kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > lihonespit 

Двух националистов задержали за жарку яиц на Вечном огне

Двух националистов задержали за жарку яиц на Вечном огне

В Киеве задержаны участники националистических организаций в связи с расследованием дела о приготовлении яичницы на Вечном огне в киевском парке Славы. Пресс-секретаря киевского отделения организации "Свобода" Кирилла Бабенцева и активиста "Черного комитета" Богдана Тицкого задержали 1 июля после обысков у них дома. В пресс-службе "Свободы" отмечают, что при обыске из домов задержанных были изъяты компьютеры, оргтехника и сковородки.

Бабенцев и Тицкий подозреваются в причастности к инциденту, произошедшему 21 июня 2011 года, когда трое молодых людей, назвавших себя участниками арт-группы "Яйцо", приготовили три порции яичницы на пламени Вечного огня. Акция была заснята на видео.

В размещенном на Youtube видеоролике говорилось, что акция с приготовлением яичницы является выражением протеста против ареста украинки, активистки организации "Братство" Анны Синьковой, совершившей аналогичное деяние в декабре 2010 года. Синькова была освобождена под подписку о невыезде 30 июня 2011 года. Лица молодых людей, поджаривших яичницу в парке Славы, на видеоролике не видны. Сведений о личности третьего участника акции нет.

В правоохранительных органах Киева подтвердили факт задержания националистов по делу о приготовлении яичницы и подчеркнули, что оно не имеет политического характера. Ранее сообщалось, что дело было возбуждено по части второй статьи 297 Уголовного кодекса ("надругательство над могилами"), которая предусматривает до пяти лет тюрьмы в качестве наказания.

джерело

lihonespit

2 липня 2011, 21:56

Теги статті:
яєчня   вічний вогонь  
Голосів:
8
53

Всього коментарів: 22

Сторінка коментарів: 1
SKI

4 липня 2011, 02:59

IP: 76.10.160.xxx
Рейтинг: 3
Прям какая-то эпидемия вируса идиотизма, скоро в очередь выстроятся....

Shans

4 липня 2011, 10:10

IP: 91.124.91.xxx
Рейтинг: 0
Да. Маразм крепчает...
LuckyLucciano

4 липня 2011, 10:57

IP: 91.124.61.xxx
Рейтинг: 1
Идиотам привет!
Вот оно лицо настоящего патриота!!
Михалыч

4 липня 2011, 11:45

IP: 95.132.241.xxx
Рейтинг: 0
Что это их так на яйца прет?
tango

4 липня 2011, 12:26

IP: 91.200.44.xxx
Рейтинг: 0
Хотелось креатива, а получилось как всегда. Просто глупо.
Олекса

4 липня 2011, 12:44

IP: 94.153.224.xxx
Рейтинг: -2
Якщо смаження яєчні на "вічному вогні" є наругою над могилою – то це наруга над могилою русскава міра

4 липня 2011 року київські свободівці та представники інших патріотичних організацій зібралися біля Печерського райвідділку міліції із вимогою звільнити прес-секретаря Київської міської організації ВО "Свобода" Кирила Бабенцова та активіста "Чорного комітету" Богдана Тицького та притягнути до відповідальності працівників міліції, що катували патріотів. Хлопців звинувачують у смаженні яєчні на "вічному вогні".

Оскільки Кирило Бабенцов та Богдан Тицький були затримані 1 липня о 12-й годині, відповідно 4 липня у цей же час (по тому як спливло 72 години з моменту затримання) хлопців мають або відпустити, або відвезти до суду з метою призначення міри запобіжного заходу.

На підтримку націоналістів близько півсотні активістів з 10-ї ранку знаходяться біля Печерського райвідділку, що на вул. Московській, 30) із гаслами "Свободу політв'язням!", "Ні – неправомірним рішенням суду!", "Влада ідіотів судить патріотів!".

Перед пікетувальниками виступили заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник, заступник голови Київської міської організації ВО "Свобода" Юрій Ноєвий та "руйнатор Лєніна" КУНівець Микола Коханівський. Юрій Ноєвий наголосив на тому, що проти Кирила Бабенцова та Богдана Тицького одразу після затримання почали застосовувати тортури.

"З хлопців вибивали свідчення, намагалися змусити оббрехати себе. Такі методи роботи дізнання зумовлені лише одним – сучасні правоохоронні органи в Україні досі послуговуються сталінською системою, формулу якої визначив сталінський прокурор Вишинський: визнання вини – королева доказів. Відповідно зараз слідство користується цим майже безвідмовним методом: винна людина чи ні, вони через катування, залякування, психологічний тиск вибивають свідчення, добиваються, щоби людина підписала на себе зізнання.

Однак варто застерегти правоохоронців: їм варто знати, що рано чи пізно влада в Україні зміниться і кати відповідатимуть за свої злочини".

Виступ свободівця пікетувальники підтримали скандуванням: "Кожному кату буде відплата!", "Влада ідіотів судить патріотів!".

Андрій Мохник зазначив: "Найбільш ревно режим Януковича оберігає символи, які йому дісталися в спадок від совєцьких часів – усіляких лєніних та сталіних. Але найбільше він береже міф про "вєлікую атєчєствєнную". Бо саме цей міф є основою так званого русскава міра, який в Україну просувають Путін, Мєдвєдєв та Гундяєв. Тому якщо й говорити, що смаження яєчні на "вічному вогні", під яким проходять газові труби, є наругою над могилою – то це наруга над могилою русскава міра".

Довідка. 2 липня 2011 року у Печерському райвідділі міліції понад 5 годин тривав допит прес-секретаря Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Кирила Бабенцова. Як повідомив адвокат свободівця Олег Бондарчук, під час затримання та після доставлення Кирила Бабенцова у Печерський РВМВС України у місті Києві, його піддавали тортурам та психологічному тиску. Під час допиту слідчий звинувачував Кирила у тому, що він фільмував на камеру акції протесту біля Вічного вогню у місті Києві 16 грудня 2010 року та 21 червня 2011 року. Жодних доказів участі Кирила безпосередньо в самій акції немає:

http://www.svoboda.kiev.ua/diyalnist/novyny/022824/

Прес-служба ВО "Свобода"
Олекса

4 липня 2011, 13:27

IP: 94.153.224.xxx
Рейтинг: 0
ТУТ КАТУЮТЬ
Михалыч

4 липня 2011, 13:28

IP: 95.132.241.xxx
Рейтинг: 3
Oleksa, ну когда же ты поймешь, что Вечный огонь- не могила "русскава мира", а символ вечной памяти солдатам, погибшим, освобождая свою землю от агрессора, независимо от их национальности. И устраивать политические шоу на костях - поступок не человеческий и оправдать его ничем нельзя!
Олекса

4 липня 2011, 13:32

IP: 94.153.224.xxx
Рейтинг: -3
Михалыч, БРЕХНЯ!!!
Михалыч

4 липня 2011, 13:37

IP: 95.132.241.xxx
Рейтинг: 0
Oleksa, Брехня, ганьба, слава - это так, для публики, поорать на досуге. Скажи конкретно, где я сказал неправду?
Олекса

4 липня 2011, 14:03

IP: 94.153.224.xxx
Рейтинг: -2
Михалыч, тут вже говорив
tango

4 липня 2011, 14:08

IP: 91.200.44.xxx
Рейтинг: 1
Олексо! Ви ж доросла людина і маєте розуміти, що вічний вогонь - символ пам'яті про тих, хто воював проти фашизму. Цим актом вандалізму, цією наругою над могилами Ваші свободівці демонструють лише підтримку катам-фашистам.
Ви не боїтеся того, що й над Вашими могилами буде вчинятись щось подібне. Побійтесь Бога.
tango

4 липня 2011, 14:12

IP: 91.200.44.xxx
Рейтинг: 1
Змагайтеся з живими, залиште у спокої мертвих.
Олекса

4 липня 2011, 15:34

IP: 94.153.224.xxx
Рейтинг: -1
НЕПРАВДА ЯК ПРАВДА
Чи є щось правдивіше за правду?
Є.
Неправда.
Бо Неправда пильнує, аби бути переконливою, а Правді байдуже до того, яке вона справляє враження на користувача. Тому Неправда здебільш бездоганна.
Правда — брудна, нечесана, немита і в усі часи служила наймичкою у брехні.
Брехня править світом.
Ю.Г. Іллєнко
tango

4 липня 2011, 21:19

IP: 77.121.32.xxx
Рейтинг: 0
Олексо! А щось відповісти по суті можете?
Shans

5 липня 2011, 19:51

IP: 78.137.23.xxx
Рейтинг: 0
Слухайте, Сашко, не буду називати Вас видуманим "Олекса", Ви розумієте про що Ви говорите? Чи вже не спроможні на себе з боку подивитися. Вам вже під сорок і розуму вже набиратися запізно, то хоча б мовчіть. Шановні свободівці, невже Ви всі його підтримуєте. Християни серед Вас є?..
Volodymyr
5 липня 2011, 20:55

IP: 78.137.22.xxx
Рейтинг: 0
Смаження яєчні на вічному вогні - це неадекватний вияв протесту молодими людьми проти нинішньої зомбованої влади, яка узурпувала тоталітарні символи, в тому числі й вічного вогню: мовляв, шануємо пам"ять убієнних героїв, а до живих нема діла. Надто ви дорого нам обходитесь.
LuckyLucciano

6 липня 2011, 01:49

IP: 91.124.12.xxx
Рейтинг: 0
Volodymyr,
То есть Ві бі тоже пожарили - чисто поржать?)))
Volodymyr
6 липня 2011, 07:53

IP: 78.137.23.xxx
Рейтинг: 0
Не треба з хворої та на здорову...
tango

6 липня 2011, 12:14

IP: 91.200.44.xxx
Рейтинг: 0
Volodymyr! Так Вы говорите протестуют неадекватные? Тогда их не в каталажку, их в дурдом пора, раз Вы сами ставите им такой диагноз. Пусть пройдут курс лечения - вдруг поможет.
Михалыч

7 липня 2011, 17:15

IP: 94.179.116.xxx
Рейтинг: 0
Volodymyr, то есть не пожарили бы, или наоборот? Это важно!
LuckyLucciano

7 липня 2011, 20:41

IP: 95.135.111.xxx
Рейтинг: 0
Интересно что бы с ними в сделали в Китае!

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Вартість проїзду знову “злітає”: скільки коштує виїхати з Києва

У Степанецькій громаді зустріли звільненого з ворожого полону Дениса Бібіка

Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині

Четверо загиблих через впавший БпЛА

Не лише до столиці: їздити з Черкас до Канева стало дорожче

Армія другого сорту

Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі

3 березня 2026 року · Канів ДОРОГИ КАНЕВА: СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ВИЛЕТІЛО У ЯМУ — І ЩО З ЦИМ РОБИТИ

Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року

#8лет ЧАСТЬ ВТОРАЯ. ПОЧЕМУ РОССИЯ НАПАДЁТ СНОВА?

Популярні за тиждень:

У Степанецькій громаді зустріли звільненого з ворожого полону Дениса Бібіка [0]

Вартість проїзду знову “злітає”: скільки коштує виїхати з Києва [0]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
В нашому районі збито мінімум 4 безпілотники
Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині [1]

WayBe
Увага! Протягом останніх днів у різних регіонах країни «Шахеди», що вціліли після падіння, вибухнули через деякий час після падіння. Пʼять людей загинули (місцеві жителі, які прийшли .. [весь]
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

Олександр Скорина
Сумна реальність цієї війни ... (
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

WayBe
Нажаль - синдром відложенного життя. Все - потім, головне - лише війна. Як її закінчимо, і як буде демобілізація - от тоді почнеться щось інше. А до тих пір я зайнятий. П'ятий рік, блін
Правила сайта [503]

WayBe
Джанго, дякую друже! Нажаль, війна зупинила для мене все. Робота стоїть, сайт - теж. Все зупинилось.Сім'ю нарешті почав бачити частіше, це вже досягнення. Як воно буде з сайтом далі - ще не вирішу.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
WayBe, привіт. Хотів написати так, щоб і всі бачили, і особисто. Аудиторія розбіглась по телеграмах і фейсбуках — розумію. Війна забрала багато сил, і не тільки фізично. Але я хотів би.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
Ші уже існує...навіть якщо хтось в це не вірить...
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

slavikf
Папа Римський Лев XIV закликав священників не використовувати штучний інтелект під час підготовки текстів для проповідей.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

Джанго
Завтра...кандидат в мери міста Канів...ші...запропонує свою програму по ремонту наших доріг...болой бюрократію.!.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

WayBe
Ну, на цьому закінчимо
Novynar777, повідомлення для Вас [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"