Серед української молоді переважають патріоти, які пишаються тим, що вони українці.
Про це на прес-конференції в УНІАН повідомила голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім.Яременка Ольга БАЛАКІРЄВА, презентуючи результатами соціологічного дослідження «Трансформація ціннісних орієнтацій сучасної молоді України за роки незалежності», проведеного за підтримки Держслужби молоді та спорту України та за участі Українського інституту соціальних досліджень ім.О.Яременка.
Зокрема, відповідно до дослідження, 62% молоді до 35 років відповіли, що пишаються своїм громадянством. У порівнянні з 1996 роком цей показник зріс на 7% - з 55%. При цьому соціологи звертають увагу, що молодь сьогодні становить майже 32% населення України.
О.БАЛАКІРЄВА розповіла, що громадянами України себе вважають понад 90% молоді. При цьому, у віковій групі з 14 до 17 років ця цифра більш як 95%. Найбільше у цій віковій групі й тих, хто вважає себе належними до Європейського Союзу 33%, і найменше тих, хто вважає себе належним до колишнього СРСР - 8%. При цьому у віковій групі з 30 до 35 років ця цифра розподілилась майже порівну - 23 і 28% відповідно.
Соціологічне дослідження проводилось у листопаді-грудні 2011 року по всій території України методом репрезентативного опитування.Загалом було опитано 1002 респонденти у віці від 14 до 35 років. Похибка вибірки становить 1,9-3,6%.
"соль земли"? тТак если землю соллю посыпать, там болше ничего не вырастет. Так вот почему Бог сказал Моисею водить свой народ по пустыне: все равно она пустыня, больше уже вреда не будет.
В Донецкой области эксплуатируются Артемовское, Славянское и Новокарфагенское месторождения. Запасы соли в них составляют (млн. тонн): Артемовское – 15648, Славянском – 5468, на Новокарфагенском – 510.
Артемовское месторождение – наибольшее в Украине и занимает площадь 179 км2. Оно разрабатывается пятью шахтами с суммарной проектной мощностью 2250 тыс. тонн соли в год. Содержимое NaСl в солях здесь составляет 98-98,3%, а подсчёт запасов выполнен до глубины 600 м. Фактически добыча соли в настоящее время осуществляется на глубинах 150-280 м. Соль Артемовского месторождения находит разнообразное применение в Украине и экспортируется во многие страны.
Конечно же благородная! Вот такая она, настоящая соль земли. Еще чумаки ее возили. И Чумацький Шлях, новерно, ты и сам видел, если хоть когда смотрел повыше грешной земли. А Мертвое Море совсем отравлено от изобилия "соленых" купальщиков, непригодна вода для живности. Вот и делай выводы.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Nikamrita 1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь] Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]
WayBe ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів:
Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь] стихотворение о судьбе отечества [3]
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]