kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > CHE 

"Бютівець": революція почнеться із селян, які з вилами прийдуть під Раду

Революція в Україні може початися з селян, які з вилами прийдуть під Раду і під Кабмін через ухвалення закону "Про ринок землі".

Про це в інтерв'ю НБН розповів народний депутат з фракції "БЮТ-Батьківщина" Василь Кравчук.

"Працює класична рейдерська схема: довести фермерів та власників земельних паїв до банкрутства, щоб їм було невигідно працювати на землі, і вони за триста доларів продадуть ці землі тим, хто в них зацікавлений", - упевнений він.

"У результаті, наші селяни будуть обезземелені, ще й залишаться без роботи. Якийсь латифундист завезе техніку, за три дні засіє поля, потім за три дні зніме урожай. Експертами доведено, що з сьогоднішньої технікою для обробки тисячі гектарів достатньо п'яти осіб. А що робити з селами, в яких живе п'ятсот, тисяча, півтори тисячі людей?! Куди подіти цих людей? Їм їхати в міста - у містах їх не чекають. Селитися у гуртожитках - гуртожитки всі переповнені й так", - зазначив "бютівець".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із введенням ринку землі не слід поспішати - експерт

Він висловив упевненість, що "революція в Україні може початися з селян, які з вилами прийдуть під Раду і під Кабмін через цей злочинний закон".

"З усіх злочинних реформ, які влада приймала останнім часом, земельну реформу я вважаю найбільш злочинної", - підкреслив Кравчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Литвин розповів, як запобігти спекуляціям на ринку землі

Депутат зазначив, що якщо закон "Про ринок землі" буде прийнято, це стане "однією з останніх крапель, що переповнить чашу народного терпіння, і народ побачить, що це за влада і для чого вона прийшла".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гектар землі коштуватиме п'ять тисяч гривень

"Вони поспішають тому, що країна продовжує святкувати. Люди відійдуть від свят - а закон уже є. До того ж, скоро виборча кампанія, і владі кров з носа потрібно протягнути цей закон, щоб потім мати можливість перед виборами кинути народу якусь кістку, підвищити зарплати-пенсії, і розраховувати, що народ забуде, як у нього забрали не просто землю, а країну", - підкреслив "бютівець".
Джерело: Gazeta.ua

CHE

12 січня 2012, 14:54

Теги статті:
cселяни  революція  рада  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 9

Сторінка коментарів: 1
Олекса

12 січня 2012, 16:43

IP: 176.67.9.xxx
Рейтинг: 0
Михалыч

12 січня 2012, 20:09

IP: 46.201.41.xxx
Рейтинг: 1
Хвамылия больно знакома))), Олекса, а нэма у еттаво Игоря брата в Каневе?
Олекса

12 січня 2012, 20:56

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 0
Михалыч, в темі про ЗЕМЛЮ(про останнє,що залишилось в українця) давай не говорити про: „Какоє небо голубое”


Михалыч

12 січня 2012, 21:01

IP: 46.201.41.xxx
Рейтинг: 0
Ничего, Олекса, у украинца уже не залышылось. Ты прав, осталось только..."небо голубое". И это бесспорно.
Viktor47

13 січня 2012, 00:48

IP: 84.151.119.xxx
Рейтинг: 0
О чем разговор,какое население,кто пойдет против власти. Вспомните песню Высоцкого "Канальчиковая дача".там он поет :вожачка нам не хватало.Где его взять в наше время "вожачка".Все вожачки набивают себе карманы,им некогда думать о простом населении,какие вилы?, кто их подымет?,все живут по принципу- "моя хата скраю".
ВОЛЯ
13 січня 2012, 08:37

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0
Михалыч.
Так, так. У Каневі навіть вулиця є така: Швайки (Берестовецький яр). На честь нашого земляка, одного з козацьких ватажків, котрий добряче попсував кров різним зайдам.
ВОЛЯ
13 січня 2012, 08:40

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 1
Viktor47.
Поляки аж ніяк не розраховували а ні на Залізняка, а ні на Гонту. Та вони з'явилися. У самий не передбачуваний час. Не забуваймо про це.
Vlad Smith
13 січня 2012, 18:37

IP: 91.124.19.xxx
Рейтинг: 0
А я за те, щоб продавалась по європейській ціні мініум 30тис.євро за га. А то заїхав якось в село, а люди говорять:маємо наділи, по 2-3га, отримуємо за них чепуху, самі обробити не можемо. А якби продали хоч по 20тис. дол. за га та поклали гроші в банк, то толку було б більше.
До речі, земля фактично вже забрана у нас - в основному в оренду на 49років за копійки. Я не проти "Cвободи", але хлопцы давайте копати глибше.
Михалыч

13 січня 2012, 20:08

IP: 95.132.209.xxx
Рейтинг: 0
ВОЛЯ, я таки угадал!)

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Мені бракує твоєї сили. Нам потрібні твої уміння. Ти ж наш! Твоє місце — поруч.

Повернення після СЗЧ або дезертирства. ДБР роз’яснило оновлений алгоритм дій для військовослужбовців, який почав діяти з 1 березня 2025 року.

СБУ успішно протидіє російському плану «Диверсійний шум», який передбачає масштабування терактів та вибухів по Україні, – Василь Малюк

СБУ є одним із флагманів Сил оборони щодо далекобійних ударів, ми уразили понад 200 об'єктів у глибокому тилу рф, – Василь Малюк

У Каневі через пожежу у п’ятиповерховому будинку евакуювали п’ятьох людей

росія продовжує інформаційну кампанію з дискредитації процесу обміну полоненими

Пострадянська трансформація свідомості

Канів попрощався із захисником, серце якого зупинилося під час лікування

У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера

ЦПД РНБО володіє інформацією від Сил оборони України про наміри росіян продовжити інформаційну кампанію щодо дискредитації процесів обмінів.

Популярні за тиждень:

СБУ є одним із флагманів Сил оборони щодо далекобійних ударів, ми уразили понад 200 об'єктів у глибокому тилу рф, – Василь Малюк [0]

СБУ успішно протидіє російському плану «Диверсійний шум», який передбачає масштабування терактів та вибухів по Україні, – Василь Малюк [0]

Повернення після СЗЧ або дезертирства. ДБР роз’яснило оновлений алгоритм дій для військовослужбовців, який почав діяти з 1 березня 2025 року. [0]

Мені бракує твоєї сили. Нам потрібні твої уміння. Ти ж наш! Твоє місце — поруч. [0]

Про що зараз спілкуються:

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Потрібен пресувальник картону [1]

WayBe
хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить". цікаві
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
У Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки прокоментували два випадки, що відбулися з військовослужбовцями та цивільними в Каневі та Золотоноші. Свою по.. [весь]
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
Richard Machowicz, давно не бачились :)
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

slavikf
Richard Machowicz, ого, які люди
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Richard Machowicz
йоу йоу драсьтє
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Анті-гоблін
"...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

slavikf
І ти один із них
Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання. [link] Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"