— Я родом зі Степанець Канівського району. На той час разом з іншими призовниками вчився від військкомату на водія. Якось зайшов офіцер і запитав, чи хочемо зніматися в кіно. Звичайно, погодилися. Мене і ще десятків зо два хлопців кілька днів возили автобусом під Довжик. Там, між соняшниковим полем і невеличкою посадкою, працювали знімальна група, — розповідає 56-річний Віктор Петров. — Біля соняшникового поля стояло шість чи сім хат із фанери та маєток пана Шпака.
Це фото зроблене в липні 1970 року поблизу Канева. Ленінградська кіностудія знімає музичний фільм ”Шельменко-денщик” за мотивами комедії Григорія Квітки-Основ’яненка. Віктор Петров із Черкас зіграв солдата.
У фільмі йдеться про військовий загін, що прибув до пана в село. Офіцер закохався в доньку господаря. Дівчина відповідає йому взаємністю. Проте батько для неї має іншу пару. За справу береться денщик капітана — Шельменко.
— Нас із хлопцями переодягли у військову форму — білі штани, кітель, кашкет та чоботи, — згадує Віктор Олексійович. — Усім наклеїли під колір волосся вуса. Видали по дерев’яній гвинтівці. Потрібно було марширувати і співати під фонограму. Ми вчили слова. За сценарієм мала бути сонячна погода. Довго не попадали під фонограму: тільки налаштуємося, а сонце й зайде. І знову — дубль. Шельменка грав актор Михайло Пуговкін. Як довго щось не виходило, він казав: ”Давайте, хлопці, бац-бац і...”. А ми прикладаємо руку до шиї, мовляв, і вип’єм, жартуємо. А він, ні, каже, пообідаємо. Нас годували на місці із солдатської кухні, артистів возили в ресторан у Канів. Пуговкін був привітним. На той час він уже став відомим після фільму ”Весілля в Малинівці”. На зйомки приїхав із дружиною. Казав, донька вчиться в Ленінграді. Бачив і Людмилу Сєнчину.
За зйомки хлопцям нічого не платили.
— Байдуже, нам же краще було прогуляти, ніж слухати лекції, — сміється Віктор Петров. — Знімав мене якийсь фотограф із Канева. На задньому плані видно, що хлопці посідали під деревами відпочивати. Решту фільму знімали десь біля водойми під Таганчею на Канівщині.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]