«Освоєння»в неороговозномустилі канівської набережної Дніпра продовжується.
З’явився ще один тентовий «заклад», цього разу вже в офіційно-парковій зонібезпосередньо на набережній дорозі («парковійалеї»)в районі будинку №35 по в. Героїв Дніпра.Щоправда тент розмальованийрекламоюоболоньського«Живчика» і мабуть буде подаватисьяк дитячий, що втім ніяк не змінює суті проштовхуваноїз своєї подоби в маси культури ранньонеандертальськогодебілізму,одноюз складовихякої є заливання півомнародних мозгіввже з дитсадківськоговіку, аби більше ніякісмутні думки не лізли в голову.
Кидаються в око також і таблички з суворимнаписом«Купатися заборонено»,що рясно з’явились в районахрозташування оазисів новітньої культури, і очевидномають убезпечити від зайвих турбот власниківі «кришу»на випадок,якщо який-небудьпіплперенаситившисьновітньоюкультуроюз затуманеної голови раптом надумаєпотонутипоблизу«завідєнія».
1.В зв’язку з таким передбачуваним розвитком«благоустрою»міських відпочинкових зон ( з таким же успіхом сюди можна віднести і інші ініціативирозбудови«Нового міста» ) хочеться донестидовиразниківміської владислідуюче:
Оскількизгадувані вище діїмають непересічне значенняі наслідки для жителівмістатавідбуваютьсяз волі чи з відома міської влади безврахуваннядумки більшості населення та всупереч передвиборчим обіцянкам теперішньоївладної команди, очевиднимє порушення правта інтересівгромадян.
Ситуаціязагострюється тим, що на даний час влада на всіх рівнях жодним чином не відображаєінтересигромадян будучи при цьомуза визначенням(послідовне порушення конституції на кожному етапі формування)ще йнелегітимною. Часткова легітимністьдіючого президента,представником якогофактично є міський голова,що вслідза своїм поводиремсам собі визначивдесятирічний термін,ситуацію не рятує, особливо якщо згадатихідміськоговиборчого процесужовтня 2010р.
Оскільки в своїйсутідержава як такає небільше як суспільнийдоговір, втілений в конституції і законах,між громадянамиякі делегують частину своїх прав і ресурсів напровадження загальносуспільнихпотреб, а носіїдержавної влади єзнову ж таки не більше як виконавцямивказаного договору, то в умовах коли конституція не виконуються, а закони діють не для всіх,тойтаки договірне виконується,тобто де-факто його не існує, не існує держави, а значить не існуєносіїв державної влади. Є певним чином зорганізована група людей, що користуєтьсясуспільними фондами , відстоюючи власні інтереси фактично здопомогою псевдодержавних силових структур. .
Відтак , якщоузгодженого алгоритму взаємодії немає, все вирішуєтьсячисельною масою, тобто силою. Відповідно ніхто немаєніяких зобов’язань і гарантій.
Отож ситуація з прибережною смугою виглядає так,що малочисельна група людей, не маючи на те ніяких прав і повноважень, розраховуючи виключно на силову підтримку своїх спільників обмежує життєвий простір та інтереси цілої спільноти. Ітут знову треба повернутись до вищесказаного.
2.Звертаючисьдо відповідальних людей, які мають намір незаради наживи взятина себе обов’язки по управліннюміськими чи державними справамипісля того як сяде ( а іншого варіантуза загальнозрозумілим баченням неіснує) діюча владнакоманда,доцільно запропонувативключити до своєї програми (не як довершений варіант, а як ідею) слідуюче:
Надати прибережній зоні Дніпра на протязі від терміналу «Авто-Ріка» (заклад « Т&Т») до мису, за яким розташовується затока колишнього дитячого пляжу (Лиса гора) без виключень та обмежену в. Г.Дніпра, буд.№35, №39, № 45, №47по в.Г.Дніпра, з ділянкою, яка відводилась під проект «Кобзареве поле» включно, статус міського прибережного парку.
Безпосередньо прилеглу до Дніпра набережну дорогу перепроектувати в пішохідну центральну паркову алею з можливістю проїзду по ній виключно автомобілів спеціальних служб. Заборонити в’їзд на територію прибережного парку будь-яких інших транспортних засобів за винятком велосипедів.
Відповідним службам розглянути можливості винесення насосно –каналізаційної станціі за межі парку та житлового масиву чи її модернізації.
Вирішити перспективне завдання знесення закладу «Двойка» разом з господарчим двором та під’їздною дорогою, натомість запропонувавши власнику пільгову участь в будівництві на основі (чи на місці) недіючого танцювального майданчика критого молодіжного танцювального залу, виконаного за сучасним оригінальним проектом.
На території прилеглій до теперішньої доріжки, що йде від авто зупинки по в. Г.Дніпра («стара Господарка») до танцмайданчика дозволити встановлення дитячих атракціонів, чи створення дитячого містечка.
На території колишнього проекту «Кобзареве поле» передбачити можливість створення відкритої концертної площадки (зеленої галявини).
Заборонити на території прибережного парку будь-яке інше будівництво, встановлення стаціонарних і тимчасових малих архітектурних форм, торгових палаток, тентів і т. д. окрім прокладення пішохідних доріжок, встановлення паркових лавок та урн для сміття.
Берегову піщану смугу прибережного парку поставити під контроль водно-рятувальної служби з метою використання її як природного пляжу.
На прибережній території, що прилягає до Лисої гори від «Кобзаревого поля» до човнової станції створити офіційний міський пляж з атракціонами, торговими точками і т.д . які повинні розміщуватись не ближче 20м-30м до води.
3.Звертаючись догромади міста, закликаю не тільки згадати про свою людську гідність, а й повсякчас відстоювати її.
"Будуємо нову Канівщину" - забудуємо все місто генделиками з півом. І не забуваймо, владна команда в своїй передвиборчій програмі робила особливий акцент на молодь, обіцяли набудувати молодіжних центрів. От і набудували генделиків, щоб заливати молодь алкоголем, споювати, затупляти мізки.
shum323, цитата: «…та хай собі ставлять чи вам не все одно…»
Мені, наприклад, не все одно. Особливо раптова заборона купатися в місцях, де канівчани спокійно собі купалися й відпочивали десятиріччями. Це з якого такого переляку нам будуть забороняти купатися на пляжі біля наших будинків? Це що – вже чиясь приватна власність? Так, наскільки я пам’ятаю, згідно Земельному і Водному кодексам України віддавати 100-метрову берегову смугу Дніпра в приватну власність заборонено – дозволено лише орендувати, і при цьому орендатор зобов’язаний забезпечити безперешкодний доступ населення до води.
«…ви нічого не змінете…»
Якщо будемо мовчки дивитися на цей бєспрєдєл, то дійсно нічого не змінимо. Незабаром всю берегову смугу вздовж Канева визнають зоною, забороненою для купання і придатною лише під генделики – перші кроки для цього (з мовчазної згоди канівчан) вже зроблено:
1 – поява першого генделика на самісінькому пляжі біля будинків 45-47 по Героїв Дніпра (такий собі пробний хід – як сприйме населення, «схаває» мовчки чи буде протестувати);
TUROK,
Питання міської берегової лінії Дніпра, парку над Дніпром, пляжів і місць для рибної ловлі, прогулянок на моторних човнах, іншого активного відпочинку мешканців і гостей міста, особливо молоді, дітей, дійсно актуальні.
Але Ваш стиль подачі проблеми для обговорення на сайті схожий на передвиборний популізм нової команди, альтернативної до діючої владної команди. Тобто Ви своєю подачею матеріалу здаєтеся схожим на нового претендента на посаду мера, або на «козачка» нового претендента.
… І пішла подача матеріалу в соусі: влада діє не так, обізвися той, хто прийде до влади і весь берег оголосить доступним народові! А між рядками вашого тексту читається, що такий місія є, і він ось-ось скаже: «Оберіть мене – і весь берег буде парком, пляжем, скрізь буде чисто, міліція виводитиме порушників тверезості з пляжної зони, а чиновники ходитимуть по березі і наливатимуть відпочиваючим в одноразові стаканчики охолоджений «Боржомі». Генделиків на березі не буде!».
Якщо громада це «ковтає», вона вже за звичкою буде обдурена в чергове. Тож команда, яка розпочинає майбутню виборчу компанію в такий спосіб (очевидно сподіваючись на позачергові місцеві вибори) є або такою ж не обізнаною із складностями завдань і реальними можливостями місцевої влади по їх вирішенню, якою була у минулій виборчій кампанії команда Ніколенка-Кулєшова, або командою, яка хоче свідомо в черговий раз зробить виборців лохами, голосуючими за Нью-Васюки.
Тож оцінювати треба реалії справедливо. А це означає, що дійсно берег Дніпра вздовж всього міста є непростим і небезпечним. Це підтверджують щорічні нещасні випадки на воді. Нелегким завданням для місцевої влади є забезпечення порядку в парковій та умовно пляжній зоні. Умовно – бо фактично люди використовують берег, як пляж, але жодного належно обладнаного для цього місця немає. Більше цього, берег навіть елементарно комунальними службами не обслуговується, а в місцевому бюджеті не передбачається для цього коштів.
Що ж до запропонованої Вами красивої ідеї-програми, то вона нагадує мрії і плани пана Кулєшова, який у кожному кутку міста розповідав красиво про майбутній благоустрій міста і критикував бездіяльність попередників. Коли його запитували, де візьмете гроші на це, була коротка впевнена відповідь: «Я знаю где брать деньги!». Багато людей в це повірили. Залишилося дочекатися нам манни небесної. На нову манну будемо "клювати" пізніше…
Не від легкого життя рішеннями міської ради дозволено розмістити на березі Дніпра в місцях відпочинку канівців тимчасові торгівельні заклади. На господарів тих закладів спеціальними умовами покладено ряд обмежень і обов’язків по утриманню прилеглих територій не лише закладу, але й зон відпочинку, що поруч. Давайте разом поспостерігаємо, як підуть справи, як виконуватимуться умови, чи буде відпочиваючим на березі комфортніше від сусідства з закладами. Чи не будуть забутими та вимушиними спостерігати пиятику в зонах відпочинку діти. Давайте разом обговорювати, як вдосконалити використання в інтересах громади розміщення літніх закладів у парковій та пляжних зонах. А хаяти діючу владу і обіцяти красиве майбутнє ще буде час.
Як депутат міськради від ВО «Свобода», я поінформований, що міська партійна організація ВО «Свобода» уповноважила конкретних членів організації спостерігати за роботою літніх закладів торгівлі в зоні берегу Дніпра і парку. Результати спостережень будемо аналізувати, робити висновки, реагувати. Хто з членів громади матиме негативну інформацію чи вважатиме гідним відзначення подякою та популяризації досвіду роботи якогось закладу, прошу ділитися думками про це з головою міської партійної організації ВО «Свобода», депутатом міської ради Юрієм Гамалієм.
Щодо табличок про заборону купатися. Розміщення таких застережень у місцях, необладнаних для купання, є обов’язковим, згідно правил безпеки на воді. Їх відсутність може мати наслідок – відповідальність посадових осіб за нещасні випадки на воді. Але хіба хтось у Каневі відганяє відпочиваючих від води? Та прочитавши табличку, пам’ятай про небезпеку і будь обережним, відповідальним за власну безпеку, здоров'я, життя. На тій ділянці берега, яка буде перевіреною на відповідність нормам для пляжу і яка буде під спостереженням рятувальної служби, такі таблички можуть бути зняті. Але для цього нам треба вказати місцевій владі, звідки вона має зняти кошти для фінансування рятувальної служби. Бо на сьогодні бюджет міста таких коштів не передбачає і ніхто з тих, хто знає де гроші брати, адресу мішків з грошима не вказав. А може хтось із забезпечених читачів сайту проявить таку турботу про громаду і оголосить бажання утримувати рятувальну службу власним коштом? Не думаю, що діюча влада відмовиться розглянути відповідні пропозиції, оцінити умови такої благодійності.
Тож у розгляді пекучих проблем закликаю до глибшої конструктивності від критиканства. Чергові вибори не на часі, триває буденне життя громади.
Табличка "Купатися заборонено" в том месте, где купались поколения каневчан, - это слегка перебор. Табличка "Пляж не оборудован. Вы находитесь здесь под собственную ответственность" сняла бы негативное отношение к такого рода предупреждениям, и возможную ответственность за несчастные случаи, и заставила бы задуматься о безопасности.
Да и "генделык" возле пляжа - это не так и плохо. Зависит только от того, как будет поставлено дело. Ведь и "Старий Канiв", и "Княжа Гора" находятся в Каневе. Только в администрации первого не хватает мозгов даже музыку отрегулировать соответственно объему помещения, не говоря уж о кухне и обслуживании. Во второго-же кухня так себе, зато атмосфера и обслуживание на уровне хорошего европейского ресторана. И каждый находит свой контингент.
Пан Скорина договорился до того, что нынешняя власть никуда не годится, но ей нужно помочь материально:-))))) Почему храбрая и воинственная "Свобода" не инициирует смену никуда не годной команды, а занимается навязчивой пропагандой своих идей?
Чітко підмітив Михилич. СКОРИНІ:Для того .щоб берег Дніпра був безпечним для відпочинку треба менше говорити а депутатам ВО Свобода взяти на себе ініциативу по забезпеченню порядку в парковій та пляжній зоні.Для цього драглайном намити пісок .а також привести в порядок дно біля берегу поставити грибки та лавочки.А спостерігати та аналізувати уміють всі.Допоможіть як депутат знайти місцевій владі гроші.Залучіть Чиж .Вона х до сьогоднішнього часу не доповіла громаді .як з.їздила в Німетчину та Польщу.Може є які пропозиції щодо спонсорів та інвесторів .Так чергові вибори не загорами і якщо ВО Свобода щось зробитьто успіх на виборах забезпечено.
«…Табличка "Купатися заборонено" в том месте, где купались поколения каневчан, - это слегка перебор…»
Еще и какой перебор! Несчастных случаев конкретно на этих участках пляжа ничуть не больше, чем на любых (даже оборудованных, со спасателями) пляжах любого города. Они даже не названы в упомянутой выше статье в «Днипровой зирке» в числе опасных для купания мест. А вообще пляжей, где абсолютно никто никогда не тонет, не бывает в принципе.
«…"генделык" возле пляжа - это не так и плохо…»
ВОЗЛЕ пляжа, но не на самом пляже в паре метров от воды, когда он (генделик) занял нехилую такую площадь этого самого пляжа, создав людям неудобства. По сути местных жителей просто тупо вытеснили с их привычного места отдыха. Мы, например, там всегда купались и загорали, т.к. удобный участок пляжа был – прямо под домом. Теперь этот участок пляжа у людей, можно сказать, отняли. Приходится обходить бывший любимый пляж, занятый теперь генделиком, и искать другое место уже где-нибудь подальше. А если еще пару таких «заведений» поставят, то куда каневчанину идти место для пляжа искать – в Пекари?
«…Ведь и "Старий Канiв", и "Княжа Гора" находятся в Каневе…»
Вот и отлично! Заведения находятся в таких местах, где никому не мешают жить. А еще есть пивнушка напротив Лысой горы, к которой также ни у кого претензий нет. Разные заведения для разного контингента – всех все устраивает. Вот и хватит! По-моему вполне достаточно.
Да что уж там говорить – Канев из-за запаскуживания своих еще недавно прекрасных пляжей УЖЕ теряет туристов (отдыхающих). Например, я в теме «Пивні палатки на дитячому пляжі, ч.2», уже упоминала знакомых киевлян, приезжающих летом отдыхать в Канев именно из-за его пляжей, которые привлекали своим уникальным расположением прямо под домами и в то же время неиспорченным природным видом (в отличие от многочисленных киевских пляжей). Так вот, недавно они приехали ко мне в гости и, увидев генделик прямо на пляже, сказали, что этим летом отдыхать в Каневе не хотят, а лучше снимут домик в Прохоровке, потому что (цитирую, дословно) «город испортился… таких сральников (имелся в виду вышеупомянутый генделик, повторяю, слова не мои) у нас и дома хватает». Это только маленький пример - две семьи, с которыми знакома лично, уже отказались отдыхать в Каневе. Между прочим, люди не бедные, ежегодно оставляли в Каневе немаленькие суммы, в общем, как раз из тех отдыхающих, которые очень полезны городу, претендующему на статус туристического. Уверенна, что подобное «облагораживание» берега отобьет охоту проводить пляжный сезон в Каневе еще у многих отдыхающих, ибо уничтожается как раз то, что привлекало их в Канев. Из уникального город превращают в банальный, такой как все, и отдыхающие действительно не поедут проводить лето в таком месте, которое в точности повторяет места отдыха у них дома.
Ymmi, не про успіхи "Свободи" дбаймо, а про захист інтересів громади.
Я говорю про реальні речі, якими, в тому числі, переймається місцева партійна організація ВО "Свобода". Вам хочеться фантазувати на теми намиву піска на наших пляжах - фантазуйте, або вирішіть це, почистіть також дно Дніпра, грибки поставте, якщо це Вам по силі.
Мінус Михайлича я завжди зароблю на сайті, це мені зрозуміло. Але владу змінить місцева громада, а не окрема парторганізація, тоді, коли настане передбачений законом час, або коли визріє необхідність і готовність. Ініціатори знайдуться, вмовляти не доведеться. А жити і долати негаразди, що нас оточують, доводиться постійно.
Я ж не залишаюся осторонь наших спільних проблем в межах свого бачення, мого власного їх розуміння і моїх можливостей впливу на ситуацію. Не підтримуєте мене - дослухайтеся кращих порад, пропонуйте свої.
Александр Иванович, это что? "Мінус Михайлича я завжди зароблю на сайті, це мені зрозуміло." Что, если не секрет, Вам понятно? Кстати, минус был всего один и причину я объяснил.
Вибач, Михайлич, якщо цього разу не мінусував. )))
Хтось мінуса ставив. Я думав, що заробив від тебе. Виходить, що помиляюся.
Головне ж, щоб Бог дав нам розуму лад навести в нашій Україні, у рідному нам Каневі.
Олександр Скорина, це я Вам поставила мінус. Вибачте, якщо Вас цим образила, я не думала, що Ви так переймаєтесь через ці бали. Можу пояснити – чому мінус. Більше за все обурила фраза «І пішла подача матеріалу в соусі: влада діє не так, обізвися той, хто прийде до влади і весь берег оголосить доступним народові!». Та берег І ТАК БУВ ДОСТУПНИЙ НАРОДОВІ! Весь час був доступний, доки влада не дозволила комусь встановити таблички «Купатися заборонено».
Ви пишете:
«Розміщення таких застережень у місцях, необладнаних для купання, є обов’язковим, згідно правил безпеки на воді. Їх відсутність може мати наслідок – відповідальність посадових осіб за нещасні випадки на воді. Але хіба хтось у Каневі відганяє відпочиваючих від води? Та прочитавши табличку, пам’ятай про небезпеку і будь обережним, відповідальним за власну безпеку, здоров'я, життя.»
А як ще людина, що вміє читати, повинна розуміти напис «заборонено»? Заборона – вона заборона і є. Наприклад, напис «Палити на зупинці заборонено» означає аж ніяк не те, що паління шкідливе для нашого здоров’я, а те, що за паління на зупинці до вас може підійти співробітник міліції та оштрафувати, а якщо не схочете сплатити штраф, то й у відділення забрати. Якщо таблички дійсно встановили лише з метою уберегти нас від утоплення, то й треба було написати приблизно як каже SKI: «Купатися небезпечно. Ви знаходитесь тут під власну відповідальність».
«…берег Дніпра вздовж всього міста є непростим і небезпечним. Це підтверджують щорічні нещасні випадки на воді…»
Писала вже про це. Щорічні нещасні випадки на воді трапляються абсолютно на всіх пляжах, навіть обладнаних, з рятувальниками. А ділянки канівського пляжу, де саме встановлено таблички «Купатися заборонено», взагалі не були названі в списку небезпечних для купання місць.
Ви називаєте Турка «казачком» (як важко деяким людям повірити, що хтось може перейматися долею свого міста просто від любові до нього, а не з якоюсь там політичною метою), закликаєте народ не «клювати» (тобто не вірити), вважаєте його ідеї нереальними й закликаєте до конструктиву… Але ж у словах Турка багато того самого конструктиву! Деякі його пропозиції можна втілити в життя ПРОСТО ЗАРАЗ – вони не потребують особливих грошових витрат. Наприклад:
«…Безпосередньо прилеглу до Дніпра набережну дорогу перепроектувати в пішохідну центральну паркову алею з можливістю проїзду по ній виключно автомобілів спеціальних служб. Заборонити в’їзд на територію прибережного парку будь-яких інших транспортних засобів за винятком велосипедів…»
До речі, народ вже давно цього хоче. І намагалися неодноразово це зробити - перекривали алею стовпчиками, щоб на машинах по ній не їздили, зверталися до попередньої влади…
«…Заборонити на території прибережного парку будь-яке інше будівництво, встановлення стаціонарних і тимчасових малих архітектурних форм, торгових палаток, тентів і т. д. окрім прокладення пішохідних доріжок, встановлення паркових лавок та урн для сміття…»
Тут взагалі все просто – майже нічого не треба робити, головне, як у лікарів звичайно кажуть, «НЕ НАШКОДЬ». Не пошкодь те, що вже є.
«…На прибережній території, що прилягає до Лисої гори від «Кобзаревого поля» до човнової станції створити офіційний міський пляж з атракціонами, торговими точками і т.д . які повинні розміщуватись не ближче 20м-30м до води…»
Ось це якраз і є прийнятне місце для генделиків і всього, що з ними пов’язане. Там вони нікому не заважатимуть.
Оксана, с Вами больше согласен, чем нет..) хотя я еще не видел этого гынделыка, он с какой стороны дороги?
Электричеством и посадочными местами оборудован или нет?
SKI, в том то и дело – если бы он был возле дороги, да еще подальше от домов, то ни у кого никаких претензий и не возникло бы. Но он прямо на самом пляже, совсем близко от воды, в районе спуска к Днепру возле дома № 47 по Г.Д. Электричество провели. Посадочные места под обычными синими тентами, как во всех летних кафешках (тентов несколько, все вместе занимает приличную площадь). К сожалению не имею возможности сейчас сфотографировать, но есть фото этого места, каким оно было ДО появления «заведения» - делала для родственников, которые живут не в Каневе, хотела похвастать видом из окна и близостью дома к пляжу (родственники еще удивлялись, как каневчане умудряются среди жилых кварталов сохранять берег Днепра в его природной красе, практически нетронутым цивилизацией)… Сохранили, блин (((
Шановному Олександру Івановичу Скорині засвідчую мою по справжньому глибоку повагу, шану за постійну громадянську небайдужість і дякую за грунтовний аналіз мого допису.
На жаль наша офіційна кулуарна міська влада на відміну від свого президента, якого вони звуть поводирем , так і не піднялась до розуміння того, що перебуваючи на чолі спільноти як мінімум нерозумно ігнорувати постійний діалог з нею.
За визначенням я турок десь наполовину, тож подаючи інформацію саме в такому ключі як то є, не міг не розуміти всіх можливих ньюансів її сприйняття.
Але.. (як постйно товчуть нам можновладці, пояснюючи чергове підтягування народних пасків - «воно то так, але…»)
Отож вам і моє АЛЕ…
Очевидна трудність умов в яких доводиться вирішувати нагальні питання міського життя.
Але…
Ні я, ні будь-хто інший не тягнув за руки-ноги до владного крісла тих, хто нині має вирішувати ці питання. Навпаки, вони всі як один до судів включно заявляли і доводили про свою спроможність та найбільшу підготовленість до перебування в тих кріслах. Забулося?
Я не мав і не маю жодного бажання перебувати у владі. То не моє і я не є підготовлений до того. Натомість я якось вирішую проблеми в сфері моєї зайнятості і маючи за це всю відповідальність сплачую податки державі, аби вона через своїх службовців робила за мене те чого я робити не взмозі або не хочу. Відповідно хочу мати змогу жити і працювати в людських умовах і в культурному середовищі певного рівня, вимагаючи відповідальності від тих кому я делегував частину своїх фінансових ресурсів і свобод.
Казна пуста як ніколи. «Грошей менше ніж було минулого року в зв’язку зі зменшенням надходжень після прийняття податкового кодексу» -каже мені влада міста.
Будучи фаховою і відповідальною, міська влада ,настановлена і вмонтована в знамениту вертикаль правлячої партії, мала б знайти аргументи для переконання свого поводиря не приймати податкову конституцію яка знищує бюджет міста і його підприємництво, не реалізувати дурнуваті проекти авто-річкових портів і вертолітних космодромів, вклавши натомість бюджетні мільйони в системи життєзабезпечення міста та маючи з цього замість постійних приводів до звинувачень прихильність бодай 25-тисячного міста.
Натомість зарили поряд ще й витягнуті з підприємців «міські» кільканадцять сот тисяч. Після реформ, оптимізацій та інвесткомісій видавлювати вже нічого і ні з кого. Що далі? Продажа людських душ та залишків землі?
Цього разу, як і було обіцяно, на першому місці молодь.Взялись наповнювати бюджет за рахунок подальшого споювання дітей та молоді розставляючи вже й на пляжах чергові генделики, бо тільки там їх ще й не було. Недосить того, що години після дев’ятнадцятої на вулицях міста не побачиш нікого окрім орангутально-зсутулених блукаючих привидів з пляшкою піва та цигаркою в руці. Свої ж бо дітки розумні й освічені, та чи застраховані?
Відносно власне самого прибережного парку -окрема розмова. Якщо коротко,як би грубо й образливо це не звучало , але…
треба бути справжнім ненажерливим ослом, щоб перетворити цей простір на примітивне скупчення генделиків, забігайлівок і інших низькосортних «закладів», в якій би красивій обгортці вони не подавались. Розумні люди мають з часом створити тут щось на зразок Ньйоркського Центрального парку в мініатюрі і матимуть з того куди більший зиск.
Відносно тимчасовості так званих МАФів, то ще не зафіксовано в новітній історії випадку, коли б хоч один з них з часом не перетворився в стаціонарний генделик, хіба що приходять круті хлопці і беруть все оптом не змінюючи суті.
А ще я досить уважно прочитав міську інвестиційну програму, програму підтримки малого бізнесу, програму «Будуємо новий Канів- духовну столицю України» на 2011-2015роки, матеріали сесійних засідань міськради ( http://www.rada.kaniv.net/akt.php?o=1).
Прочитав і заплакав. Не жду і не пропоную на відміну від проффесіоналів покращення вже сьогодні, але мати хоч якусь людську перспективу хочу таки зараз.
Шановний turoc!
Я згідний з тим, що діюча влада не та, яка потрібна Україні, Каневу. Але виправляти ситуацію черговим популізмом — це готувати суспільство переживати нові розчарування та знову обирати випадкових та безвідповідальних у політиці людей.
Pacheko, а Вы знаете, что у Вас талант? Не только талант фотографа, но и талант нести людям позитив! Даже во время столь острого обсуждения невозможно не улыбаться, глядя на Ваше фото :)
Олександр Скорина, 5 липня 2011, 00:40
«виправляти ситуацію черговим популізмом — це готувати суспільство переживати нові розчарування та знову обирати випадкових та безвідповідальних у політиці людей.»
Не думаю що заклик до зупинки варварства є популізмом.
Відносно «знову обирати», то на жаль в нас вже вкрали навіть саме це право.
«P.S.»
«Нелегким завданням для місцевої влади є забезпечення порядку в парковій та умовно пляжній зоні... Більше цього, берег навіть елементарно комунальними службами не обслуговується, а в місцевому бюджеті не передбачається для цього коштів.
Не від легкого життя рішеннями міської ради дозволено розмістити на березі Дніпра в місцях відпочинку канівців тимчасові торгівельні заклади.»
Для місцевої (і не тільки) влади взагалі, якщо не рахувати тотального розкрадання, не існує легких завдань, бо жодним з них вона не справляється «навіть елементарно».
А далі- ну просто блиск, особливо якщо називати все своїми іменами- «заклади» то питейні.
І скільки ще накажете терпіти таку напасть?
pacheko,04.07- 18.58,здається за 100-200м там вже є гендель,то ще мало?А фото о 21.56,то є ШЕДЕВР,а чим займаються мужчинки на задньому плані?+10
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]