Стань хакером та руйнуй сайти Кремля, Сбербанку, Роснафти
Українські програмісти з проекту disBalancer влаштовують DDoS-атаки проти російських пропагандистських ЗМІ, сайтів уряду та Сбербанку. Ви також можете приєднатися до кібератаки.
UPD. Не запускайте схожі програми з інших джерел. Антивірус може «лаятися» на цю програму, але це нормально. Можна вимкнути його або додати програму до білого списку. У вас може підвисати інтернет — це нормально, оскільки програма відкриває велику кількість підключень.
Що потрібно зробити?
НВ поговорив з одним із програмістів disBalancer, який розповів нам, як будь-який користувач може приєднатися до кібератаки.
Якщо ви перебуваєте на території України, запустіть VPN( росіяни активно блокують українські IP-адреси).
Вітаємо, що ви стали солдатом української кіберармії!
Що таке DDoS-атака та як вона працює?
Це хакерська атака, головна мета якої — змусити сайт відключитися. Це один із найпопулярніших методів кібератаки, який практично не залишає слідів про її виконавців.
Українці створили онлайн-гру, яка блокує російські сайти. Ви також можете приєднатися до атак — як це зробити у декілька кліків
(Фото:скріншот НВ)
Запускаючи гру, ви приєднуєтеся до атак на російські сайти, що допомагають армії окупанта
Програмісти зі Львову створили браузерну гру, граючи у яку ви допомагаєте блокувати російські сайти.
Playforukraine.live — аналог популярної гри 2048. Це числова головомка, для якої потрібні лише базові знання арифметики та іноді трохи удачі. Розібратися у ній дуже легко, а тому після свого виходу у 2014 році гра була дуже популярною.
Запускаючи гру, ви приєднуєтеся до атак на російські сайти. Якщо ви хочете зіграти з території України, вам краще користуватися VPN або браузером Tor, адже росіяни активно блокують український трафік. Ось коротка інструкція, як це зробити.
Грати можна не лише з комп’ютера, а й зі смартфона. Але ефект, звичайно, буде сильнішим, якщо сторінка з грою відкрита саме на комп’ютері. Кількість запитів, які надсилатимуться на сайти ворога, залежить від потужності використовуваної техніки. Чим більше буде гравців, тим важче російським сайтам протистоятиме DDoS-атаці.
Творці гри запевняють, що playforukraine.live жодним чином не шкодить браузеру, пише AIN. Насправді грати у гру необов’язково — достатньо просто відкрити її сторінку, а трафік вже буде генеруватися автоматично.
«Гра для усіх, але ми найбільше прагнемо таким чином залучити дітей і підлітків. Ми знаємо, що молоді люди прагнуть допомогти Україні перемогти, але часто не знають як це зробити. Ця гра допоможе їм використати свій час з користю для спільної перемоги. Тому просимо не лише грати, але і долучати друзів і знайомих по всьому світу», — пишуть розробники у своєму FAQ.
Вони не уточнюють, які саме сайти будуть атаковані, але кажуть, що в першу чергу їхні атаки будуть націлені на ті, що обслуговують російську армію.
Повітряні сили США та НАТО проводять низку переговорів на тактичному рівні зі своїми колегами з Повітряних сил України та надають дані, зібрані системою AWACS у повітряному просторі НАТО на східному фланзі, а також зі супутників, радіолокаційних систем тощо, повідомляє видання Air Force Magazine.
Зазначається, що ці дані використовуються для того, щоб допомогти українським Повітряним силам скласти повітряну картину "того що й де летить".
ПС США також обмінюються з Україною даними з датчиків, які отримують близько з 30 американських винищувачів, зокрема F-15, F-16, F-18 і F35, які виконують місії з патрулювання повітряного простору на східному фланзі НАТО. Зазначається, що "такі літаки можуть далеко зазирнути в Україну".
Водночас зазначається, що Сполучені Штати не літають над Чорним морем, щоб уникнути потенційної ескалації з Росією.
Цього тижня відбулося 30-те засідання керівного комітету Центру НАТО з питань співробітництва в галузі кіберзахисту (CCDCOE), на якому представники 27 держав-членів НАТО прийняли рішення щодо надання Україні статусу країни-учасниці CCDCOE НАТО.
"Участь і присутність України в CCDCOE включатиме обмін досвідом у галузі кіберзахисту між Україною та іншими державами-членами центру. Україна має великий безпосередній досвід боротьби з низкою великомасштабних кібератак. Її внесок важливий у дослідженнях та навчаннях ", - сказав директор Центру співробітництва в галузі кіберзахисту Яак Тарієн.
"Можливості та навички багато в чому базуються на практичному досвіді, і співпраця з Україною в галузі кіберзахисту, безумовно, принесе значну користь усім членам CCDCOE. Естонія, як країна, що приймає CCDCOE, вже довгий час співпрацює з Україною у питаннях посилення її здатності забезпечувати кібербезпеку" , тому ми вітаємо рішення членів НАТО, які погодилися на надання Україні статусу країни-учасниці CCDCOE", – прокоментував міністр оборони Естонії Калле Лаанет.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]