Друга спроба провести позачергову сесію Канівської міськради також зірвалася
На сесію не з'явилися депутати від "Батьківщини" та Партії регіонів, які, власне, і голосували за виділення невідомому кооперативу землі, де традиційно відпочивали на природі канівчани .
Нагадаємо, міський голова Канева Віктор Ніколенко наклав вето на рішення Канівської міської ради від 5 квітня 2012 року про виділення "Дніпровим садам" 6,5 га вздовж дренажного каналу Канева і неподалік від Дніпра для подальшої приватизації.
Це земельне рішення Канівська міська рада ухвалила, як стверджують опоненти, порушивши українське законодавство та регламент ради. Крім того, ані депутати Канівської міської ради, ані жителі Канева досі не знають, хто ж є засновниками та членами кооперативу "Дніпрові сади".
Як уже повідомляв НародUA, відомо лише, що керівником "Дніпрових садів" є Тетяна Коваленко. За одними джерелами, вона - дружина, за іншими - просто родичка депутата Канівської міської ради від Партії регіонів Олексія Коваленка. Сам же Олексій Коваленко - секретар комісії з питань раціонального природо- та землекористування й екології Канівської міськради.
За попередньою інформацією, наступний шанс подолати своє вето на рішення міськради мер Канева Віктор Ніколенко планує дати депутатам 28 квітня. У цей день, як повідомив НародUA Юрій Гамалій, має відбутися ще одна позачергова сесія з питання виділення 6,5 га "Дніпровим садам" та подолання вето канівського мера з цього питання.
Всього коментарів: 12 Сторінка коментарів: 1 Михалыч 26 квітня 2012, 22:22IP: 176.67.10.xxx Рейтинг: 0 А, то сессии и не было! Разбежались хапуги! Ну, если уже завоняло на всю область, то фиг им, а не земля)))) Михалыч 26 квітня 2012, 22:40IP: 176.67.10.xxx Рейтинг: 2 Ничего! Эйфория прошла, "команду" подразгонит, наберёт нормальных людей, а там смотри и станет настоящим мэром)) kuka 26 квітня 2012, 22:46IP: 95.135.216.xxx Рейтинг: 0 А где ж он их, отех нормальных, возьмет? Команда распалась. А настоящим, это каким-таким мером? Михалыч 26 квітня 2012, 23:06IP: 176.67.10.xxx Рейтинг: 1 Где возмёт?))) Они здесь, в городе, никуда не делись. Труднее будет разогнать не нормальных)))) Михалыч 26 квітня 2012, 23:08IP: 176.67.10.xxx Рейтинг: 3 frankes 26 квітня 2012, 23:09IP: 95.111.167.xxx Рейтинг: 0 как всегда срабатывает наша хохляцкая натура "моя хата с краю,я нишё не знаю":) frankes 26 квітня 2012, 23:11IP: 95.111.167.xxx Рейтинг: 0 видео улётное ВТБ 27 квітня 2012, 07:44IP: 91.124.3.xxx Рейтинг: 1 kuka- где возмут. Вот Игорек Жмака недавно говорил, что переходит в команду мера. Мне кажется это достойный член комманды!!!!! Михалыч 27 квітня 2012, 08:14IP: 176.67.9.xxx Рейтинг: 1 Там и своих больных девать некуда!))) aspid 27 квітня 2012, 10:07IP: 95.111.186.xxx Рейтинг: 0 так цирк,исче впереди:-) Лото Забава 27 квітня 2012, 14:31IP: 91.124.151.xxx Рейтинг: 0 Якщо ВТБ- його брати, тоді необхідно і Олега з Анею взяти...... :-))) 29 квітня 2012, 09:48IP: 91.124.147.xxx Рейтинг: 0 Ну так что, была вчера сессия? Подолалы вето? Колитесь, кто в курсе!
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Нові теми:
Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ Закривають два дитсадки Гопак «Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту У Каневі зросла вартість квитків на міські та окремі приміські автобусні маршрути Звички воєнного часу Вартість проїзду знову “злітає”: скільки коштує виїхати з Києва У Степанецькій громаді зустріли звільненого з ворожого полону Дениса Бібіка Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині
Популярні за тиждень: Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді [0] Про що зараз спілкуються:
Олександр Скорина Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь] Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]святослав Корупція на чонгарських мінах закінчується тим,
Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]rod ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.Звички воєнного часу [8]Олександр Скорина WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь] Звички воєнного часу [8]WayBe Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий.
Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь] Звички воєнного часу [8]WayBe slavikf, не зрозумів взагалі ніц.
Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життяЗвички воєнного часу [8]Олександр Скорина WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.Звички воєнного часу [8]slavikf святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню.
Інакше я б не встрягав.Звички воєнного часу [8]святослав Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприкладЗвички воєнного часу [8]slavikf Гумка входить до складу MRE як засіб гігієни ротової порождини і навіть зняття стресу.
Далі читати просто не став.Звички воєнного часу [8]
Активні оголошення:
Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення
Розділи новин: З блогів Міські новини Регіональні новини Цікавинка Влада Податкова Спорт Шевченко Історія Кримінал Спортивні новини Новини Анонси Районні новини Новини району Вибори Політика Флейм Віка Космос www.kaniv.net Video Розповіді Видання Міські новини, екологія Нещасний випадок Статистика Мистецтво Долі людські Транспорт Війна Політика, канів Цікавинка регіональна Історія, Свято Обговорення Дніпрова зірка Бизнес Історія, політика Сміх тай годі! Наука Пожежа Криминал демократія і авторитаризм права людини Обхохочешься блин Карти Розваги Милосердя Обласні новини Недільна школа Міські новини, КУКіМ Міські новини, зустріч з міським головою Пенсійний фонд Новини ринку Екологія Торренты Канівщина,затримано, крадій, ліс Центр Молодіжних Ініціатив Телекомунікації Бізнес чат, чам фото