kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Головна > Блоґи > Анті-гоблін 

Вишляхетнюймось !!!

Чому і як ми саме такі

процес

         Якщо у нас 30 років, вже з гаком, йдуть реформи, то маю право запитати - а де ж результати цих реформ?

         А щоб були результати, повинно бути все сплановано - конкретні дії, конкретні цифри, конкретні призвища. Візьмемо Польщу, нашого сусіда - план Бальцеровича. Результат відомий, порівнявши рівень життя країн.

 03 листопада 2016, 21:08 Віталій Портников

 Бальцерович -«Але для людей в Польщі очевидно, що треба, щоб політики показали, яке в них майно.

Звісно, в середньому, у наших політиків набагато менше, ніж виявилося тепер в Україні

І тут бачимо всю різницю реформ - у Польщі реформи шли на користь суспільству, а наші «реформи» - на збагачення «привілейованної купки», так званої «еліти».

         Але чому так, чому так виходить?

похибка

         А-а-а.. ще згадаю таку подію - Прем’єрка Фінляндії повернула частину коштів за свої сніданки після скандалу - за рахунок коштів бюджету закуповуються продукти для сніданків приблизно на 300 євро в місяць.

        "Прем’єр-міністр Фінляндії Санна Марін відмовиться від використання пільг на харчування — продуктів, які купувалися для її сім’ї за рахунок коштів з фінського держбюджету. Про це вона повідомила у вівторок в ефірі телеканалу - “Я не збираюся продовжувати (використовувати пільгу)”, — сказала вона.

        В даний час поліція Гельсінкі проводить дослідчу перевірку по цій справі, в ході якої “буде дана оцінка того, чи є підстави підозрювати посадовий чи інший злочин”.

        Відомство зазначило, що, як представляє, закон про винагороду для особи, яка займає посаду прем’єр-міністра не передбачає подібної компенсації. У поліції підкреслили, що розгляд не торкнеться дій самої Марін, оцінка буде даватися роботі чиновників урядової канцелярії."

        Все прозоро - всі пільги оговорені законом і немає різниці- ти преЗЕдент, прем’єр, Господь Бог - на території Фінліндії діють закони одні на всіх.

        А чи можемо таке сказати про Україну?
        Тут усі посміхаютьсяя- і ті пересічні, і ті, хто цими законами крутить, як наперсточники.

  Ні.

турбота

         Раніше забирали квартири, а зараз їх онуки бізнеси.  

         Так чому, в Польщі вібдулося підняття економіки країни, а в нас у «купки», чому у Фінліндії діє закон, а у нас «поняття».

        І тут я бачу лише одну причину - у Фінляндії ніколи не було радянської влади, а в Польщі вона почалася лише у 1945р. Тому рівень життя і свідомості суспільства саме такий.

        Слухаємо уважно та дивимося теж:

 

         Цікаво все, але я привертаю увагу з 3:15 - не звертаємо увагу на авторський стиль шановного Пояркова(митець, що ж тут зробиш).

         А саме тут я не погоджуюсь з шановним Поярковим -завдання радянської системи було виховувати, в сенсі відтворення, не ідіотів, а звичайне бидло.

         І з розпадом СРСР це не зупинилося, а продовжуються системою і далі.

ти ба!

          Питаня "чому" - а лише тому, що вони, «системники,» звикли працювати у цьому середовищи, вони не вміють по іншому і не бачать себе поза чим середовищем -для них потрібен у сіспільстві міцний прошарок бидлоти. Фактично, вони одне ціле.

одне ціле

          Зазначу, що у нас ситуація краще, ніж у Росії, але все дуже і дуже подібне - школа ж совка тягнеться звідти.

           І такий собі висновок - чим менше часу комуністи були при владі, тим краще економіка і адекватніше люди.

          Я тут далі навожу інфу про росіян та Росію, а ви, нечисленні шановні читачі, обробляєте та прикидаєте - що воно таке за постійний негаразд з нашою країною.

За щастя народне     

           Почему СССР кончился, а хамство — нет?

           «Хамство распространено в социальных институтах авторитарных режимов, где управление осуществляется «сверху вниз». Жесткость правил сочетается с плохим качеством услуг и дефицитом товаров: ресурсы ограничены и за них идет постоянная борьба.

           Многочисленные примеры хамства можно найти в литературных описаниях раннего советского периода — в «Хождении по мукам» Толстого, охватывающем период 1914–1919 годов, и в «Собачьем сердце» Булгакова, описывающем последствия революций в России в начале ХХ века. Внезапное и радикальное перераспределение власти в тот послереволюционный период и дальнейшие экономические, политические и социальные изменения востребовали новые образцы коммуникаций и утверждения власти — и создали благоприятные условия для широкого распространения хамства.»

         

 Ігор Гарін, Письменник, доктор фізико-математичних наук  Природа російського хамства 26 вересня 2018, 19:47

           «Именно в России хамство приняло масштабы национального бедствия, когда агрессия и хамство не просто поощряются сверху, а прямо-таки пропагандируются на всех уровнях частым употреблением, начиная с руководства страны.»

 

«Времена колхоза прошли, а колхоз в людях остался. И они не виноваты, они не знают как по-другому.»

  

germanblog.ru  Хамство, грубость, невежество

            «Вчера мне пришлось иметь дело со многими людьми и в Австрии и в Германии – почтовый офис, магазин, бистро, ресторан, случайные попутчики, сотрудники вокзала и аэропорта и все они как один были дружелюбны и выражали искреннюю готовность помочь. Причем среди встреченных мною людей были не только немцы и европейцы, но также китайцы и турки.»

 

писатель Виктор Ерофеев»Убивать врагов – это одно дело, а хам – это страшный внутренний беспорядок и разруха.»

  

Хамство в России стало национальной идеей

       «Более тридцати лет назад известный русский писатель Сергей Довлатов сформулировал: «Хамство есть не что иное, как грубость, наглость, нахальство, вместе взятые, но при этом — умноженные на безнаказанность»....Особенно чувствителен разгул его среди депутатов, полицейских чинов, руководителей среднего звена. Самодурство, наглость, идиотство, глупость в моде.»

 

"Сила, наглость и хамство" - три кита национальной идеи России? 

Актер Алексей Серебряков - «До сих пор ни знание, ни сообразительность, ни предприимчивость, ни достоинство не являются прерогативой национальной идеи. Национальной идеей являются сила, наглость и хамство»

 

 бонус


 

PS

Чи Канев є винятком?

 

                                                                            Доповнення від 11.1.2021 20:55

      Розкішний будинок та величезний заміський палац МеркельЗойк

      Мешкає Меркель у звичайній міській квартирі, яка знаходиться в центрі міста Берліна за адресою Am Kupfergraben, 6. Варто відзначити, що це звичайний класичний для Німеччини будинок, який не закритий і не обгороджений від перехожих та туристів. Але біля будинку чергує поліція, такий регламент. Квартира канцлера розташована на 4-му останньому поверсі просторого будинку і належить вона самій Меркель, а не є службовим житлом.

будинок

      Поряд проходять трамвайні колії, повз під'їзд вільно ходять люди. Навіть коли з міркувань безпеки Ангелі запропонували прибрати координати її будинку з Google Street View, вона відмовилася: немає сенсу приховувати те, що й так відомо будь-якому жителю Берліна. Глава держави відкрита перед своїм народом, тому лише пара поліцейських охороняють вхід до її будинку.

       При цьому будь-який перехожий може посидіти на сходах біля дверного дзвінка, на якому вказано ім'я чоловіка Ангели — професора Йохіма Зауера.

сходинки

           А ось заміський будинок, в якому іноді живе канцлер Німеччини. Це важко назвати нескромною резиденцією чи палацом. Це складно назвати будинком, швидше за невелика дача недалеко від столиці. Саме тут у Темпліні жінка провела все своє дитинство. Зверніть увагу на скромність та німецьку простоту побуту та архітектури.

фазенда

         Ангела та її чоловік, професор хімії, приїжджають сюди на відпочинок у вихідні. Ви вже помітили, що немає жодних багатометрових парканів та постів охорони, а селище в Темпліні більше схоже на звичайне садове товариство.

Живуть же люди!

Натомість країна у повному порядку.

                                                      Доповнення від 11.1.2021 21:21

Ох уже ці шведи!

Ох вже ці шведи!

Анті-гоблін

11 грудня 2021, 17:58

Теги статті:
#   Україна   АТО   ООС   війна   диктатура   Росія   СРСР   NATO  USA  реформа  
Голосів:
2
02

Всього коментарів: 5

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

STIHL Україна сплатила в держбюджет понад 131 мільйон гривень податків

Працює the Patriot

Спецслужби України в боротьбі за лідерство в світі і Україні

LEVI’S святкує 150-річчя культових джинсів

Я йду на сесію! А ти?

Протистояння у повітрі оголює вигадані мультики кремлівських фантазерів.

Воїн з Канева В’ячеслав Довженко загинув на Луганщині

Сьогодні прощатимуться із військовим Максимом Гайдаєм

Виплата ветеранам війни: хто саме може отримати та як оформити

Як міг би виглядати Канів у 2023 році

Популярні за тиждень:

Працює the Patriot [0]

STIHL Україна сплатила в держбюджет понад 131 мільйон гривень податків [0]

Про що зараз спілкуються:

Анті-гоблін
Дещо не завантажується, тож спробую перезалити. Якщо не вийде, то тому і бути - сприймемо як є. І щоб загладити свою криворукість - бонус
Спецслужби України в боротьбі за лідерство в світі і Україні [2]

Анті-гоблін
1 день тому в мережі з’явилося ось таке відео Загалом нічого нового – все це ми бачимо і самі, так, скомпоновано у гарну словесну форму. Вся ця «еліта» успадкована нами з.. [весь]
Спецслужби України в боротьбі за лідерство в світі і Україні [2]

slavikf
Трохи погарячкували з водою, виходить, що в результаті ядерного синтезу з 20к літрів води виходить лише кіло бавовни і, виготовляючи джинси, ми ризикуємо осушити планету В іншому відмінна стаття, ну і як не згадати класику від Lee
LEVI’S святкує 150-річчя культових джинсів [1]

Олександр Скорина
Анті-гоблін, сумно і злісно. Я ні в якому разі не маю претензій до депутата, який не голосує за те чи інше рішення, яке можливо я поділяю, але у нього є аргументи проти такого рішення. Має право г.. [весь]
Я йду на сесію! А ти? [3]

Анті-гоблін
Совість? У влади немає нічого, окрім грошей. Весь безлад і розводить місцева влада. Хто стежить за порядком та надає право виступати? Фізичне право. Такому "депутату" кажуть, що його нема та.. [весь]
Я йду на сесію! А ти? [3]

Олександр Скорина
Передивився повідомлення на сайті міськради про те, що сесія знову не відбулася. Але ж відбулася чергова гра в піжмурки. Депутат виступає з трибуни, бере участь в обговоренні проблем, але його не.. [весь]
Я йду на сесію! А ти? [3]

slavikf
Честь
Сьогодні прощатимуться із військовим Максимом Гайдаєм [1]

slavikf
Честь
Воїн з Канева В’ячеслав Довженко загинув на Луганщині [1]

WayBe
Дякую
Парадокс Стокдейла (Stockdale Paradox) [1]

slavikf

Губить людей не пиво... [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"