Великі агрохолдинги, вкладаючи мільйони в рекламні кампанії, заощаджують на утилізації відходів виробництва. Якщо таке господарювання триватиме й далі, шкода стане еквівалентною застосуванню біологічної зброї. Про це пише Олег Притикін у свіжому номері «Українського тижня».
«У відходах птахівництва розмножуються небезпечні мікроорганізми, що можуть спричинити спалах епідемії. Зокрема, патогенні штами кишкової палички EHEC, якою в Європі заразилися тисячі людей, а десятки померли», – пише автор.
Зазвичай птахівники відходи власного виробництва і гній зараховують до низького класу небезпеки – четвертого. Але екологи вважають, що вони значно небезпечніші й мають належати до другого або навіть першого класу (високонебезпечні та надзвичайно небезпечні), адже можуть стати джерелом біологічного зараження.
«За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, гній, послід та стічні води тваринницьких і птахівничих підприємств можуть бути фактором передачі понад 100 збудників інфекційних та інвазійних хвороб. А самі органічні відходи слугувати сприятливим середовищем для розвитку та виживання патогенної мікрофлори, містити підвищену кількість важких металів, пестицидів, медикаментозних препаратів, радіоактивних речовин, насіння бур’янів та інших забруднень», - зазначає президент Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.
Зокрема, за рік діяльності птахофабрики на 400 тисяч курей утворюється 700 т шкідливих газів.
Детальніше читайте у статті «Птахівництво масового ураження» у №24 Тижня.
Безумовно для природи і населення Канева і району «Наша ряба» без перебільшення є проблемою і джерелом смертоносної небезпеки №1, якщо не рахувати загрози що несе теперішня влада та виходити з того, що нова, хоч в якійсь мірі більш цивілізована влада, знову ж таки перш за все має поставити небезпеку від «Ряби» на перше місце.
Самое страшное - сколько они артезианской воды паскудят, в окрестных селах колодцы пустеют! Хотя есть и плюс - этих, с позволения сказать, кур можно есть в пост, как растения, это точно не мясо :)))))))))
Добрый день.
К сожалению не открыты технологии выращивания птицы или любой другой живности без помета.
Существующая система утилизации реализованна по нормативным европейским проектам. Украинские требования были порядком лояльнее.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Nikamrita 1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь] Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]
WayBe ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів:
Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь] стихотворение о судьбе отечества [3]
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]