kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Міські новини 

У Каневі сильний вітер спричинив часткове знеструмлення кількох вулиць та звалив дерево на будинок пенсіонерки

Більш як місячна спекотна погода, що трималася в Україні останнім часом, завершилася із приходом на територію країни потужного циклону значним зниженням температури повітря, сильними зливами та поривчастим вітром. Стихія вирувала із 24 по 28 червня й завдала удару по 11 областях України, в тому числі по Черкащині. Не оминула негода й Канівщину.

За словами начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Канівського міськвиконкому І.Диренка, головними проблемами під час негоди у місті стали тимчасові перерви в подачі електроенергії, розмивання доріг унаслідок сильних дощів та падіння дерев. У журналі чергової служби міськвиконкому за час негоди було зареєстровано відсутність електроенергії на вулицях Леніна, Шевченка, Бузницького, а також підтоплення земельних ділянок на вулиці Леніна.

За повідомленням старшого інженера ВНПД Канівського РВ ГУ МНС України в Черкаській області, капітана служби цивільного захисту Д.Токаря, у п'ятницю, 24 червня, на пульт чергового СДПЧ-11 надійшло повідомлення від пенсіонерки, яка проживає по вулиці І.Франка у Каневі, про те, що в результаті сильного буревію на веранду її житлового будинку впало дерево, пошкодивши будинок і заблокувавши вихід із нього. На місце події виїхав черговий караул СДПЧ-11, керівництво та інженери відділу, й невдовзі будинок було розблоковано, дерево прибрано.

Щодо конкретних наслідків, яких завдала за цей час стихія електромережам міста, на жаль, оперативної інформації станом на 28 червня ц.р. "Дніпровій Зірці" від Канівського РЕМу отримати не вдалося.

Джерело: Дніпрова зірка

WayBe

30 червня 2011, 10:21

Теги статті:
погода  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Про таємниці Кременчуцького водосховища, "сук" та серфінг

У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв

Клининговая компания: уборка квартиры после ремонта

Уборка квартиры после ремонта: шаг за шагом

Клінінгові послуги: що це таке і чому вони стають все популярнішими?

Сила нації – в її захисниках!

Захисти тих, кого любиш!

Як сонячні панелі рятують лікарню від відключень: досвід Шептицького

Економія грошей та енергонезалежність: дві громади отримали сонячні електростанції для лікарень

Містична Черкащина

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

tomorrowgrin
@ Block Blast Game And even more so - the Supreme Court of Ukraine, and not just to collect money from debtors.
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [3]

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Nikamrita
1. Хром Біотин Баланс з корицею: Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь]
Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]

Vlad999
Священника згідно закону до суду за невиконання рішень органів влади!
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [3]

vlada
А чому комісія ходить без виконавчої служби? Навіщо у нас виконавча служба? Щоб виконувати рішення усіх судів, а тим більше - Верховного суду України, а не тільки стягувати кошти з боржників.
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [3]

Dariuuff
@Geometry Dash Виглядає чудово
Душові кабіни [1]

Dariuuff
Досить далеко від мого району
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

WayBe
ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів: Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь]
стихотворение о судьбе отечества [3]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"