Здорові діти Україні не потрібні? 2006 року в області працювало 83 дитячих оздоровчих заклади, 2007 - 75, 2008 - 55...
Спеціалісти КРУ в Черкаській області здійснили перевірку мережі закладів, які за профілем повинні займатись літнім оздоровленням дітей. Щойно завершене аудиторське дослідження ефективності використання бюджетних коштів, виділених на оздоровлення та відпочинок дітей за 2006-2007 роки та 9 місяців 2008 року.
На думку аудиторів, одним із факторів, що негативно впливає на забезпечення дітей області якісним відпочинком та оздоровленням, є зменшення у регіоні кількості профільних позаміських оздоровчих закладів.
Зокрема, 2006 року на Черкащині функціонувало 83 профільних дитячих оздоровчих заклади, 2007 року їх кількість зменшилась до 75, а у 2008 – до 55.
Наприклад, на базі табору „Рось”, який з 2006 року є власністю ТОВ “Панда”, останнім часом створено оздоровчий молодіжний бізнес-центр „Модус”. За статистичними даними, 2006 року тут оздоровлювалось майже 200 дітей, тоді як 2007 – лише 32 особи, з них 97 % – дорослі.
Не краща ситуація з санаторієм „Перлина”, який належав Черкаському ВАТ „Азот”. Його було продано київському ТОВ „Лас-Центр”. У результаті, якщо ще влітку 2007 року – в “Перлині” було оздоровлено понад 700 дітей, то протягом 2008 – оздоровлення дітей в санаторії не проводилось.
У січні-лютому 2007 року регіональне відділення Фонду державного майна України реалізовало державну частку (55 %) у статутному фонді товариства “Лікувально-оздоровчий заклад “Черкаський санаторій та дитячий оздоровчий центр “Світанок”. У договорі передбачалось збереження спеціалізації підприємства оздоровчого напрямку, проте не наголошувалось на збереженні саме дитячого оздоровлення. Проведена у вересні 2007 року перевірка виконання покупцем договірних зобов’язань показала: оздоровлення дітей зазначений заклад не здійснює.
У зв’язку з проведенням новим власником капітальних ремонтів приміщень, 2007 та 2008 року не оздоровлював дітей і ВАТ “Золотоніський дитячий оздоровчий табір “Чапаєвець”.
На фондовій біржі України виставлено для продажу державну частку (8,84 %) товариства “Чорнобаївський районний санаторій та дитячий оздоровчий центр „Сосонка”. Хоча планом приватизації підприємства передбачено збереження спеціалізації оздоровчого напрямку, у 2008 році вже зменшено кількість дитячих місць майже на 20 %, та й завантаженість табору становила лише 50 %.
Декілька років не працюють оздоровчі табори „Нива” та „Світанок” Черкаського району, „Колос” Маньківського району, оздоровчий табір санаторного типу „Пролісок” Драбівського району та „Берізка” Христинівського району.
Крім того, хоча у розпорядчих документах, як центрального, так і районних органів влади області і зверталася увага на забезпечення проведення необхідних ремонтних робіт у дитячих оздоровчих закладах, доволі часто ця вимога так і залишалась тільки на папері.
Так, за результатами перевірок, проведених у 2008 році з питань дотримання протипожежного стану об’єктів літнього відпочинку і оздоровлення дітей, підрозділами Головного управління МНС було винесено постанови на призупинення експлуатації 4-х закладів відпочинку - санаторіїв „Мрія”, „Україна”, „Сосновий бір” та табору „Орлятко”. Споруди багатьох дитячих оздоровчих закладів потребують капітального ремонту. Так, термін експлуатації будівель більшості установ санаторно-курортного лікування комунальної форми власності становить 20 і більше років. Що ж стосується позаміських закладів, то, наприклад, термін експлуатації будівель ДОЗ „Джерельце” Кам’янського району – понад 30 років.
За останні роки значно розширилась мережа таборів з денним перебуванням, що функціонують на базі шкіл, але вони не мають належної матеріально-технічної бази та відповідних умов для відновлення й зміцнення здоров’я дітей. Адже протягом досліджуваного періоду жодної копійки бюджетних коштів не витрачено на покращення матеріально-технічної бази пришкільних таборів.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
fishingessay Заходьте та починайте — місце чудове, і все готове. Як і у Грі зі Змійками, ви починаєте google baseball з простого та розвиваєтесь. Тут усе готове до розвитку; просто трохи спрямуйте це на масштабування. Єлизавета Зубчук [2]
litytremble Локація супер, усе вже обладнано — заходь і працюй. Це як у гру Snake Game: чим далі проходиш, тим більше ростеш, але починаєш з простого. Тут теж все підготовлено для розвитку, варто лише трохи спрямувати — і можна масштабуватись. Єлизавета Зубчук [2]
polytrack @Poly Track У вашому магазині я маю багато варіантів, коли хочу купити плитку для підлоги. СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]
Nikamrita 1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь] Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]