починається з 19 століття. IBM виробляє та продає апаратне та програмне забезпечення, послуги (хостинг, консалтинг) у сферах від мейнфреймів до нанотехнологій.
IBM є найбільшою компанією у галузі інформаційних технологій у світі. У власності IBM більше патентів ніж у будь-якої іншої технологічної компанії. IBM має інженерів та консультантів у більш ніж 170 країнах, а IBM Research має вісім лабораторій по всьому світі. Співробітники IBM здобули п'ять Нобелівських Премій, чотири Премії Тюринга, п'ять Національних Медалей за розвиток технологій, та п'ять Національних Медалей за розвиток науки. Як виробник чипів, IBM входить у двадцятку лідерів продаж транзисторних виробів.
У Нью-Йорку завершився триденний офіційний візит делегації Черкаської області на чолі з главою державнної адміністрації Сергієм Тулубом.
Приводом для візиту послужило запрошення взяти участь у щорічному фестивалі російської культури в Америці "Наша спадщина". У п’ятницю, 22 червня, відбулася в Українському інституті Америки ділова зустріч черкаських підприємців із американськими колегами, включно з американськими підприємцями українського походження. Це була лише одна з цілої низки зустрічей черкащан у Нью-Йорку.
Делегація побувала в ООН, де розповіла про перспективи інвестицій та підприємництва в області.
Черкащани відвідали Олбані, столицю штату Нью-Йорк, де мали зустріч зі спікером законодавчої Асамблеї Шелдоном Силвером. Асамблея ухвалила спеціальну Прокламацію з нагоди 16-ї річниці Конституції незалежної України.
Підприємці у складі делегації налагоджували корисні контакти.
На запитання репортера про запрошення від російських американців, Сергій Тулуб, махнувши рукою, сказав, що він вдячний їм за допомогу в організації вернісажу у престижному Національному мистецькому клубі Нью-Йорка.
Наголос черкаський керівник робив насмаперед на успіху ділової частини візиту. Він, також звернув увагу на унікальний характер подорожі офіційної делегації.
"Це вперше за всю історію незалежної України, – сказав Сергій Тулуб, – область було презентовано саме тут, у штаті Нью-Йорк і в ООН, а також представлені культура й мистецтво".
Спочатку – бізнес, потім – пісні
Славнозвісний Черкаський народний хор виступив і на виставці творів українських митців і народних худождників, і на українському фестивалі на курорті "Союзівка" у Кетскільських горах на півночі штату Нью-Йорк.
Півроку пішло на підготовку до візиту. Істотно допомогли українські дипломати. Посол України в ООН Юрій Сергеєв домовлявся про виступ черкащан там в рамках підготовки до наступної сесії Соціальної та Економічної ради.
Організаційну частину взяв на себе генеральний консул у Нью-Йорку Сергій Погорельцев. Репортер сказав йому, що, як виглядає, негативне ставлення української діаспори до нинішньої влади у Києві не поширюється на Черкаську область.
"Серед організаторів візиту й тих, хто сприяв успішному проведенню зустрічей були впливові члени української громади, – наголосив консул, – і вони доклали суттєвих зусиль для того, щоб візит пройшов вдало". Чільною частиною візиту генконсул вважає налагодження корисних контактів черкаських підприємців.
Д
bitr, +1
"...Підприємці у складі делегації налагоджували корисні контакти...
...Спочатку – бізнес, потім – пісні...
...Чільною частиною візиту генконсул вважає налагодження корисних контактів черкаських підприємців." - це ясно, а якого ж .... туди їздили офіційні особи?
Тулуб не знає, скільки пішло бюджетних грошей на його візит у США
Написано 26 Июнь 2012. Tags: візит, Про Головне, США, Тулуб, Черкаси
Черкаський губернатор Сергій Тулуб ще не знає, скільки витрачено з обласного бюджету на поїздку черкаської делегації до Сполучених Штатів Америки. Про це він заявив НародUA на прес-конференції 25 червня. Голова Черкаської ОДА заявив, що з бюджету фінансувався офіційний візит лише п’ятьох осіб. Окрім нього, як повідомив пан Тулуб, це міський голова Канева Віктор Ніколенко та ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анатолій Кузьмінський. Інших двох делегатів Сергій Тулуб не назвав, однак НародUA таки дізнався «повний список». А також те, скільки було офіційно витрачено з бюджету на візит Сергія Тулуба до США.
Окрім витрачених з бюджету коштів на поїздку черкаської делегації в США на фестиваль російської культури «Наша спадщина», НародUA також поцікавився у Сергія Тулуба про те, які картини чи інші роботи, що мали експонуватися від Черкащини на виставці в Штатах, зникли, як повідомляла «Провінція», під час перельоту делегації.
І ось що ми почули у відповідь від черкаського губернатора:
- На сьогоднішній день я не маю такої інформації щодо зниклих якихось там експозицій. До мене така інформація не доходила, тому розглянемо. А друге питання — що стосується бюджетних витрат — то вони були витрачені тільки на ту кількість — офіційну — делегації, а це — п’ять осіб, згідно нормативів, які установлені міністерством фінансів України. І ні копійки більше. Все інше було профінансовано за рахунок різноманітних організацій, а також фірм, які підтримували нашу делегацію — митців, художників і так далі — у цій поїздці. Ну ми вчора тільки повернулися, шановний. Зараз уточнюється. Воно ж не могло шось за ніч бути. Розумієте, вчора делегація тільки ввечері повернулася. Тому зараз бухгалтери підраховують, скільки там чого на цих п’ять осіб… Тим більше, в офіційній делегації знаходився міський голова міста Канева, знаходився ректор національного університету імені Богдана Хмельницького… Тому… почекайте, через тиждень ми вам скажемо. Через прес-службу дамо офіційно відповідь на це питання.
Утім, після неодноразових дзвінків до управління культури та управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської ОДА, НародUA таки вдалося дізнатися про весь склад офіційної делегації, а також про витрати з бюджету.
Так, перший заступник управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Євген Калінічев повідомив НародUA, що з бюджету, «згідно з розпорядженням», фінансувався лише візит Сергія Борисовича Тулуба.
Окрім голови Черкаської ОДА, ректора Анатолія Кузьмінського та вже згаданого мера Канева Віктора Ніколенка до офіційної делегації входили також пан Євген Калінічев та начальник управління культури ОДА Василь Марштупа.
За словами Євгена Калінічева, пану Кузьмінському оплачував відрядження університет, міський голова Канева Віктор Ніколенко їздив до США за рахунок Канівського міського бюджету, а сам перший пан Євген Калінічев та Василь Марштупа їздили «за власний рахунок та за рахунок приймаючої сторони».
Спершу Євген Володимирович Калінічев повідомив НародUA, що одна доба проживання Сергія Тулуба в американському готелі обходилася «в 240 доларів без харчування» (голова Черкаської ОДА пробув там чотири ночі).
Крім того, як розповів НародUA перший заступник управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської ОДА Євген Калінічев, переліт губернатора коштував до однієї тисячі доларів.
Врешті, Євген Калінічев проінформував, що, відповідно до розпорядження, загалом на перебування голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба в США з бюджету виділено 23 тисячі гривень.
Тим часом черкаська опозиція, зокрема й координатор «Ради опозиційних сил Черкащини» Леонід Даценко сьогодні знову розкритикували губернатора Сергія Тулуба за витрачання коштів з бюджету та загалом участь у заходах «російської та єврейської культури» в Нью-Йорку.
Зокрема, пан Даценко закинув Сергію Тулубу те, що українську культуру на Черкащині голова ОДА не підтримує. Йшлося і про культурно-туристичні об’єкти області, які колись входили в «Золоту підкову Черкащини» і які сьогодні, за словами Леоніда Даценка, руйнуються. В тому числі — замок Шувалових у Тальному, а також резиденція Богдана Хмельницького в Чигирині.
? Об’єднана опозиція просить владу врятувати резиденцію Хмельницького і палац Шувалова
Об’єднана опозиція Черкащини не втрачає надії домовитись з «УДАРом»
Уже п'ять місяців депутат Канівської міськради Юрій Гамалій домагається встановлення пам'ятного знаку героям Української Народної Республіки, що народилися на Канівщині і в 1917-1921 роках воювали за незалежність України. Проте ані влада, ані представники опозиції, зокрема "Батьківщини", не підтримують ініціативу увічнення героїв УНР у Каневі.
Як розповів НародUA Юрій Гамалій, ще з січня 2012 року він звертається до різних установ з ініціативою вшанування відомих канівчан, які в 1917-1921 роках віддавали життя і здоров'я, захищаючи Батьківщину від різноманітних окупантів, зокрема й большевиків.
Йдеться про таких учасників Визвольних змагань початку ХХ століття, як Андрій Лівицький, який народився у с. Ліпляве Канівського району, був міністром закордонних справ УНР (1919р.), а згодом – Президентом УНР в екзилі. Це і Борис Барвінський, народжений у с. Грищенці, що був громадським діячем, учителем і підполковником армії УНР. Це і Павло Гарячий, що народився у с. Буда-Горобіївка і був інженером, учителем, сотником Армії УНР. Це козаки Армії УНР Оникій Кучер (народився у с. Степанці) та Лазар Шевченко (народився у с. Пшеничники), які були учасниками Другого зимового походу й розстріляні більшовиками під містечком Базар.
Про всіх цих людей, як зауважує ініціатор вшанування героїв УНР, канівчани фактично нічого не знають.
Проте, за словами депутата Канівської міської ради від "Свободи" Юрія Гамалія, канівська міська влада робить усе, що відтягнути встановлення пам'ятного знаку. Крім того депутат констатує, що і представники "Батьківщини", які входять в Організаційний комітет щодо перейменування та впорядкування вулиць, майданів та скверів у м. Каневі активно перешкоджають втіленню цієї благородної ідеї.
Юрій Гамалій зазначив, що в січні 2012 року він звернувся з цією ініціативою до міського голови Канева Віктора Ніколенка, а також до директора Канівського історичного музею Ольги Ісаєвої та трьох заступників міського голови Канева - Ігоря Ренькаса, Анатолія Леонтьєва та Валентини Чиж.
Однак директор музею Ольга Ісаєва категорично висловилася проти розміщення пам’ятної дошки на стіні музею, запропонувавши встановити пам’ятний знак в парку Слави. Мовляв, будинок, в якому знаходиться музей, є архітектурною цінністю, стоїть на балансі у міністерстві і без відповідного погодження не може змінювати (доповнювати) свій зовнішній вигляд.
Заступники міського голови нібито не заперечували проти встановлення пам'ятного знаку, однак, як виявили засідання оргкомітету з перейменування вулиць, питання лише відтягувалося.
Протягом п'яти місяців, за словами Юрія Гамалія, Організаційний комітет щодо перейменування та впорядкування вулиць, майданів та скверів у м. Каневі три рази збирався, щоб розглянути питання встановлення пам'ятного знаку героям УНР Канівщини.
Проте двічі на зібрався кворум оргкомітету для ухвалення будь-яких рішень. Таким чином питання блокувалося.
Однак чи не найголовнішою несподіванкою для багатьох стало те, що представники опозиційної "Батьківщини", зокрема член комітету та депутат Канівської міської ради Євген Касіч-Пилипенко, виявилися найбільшими супротивниками вшанування канівських патріотів часів Визвольних змагань 1917-1921 років.
Інший представник "Батьківщини" і депутат Канівської міськради Сергій Ткаченко також не підтримав ідею і взагалі ігнорував усі засідання оргкомітету з цього питання.
Зрештою, прогнозовано до активних супротивників ідеї вшанування героїв УНР Канівщини приєднався й представник КПУ і депутат Канівської міськради Микола Лисенко.
Коли з третьої спроби на засідання оргкомітету таки зібрався кворум, то згаданий БЮТівець Євген Касіч-Пилипенко був єдиним, хто відкрито голосував проти будь-якого вшанування учасників Визвольних змагань 1917-1921 років на Канівщині.
Утім, вшанування із переліком імен героїв 1917-1921 років підтримали лише ініціатор Юрій Гамалій та інший "свободівець" в Канівській міськраді Володимир Варавка.
Інші присутні члени оргкомітету голосували за вшанування без прив'язки до імен.
На думку депутата Канівської міськради Юрія Гамалія, подібне голосування й вшанування "без імен" - просто нівелювання самої ідеї та можливості її втілення.
За його словами, громадська організація «Благодійна ініціатива «Героїка» за благодійні кошти виготовляє пам’ятні дошки й знаки учасникам, героям Визвольних Змагань за незалежність України 1917-1921 років і готова зробити це для міста Канева. Проте "безіменне" вшанування героїв фактично стає неможливим.
Юрій Гамалій вважає надуманими аргументи деяких членів оргкомітету та представників канівської влади, що не можна згадувати імена учасників боротьби за незалежність, тому що "їх небагато". Це, на думку депутата - лише привід, щоб їх взагалі не вшановувати.
Зокрема, Юрій Гамалій заявив НародUA наступне:
- Завжди таким чином можна заявити, що "не все досліджено" і "не всі імена відомі". Знайдуть десять людей, а вони скажуть що були сотні, знайдуть сотні, а вони скажуть, що були тисячі людей. Візьмемо Велику вітчизняну війну. Досі знаходять сотні й тисячі невідомих імен і ніхто не каже, що не будемо встановлювати дошки пошани, бо далеко не всі імена відомі. Ми хочемо підняти це питання для обговорення громадськості, щоб вона знала, хто не хоче вшановувати героїв Визвольних змагань 1917-1921 років на Канівщині. Можливо, громадськість переконає владу, що не можна нехтувати своїми героями.
У свою чергу, після 4 місяців розгляду від міського голови Канева Віктора Ніколенка також надійшла відповідь депутату. З одного боку, там нібито підтримується ідея вшанування, однак тут таки зазначається, що потрібно досліджувати персоналії, які "заслуговують" на пошанування. Мовляв, доцільніше вшановувати без згадки конкретних імен.
Врешті, подаємо для обговорення громадськістю список членів оргкомітету з перейменування та впорядкування вулиць, майданів та скверів у м. Каневі, які або проігнорували засідання з цього питання, або голосували проти "іменного" вшанування героїв.
Леонтьєв А.О. – голова Комітету, заступник міського голови
Чиж В.М. – заступник голови Комітету, заступник міського голови, депутат Канівської міської ради від ПР
Ткаченко С.В. – секретар Комітету, працівник Виконавчого комітету Канівської міської ради
Труфанова О.Г. – член Комітету, начальник міського відділу культури
Шацьких А.І. – член Комітету, начальник ЖКГ
Черешнєв Д.М. – член Комітету, начальник відділу архітектури Канівської міської ради
Осадча О.В. – член Комітету, представник Державного реєстру
Максим'юк І.С. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від «Сильної України»
Ткаченко С.С. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від ВО «Батьківщина»
Касіч-Пилипенко Є. Л. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від ВО «Батьківщина»
Кулинич П.М. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від ПР
Ренькас І.О. – член Комітету, заступник міського голови, депутат Канівської міської ради від ВО «Союз. Чорнобиль. Україна»
Лисенко М.П. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від КПУ
Куча В.В. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від «Сильної України»
Коломієць В.В. – член Комітету за згодою, генеральний директор музею Т.Г. Шевченка
Бруслиновський Є.Б. – член Комітету за згодою, головний редактор місцевої газети «Дніпрова зірка»
Яка золота підкова? Хтось їздив цим туристичним маршрутом? Його немає....Про що мова?
Коли ми вже доживемо до того, що будуть вулиці перейменовані...Та ми ніколи...можливо наші діти, ато і внуки....
Глянеш на владу....все роблять для того, щоб довести народ до "изнеможения", а потім скажуть, подивіться, як гарно в Росссссії, у них пенсії вже 300$....а у нас 100$, давайте до них приєднаємося...навіщо нам та європа...
А наш народ скаже....давайте!!!! 300$ це ОГОООООО!!!!
Отак ми і продамося.....
І дивлячись на останні події....скоро це буде....
А що робити? як цьому завадити? ніхто не знає....а більше всього і не хоче знати.....
Буде так, то й так.......
Не хочу цього.......СЛАВА УКРАЇНІ!!!!
Як написано буденна подія...обійшлась в кругленьку суму. Переліт до Нью Йорка в одну сторону тис. 5-7 доларів. Проживання-800-1500доларів у день. Карманні росходи (добові-100-200дол у день. Аренди транспорту для пересування. Так що золотий у нас мер.Він тепер просто мусить відблагодарити та зробити все щоб всі в Каневі проголосували за партію олежки
Да заплатити вчителям відпускні в повному обємі грошей немає, не говорячи про премії , а кататись по америках є.І в скільки ж обійшовся цей туристичний вояж слуги народу (якого)?
Окрім голови Черкаської ОДА, ректора Анатолія Кузьмінського та вже згаданого мера Канева Віктора Ніколенка до офіційної делегації входили також пан Євген Калінічев та начальник управління культури ОДА Василь Марштупа.
За словами Євгена Калінічева, пану Кузьмінському оплачував відрядження університет, міський голова Канева Віктор Ніколенко їздив до США за рахунок Канівського міського бюджету, а сам пан Євген Калінічев та Василь Марштупа їздили "за власний рахунок та за рахунок приймаючої сторони".
Спершу Євген Володимирович Калінічев повідомив НародUA, що одна доба проживання Сергія Тулуба в американському готелі обходилася "в 240 доларів без харчування" (голова Черкаської ОДА пробув там чотири ночі).
Крім того, як розповів НародUA перший заступник управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської ОДА Євген Калінічев, переліт губернатора коштував до однієї тисячі доларів.
Врешті, Євген Калінічев проінформував, що, відповідно до розпорядження, загалом на перебування голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба в США з бюджету виділено 23 тисячі гривень.
Вся підготовка та сама поїздка у виконкомі трималась під грифом "Совершенно секретно".Даже під час перебування у Америці подзвонивши у приймальну запитав -Можна з мером поспілкуватись"
ВІдповідь - Він сьогодні у відрядженні! А завтра . Передзвоніть завтра. Ось такі діалоги.
А між іншим даний товариш перед виборами говорив про прозорість влади...
А всеж таки цікаво було б почути що крім горілки та пісень під фонограму робила делегація і її славний син (як написано в заголовку) Віктор Володимирович....
А ніхто не може дати відповідь на таке питання. Чому офіційна делегація Черкаської області летіла в Америку разом в одному літаку а Ніколенко в іншому?
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом