Настав час дати відсіч і відповісти ударами по військових об'єктах у Росії та Білорусі — The Washington Post
Захід чекає, доки українські міста будуть повністю зруйновані?
"Are the Western allies waiting for thousands more to die or for cities to be completely annihilated?"
Росія знову жорстоко атакувала невійськові цілі в Україні, цього разу – багатоповерхівку та базу відпочинку. Хоча США та Захід постачають Україні зброю та системи озброєння, які змінюють "правила гри" на полі бою, поки що не відомо, чи обмежують західні союзники використання цієї зброї тільки для внутрішнього захисту, чи Україна може використовувати західне озброєння повним відповідним чином, щоб відповідати на російські ракетні атаки, пише The Washinghton Post.
Місцезнаходження ракетних атак можна точно визначити за допомогою розрахунку азимуту. Метою може бути склад військової техніки, сховище пального чи сховище боєприпасів у Росії чи Білорусі. Якщо це трапиться і перехід через цю ліню трапиться, це може спровокувати застосування більш серйозної зброї, але настав час дати відсіч. Росіяни вже перетнули будь-яку уявну межу 24 лютого, коли так напали на Україну.
На що чекають західні союзники? Поки загинуть ще тисячі людей, чи українські міста будуть повністю знищені?
Зможуть стріляти ще далі: США передадуть Україні боєприпаси HIMARS з дальністю 300 км
Влада США схиляється до того, щоб передати Україні ракетні системи великої дальності. У рамках нового пакету військової допомоги Україні Сполучені Штати мають намір передати чотири високомобільні РСЗВ HIMARS.
ATACMS – це оперативно-тактичні балістичні ракети з дальністю ураження цілі від 140 до 300 км.
Два сенатори США – Ліндсі Грем та Річард Блюменталь висловили відкриту підтримку рішення про надання Україні ракет більшої дальності для систем HIMARS, а також іншого далекобійного озброєння. Про це вони розповіли у четвер, 7 липня, після зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським у Києві в інтерв'ю агентству Reuters.
Джерело usa.one09.07.2022 - 08:23 , lenta.ua10:05 08 лип 2022.
Нові HIMARS та далекобійні снаряди з GPS-наведенням їдуть в Україну
Незабаром кількість ракетних систем HIMARS, що перебувають на озброєнні ЗСУ, збільшиться до 12 одиниць. Окрім цього, українська армія отримає від США високоточні снаряди M777. Пентагон поставить ЗСУ їх аналоги із GPS-наведенням M982 Excalibur. За даними Reuters, обсяг нового пакету оборонної допомоги становитиме 400 млн USD.
Подробиці
Джерела американського видання Politico стверджують, що українська армія отримає 1000 високоточних боєприпасів калібру 155 мм, вибухові пристрої для знищення контрбатарейних систем, три тактичні автомобілі, запчастини тощо.
Характерною рисою снарядів M982 Excalibur є можливість наведення за допомогою GPS. Вони здатні вражати наземні цілі на дистанції 40 км. Варто зазначити, що офіційно постачання цього типу боєприпасів в Україну керівництво Пентагону не підтвердило.
Журналісти Politico зазначають, що 1 тис. артилерійських снарядів надто мало. За добу українська армія витрачає близько 5-6 тис. звичайних гаубичних боєприпасів. В окупантів витрата вдвічі більша. У Білому домі вважають, що за рахунок високої точності витрата снарядів скоротиться у рази. Українські артилеристи зможуть прицільно «цвяхувати» по конкретним цілям.
Офіційний Київ відреагував на звернення конгресменки до Байдена стосовно Єрмака
Офіційний Київ відреагував на звернення конгресменки з Республіканської партії Вікторії Спартц до президента США Джо Байдена стосовно голови Офісу президента України Андрія Єрмака. З відповідною заявою на своїй сторінці у Фейсбук виступив речник МЗС Олег Ніколенко.
Спартц 8 липня попросила Байдена перевірити «російські зв’язки» глави Офісу президента Андрія Єрмака.
Ніколенко у відповідь написав, що «дії та заяви Спартц є неприхованою спробою повернути в американську політику класичні наративи російської пропаганди про начебто зв’язки керівництва України з Росією і втягнути нашу державу у внутрішню політику США».
Спартц народилася у 1978 році в селі Носівка на Чернігівщині.
Грузію офіційно занесено до списку країн, яких США вважають причетними до порушення санкцій проти Росії та Білорусі
До країн, через які підсанкційні товари можуть потрапляти до Росії та Білорусі, міністерство фінансів США зарахувало Грузію. Повний список таких держав, який склали два підрозділи американського мінфіну – Мережа з боротьби з фінансовими злочинами (FinCEN) і Бюро промисловості та безпеки, опубліковано на сайті відомства.
Поряд із Грузією перевантажними пунктами для доправлення в РФ підсанкційних товарів називають такі країни, як: Вірменія, Бразилія, Китай, Індія, Ізраїль, Казахстан, Киргизстан, Мексика, Нікарагуа, Сербія, Сінгапур, Південна Африка, Тайвань, Таджикистан, Туреччина, Об'єднані Арабські Емірати та Узбекистан.
Олег Ігорович Соскін (нар. 30 квітня 1954, Київ) — український економіст, політолог, громадський та політичний діяч, директор недержавної фундації — Інституту трансформації суспільства, голова Української Національної Консервативної партії.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]