Жовто-блакитний прапор – це символ природного порядку
Відновлення ладу в суспільстві починається з відновлення порядку в головах, бо який світогляд – таке й життя. Символіка – це концентрований світогляд. Тому повернення до природного порядку неминуче вимагає повернення до правильної символіки.
Українці традиційно називають свій прапор «жовто-блакитним». На мові геральдики (науки про герби) та вексилології (науки про прапори) це значить, що жовтий колір є головним (тому в описі прапору він називається першим по черзі, зображується вгорі і використовується для зображення Тризуба-Трійці), а блакитний є допоміжним (тому називається другим, зображується внизу прапора і використовується на гербі як тло).
З сакральної точки зору жовтий колір позначає активне, творче, сонячно-вогняне, духовно-божественне начало, а блакитний — пасивне, вологе, консервативне начало, яке потребує активізації та одухотворення. Тому жовто-сонячний колір українського прапору позначає Творця і божественну активність, а блакитний — створену ним матерію, наш земний світ.
Якщо на прапорі вгорі зображається колір духовно-божественного начала, то це значить, що саме воно визнається головним, домінуючим — і це відповідає природному стану Всесвіту, створеного Творцем.
Нинішній прапор України називається синьо-жовтим, тому верхня його половина є синьою (головний колір), а нижня — жовтою (допоміжний колір). Відповідно, згідно з законами геральдики, на державному гербі мав би зображатися синій Тризуб на жовтому тлі. Проте в дійсності ми маємо жовтий Тризуб на синьому тлі. Але тоді головний, жовтий колір має бути угорі нашого прапору, а не навпаки.
З сакральної точки зору зображення на національному прапорі синього над жовтим означає, що нація визнає панування пасивного над активним, консервативного над творчим, матеріального над божественним, творіння над Творцем. Синьо-жовтий прапор відбиває нині існуючий у державі стан перевертання природного порядку та домінування безбожності, об’єктивними проявами якого є вимирання українського народу (майже півмільйона щороку), зростання кількості самогубств та абортів, поширення алкоголізму та наркоманії, генетичне й культурне виродження.
Захисники синьо-жовтого прапора стверджують, що синє — це небо, а жовте — це пшеничне поле. Мовляв, українці є хліборобською нацією, тому її природним символом є синьо-жовтий прапор.
По-перше, небо буває синім надзвичайно рідко, адже у сонячний день воно зазвичай блакитне (тож для позначення неба і пшениці прапор мав би бути блакитно-жовтим). Насправді ж синій колір на нинішньому прапорі України є не символом неба, а рудиментом червоно-синього прапору УРСР.
По-друге, українці є не тільки хліборобами. Українська нація - це передусім нація священиків і воїнів - брахманів і кшатріїв. Більше того, дух священиків і священних воїнів є домінуючим, адже навіть буденна сільськогосподарська діяльність традиційно здійснювалась українцями як священнодійство, життєтворчий ритуал. Зведення українського світогляду до селянської праці є засобом інформаційно-духовної війни на послаблення української нації.
Хочете побачити кольори священного українського прапору? Запаліть свічку і погляньте на полум’я: внизу блакить, вгорі – сонце.
AZK777: чи не найнауковіший підхід до розуміння української символіки. Саме в цьому контексті(жовта барва - світло Дажбоже, яке уособлює сваргу, тобто світле небо Небесного Орія Сварога як Ор-Тата в Сині, і синя - вода як уособлення Доньки Матері-Сирої Землі Дани) українська традиція розглядає прапор, барви якого означають дві вищезазначені стихії. І саме про це відають легенди Поросся - краю, "откуда єсть пошла Русьська земля". Це - купальська легенда про Ора (світло як прояв Білобога) і Дану (вода як прояв Чорнобога), які, покохавши один одного і створивши взірцеву сім"ю, пішли на компроміс: білу всеспопеляючу барву Білобога послабили до помірної життєтворчої жовтої, а чорну - "мертвої" води Чорнобога підсилили до "живої" життєдайної синьої. Що вони й утвердили на космогонічному рівні зміною довжини дня і ночі на Різдво і Купала.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]