kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > slavikf 

ГЛОНАСС стане обов'язковим?

ГЛОНАСС стане обов'язковим?

ГЛОНАСС вперше запрацювала у глобальному масштабі

Оператори навігаційної діяльності Росії, України, Білорусії і Казахстану домовилися створити незабаром централізовану систему моніторингу пересування вантажних автомобілів масою понад 12 тонн.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Навігаційно-інформаційні системи» - російського федерального оператора системи ГЛОНАСС.
Формування єдиного навігаційно-інформацонного простору країн СНД на основі технологій ГЛОНАСС і GPS стане сильним поштовхом у розвитку транспортного транзитного коридору «Схід-Захід». Так, одним з проектів, який буде розвиватися в рамках співробітництва, стане створення єдиної системи справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування вантажівок масою більше 12 тонн.
Крім того, співробітництво в галузі навігаційно-інформаційного супроводу вантажних перевезень дозволить приділити більш цілеспрямовану увагу на компенсацію збитку, що наноситься великовантажним транспортом дорожньому покриттю та інфраструктурі країн СНД.
Між Україною та Росією вже існує угода про співпрацю у сфері використання і розвитку навігаційної системи ГЛОНАСС. В даний час ведуться переговори з урядами Білорусі та Казахстану про створення належної організаційної та правової основи для взаємовигідного співробітництва в конкретних галузях спільної діяльності, пов'язаної з використанням і розвитком системи ГЛОНАСС та відповідних супутникових навігаційних технологій.

 

Знайшов в мережі також статті, де розказують про те, що питання набуває серйозних обертів, наприклад:

ГЛОНАСС стане обов'язковим

Система ГЛОНАСС стане обов'язковою в Росії. Уряд готує постанову, яка може серйозно зіпсувати настрій виробникам іномарок. Адже влада планує зобов'язати автомобільні компанії у разі встановлення на машини навігаційної системи зробити так, щоб вона приймала не тільки сигнал американської системи GPS, але і могла працювати з російським ГЛОНАСС.

«Я думаю, до кінця року вийде відповідний нормативний акт уряду, щоб нові автомобілі обладналися в обов'язковому порядку навігаторами ГЛОНАСС-GPS», – заявив віце-прем'єр уряду Росії Сергій Іванов. При цьому пан Іванов особливо підкреслив, що нове правило торкнеться всіх компаній, які збирають автомобілі в Росії, в тому числі Toyota, Ford, Volkswagen.

Поки навігаційну систему для легкових автомобілів, яка здатна працювати з ГЛОНАСС, представив тільки «АвтоВАЗ». Вже наступного року у продажу з'являться Priora і Kalina з навігаторами. Екран вбудованого навігатора не найбільший – 4,3 дюйми. Причому, розташований він не на центральній консолі, як ми звикли бачити на багатьох іномарках, а безпосередньо на дошці приладів. Його розмірів цілком вистачає для того, щоб бачити карту міста. Крім того, вказівки навігатора дублюються голосовими повідомленнями (при появі останніх звук музичної системи автоматично приглушається). Налагодження системи здійснюється за допомогою джойстика на підрульовим перемикачі. Ціна навігації від «АвтоВАЗу» – 12 000 руб. Правда, навігатор буде поставляти тільки в комплекті з фірмовою магнітолою, яка стоїть ще 4000 руб.

 Оборудование «ЭРА-ГЛОНАСС» станет обязательным для машин в 2013 году

Оборудование ЭРА-ГЛОНАСС станет обязательным при разработке новых автомобилей, даже легковых 

Список можна продовжувати, решту, як каже наш гарант, додумайте самі

slavikf

11 січня 2012, 12:40

Теги статті:
ГЛОНАСС  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

ЯК НАШІ ХЛОПЦІ СТАЮТЬ ВОЇНАМИ. Історія бійця ІІІ ОШБР Данила Ніколаєва

Україна та світ попереду 2026

Канів отримав сім зарядних станцій із Фірзена

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою

Кожен знає свою роль.

1-ша окрема важка механізована Сіверська бригада – це не просто бойовий підрозділ з історією.

У важкі часи ми або опускаємо руки, або закочуємо рукава та беремося до справи.

СБУ та Нацполіція блокували на Закарпатті ухилянтську схему

У цих поглядах – спокійна мрія про мир, про родини, про вільну Україну.

СТАЛЕВИЙ НЕРВ «ШКВАЛА»

Популярні за тиждень:

Канів отримав сім зарядних станцій із Фірзена [0]

Україна та світ попереду 2026 [0]

ЯК НАШІ ХЛОПЦІ СТАЮТЬ ВОЇНАМИ. Історія бійця ІІІ ОШБР Данила Ніколаєва [0]

Про що зараз спілкуються:

Анті-гоблін
Запитів — нуль: митниця підтвердила, що ніхто не розслідує походження $4 млн у справі Міндіча. "Відповідно до бази даних системи електронного документообігу запити від НАБУ, САП, Націонал.. [весь]
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [3]

Цімо Sіла
Хоч вірте, хоч не вірте, а 13 лютого 2022 року ми зробили цей колаж Зеленському, де він образно і виразно перемагає путіна та розмістили його на неофіційному чаті президента. Він Він тримає марк.. [весь]
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [3]

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [3]

SKI
WayBe, хто зна, може, це найкраще фото. Дещо бентежить наявнiсть дворiчного сина.
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe
побачила б ця дівчинка своє фото в новині - офігіла б
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Січень
НдПнВтСрЧтПтСб
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"