Якщо у нас 30 років, вже з гаком, йдуть реформи, то маю право запитати - а де ж результати цих реформ?
А щоб були результати, повинно бути все сплановано - конкретні дії, конкретні цифри, конкретні призвища. Візьмемо Польщу, нашого сусіда - план Бальцеровича. Результат відомий, порівнявши рівень життя країн.
Бальцерович -«Але для людей в Польщі очевидно, що треба, щоб політики показали, яке в них майно.
Звісно, в середньому, у наших політиків набагато менше, ніж виявилося тепер в Україні.»
І тут бачимо всю різницю реформ - у Польщі реформи шли на користь суспільству, а наші «реформи» - на збагачення «привілейованної купки», так званої «еліти».
Але чому так, чому так виходить?
А-а-а.. ще згадаю таку подію - Прем’єрка Фінляндії повернула частину коштів за свої сніданки після скандалу - за рахунок коштів бюджету закуповуються продукти для сніданків приблизно на 300 євро в місяць.
"Прем’єр-міністр Фінляндії Санна Марін відмовиться від використання пільг на харчування — продуктів, які купувалися для її сім’ї за рахунок коштів з фінського держбюджету. Про це вона повідомила у вівторок в ефірі телеканалу - “Я не збираюся продовжувати (використовувати пільгу)”, — сказала вона.
В даний час поліція Гельсінкі проводить дослідчу перевірку по цій справі, в ході якої “буде дана оцінка того, чи є підстави підозрювати посадовий чи інший злочин”.
Відомство зазначило, що, як представляє, закон про винагороду для особи, яка займає посаду прем’єр-міністра не передбачає подібної компенсації. У поліції підкреслили, що розгляд не торкнеться дій самої Марін, оцінка буде даватися роботі чиновників урядової канцелярії."
Все прозоро - всі пільги оговорені законом і немає різниці- ти преЗЕдент, прем’єр, Господь Бог - на території Фінліндії діють закони одні на всіх.
А чи можемо таке сказати про Україну? Тут усі посміхаютьсяя- і ті пересічні, і ті, хто цими законами крутить, як наперсточники.
Ні.
Раніше забирали квартири, а зараз їх онуки бізнеси.
Так чому, в Польщі вібдулося підняття економіки країни, а в нас у «купки», чому у Фінліндії діє закон, а у нас «поняття».
І тут я бачу лише одну причину - у Фінляндії ніколи не було радянської влади, а в Польщі вона почалася лише у 1945р. Тому рівень життя і свідомості суспільства саме такий.
Слухаємо уважно та дивимося теж:
Цікаво все, але я привертаю увагу з 3:15 - не звертаємо увагу на авторський стиль шановного Пояркова(митець, що ж тут зробиш).
А саме тут я не погоджуюсь з шановним Поярковим -завдання радянської системи було виховувати, в сенсі відтворення, не ідіотів, а звичайне бидло.
І з розпадом СРСР це не зупинилося, а продовжуються системою і далі.
Питаня "чому" - а лише тому, що вони, «системники,» звикли працювати у цьому середовищи, вони не вміють по іншому і не бачать себе поза чим середовищем -для них потрібен у сіспільстві міцний прошарок бидлоти. Фактично, вони одне ціле.
Зазначу, що у нас ситуація краще, ніж у Росії, але все дуже і дуже подібне - школа ж совка тягнеться звідти.
І такий собі висновок - чим менше часу комуністи були при владі, тим краще економіка і адекватніше люди.
Я тут далі навожу інфу про росіян та Росію, а ви, нечисленні шановні читачі, обробляєте та прикидаєте - що воно таке за постійний негаразд з нашою країною.
«Хамство распространено в социальных институтах авторитарных режимов, где управление осуществляется «сверху вниз». Жесткость правил сочетается с плохим качеством услуг и дефицитом товаров: ресурсы ограничены и за них идет постоянная борьба.
Многочисленные примеры хамства можно найти в литературных описаниях раннего советского периода — в «Хождении по мукам» Толстого, охватывающем период 1914–1919 годов, и в «Собачьем сердце» Булгакова, описывающем последствия революций в России в начале ХХ века. Внезапное и радикальное перераспределение власти в тот послереволюционный период и дальнейшие экономические, политические и социальные изменения востребовали новые образцы коммуникаций и утверждения власти — и создали благоприятные условия для широкого распространения хамства.»
«Именно в России хамство приняло масштабы национального бедствия, когда агрессия и хамство не просто поощряются сверху, а прямо-таки пропагандируются на всех уровнях частым употреблением, начиная с руководства страны.»
«Вчера мне пришлось иметь дело со многими людьми и в Австрии и в Германии – почтовый офис, магазин, бистро, ресторан, случайные попутчики, сотрудники вокзала и аэропорта и все они как один были дружелюбны и выражали искреннюю готовность помочь. Причем среди встреченных мною людей были не только немцы и европейцы, но также китайцы и турки.»
писатель Виктор Ерофеев - »Убивать врагов – это одно дело, а хам – это страшный внутренний беспорядок и разруха.»
«Более тридцати лет назад известный русский писатель Сергей Довлатов сформулировал: «Хамство есть не что иное, как грубость, наглость, нахальство, вместе взятые, но при этом — умноженные на безнаказанность»....Особенно чувствителен разгул его среди депутатов, полицейских чинов, руководителей среднего звена. Самодурство, наглость, идиотство, глупость в моде.»
"Сила, наглость и хамство" - три кита национальной идеи России?
Актер Алексей Серебряков - «До сих пор ни знание, ни сообразительность, ни предприимчивость, ни достоинство не являются прерогативой национальной идеи. Национальной идеей являются сила, наглость и хамство»
PS
Чи Канев є винятком?
Доповнення від 11.1.2021 20:55
Розкішний будинок та величезний заміський палац Меркель
Мешкає Меркель у звичайній міській квартирі, яка знаходиться в центрі міста Берліна за адресою Am Kupfergraben, 6. Варто відзначити, що це звичайний класичний для Німеччини будинок, який не закритий і не обгороджений від перехожих та туристів. Але біля будинку чергує поліція, такий регламент. Квартира канцлера розташована на 4-му останньому поверсі просторого будинку і належить вона самій Меркель, а не є службовим житлом.
Поряд проходять трамвайні колії, повз під'їзд вільно ходять люди. Навіть коли з міркувань безпеки Ангелі запропонували прибрати координати її будинку з Google Street View, вона відмовилася: немає сенсу приховувати те, що й так відомо будь-якому жителю Берліна. Глава держави відкрита перед своїм народом, тому лише пара поліцейських охороняють вхід до її будинку.
При цьому будь-який перехожий може посидіти на сходах біля дверного дзвінка, на якому вказано ім'я чоловіка Ангели — професора Йохіма Зауера.
А ось заміський будинок, в якому іноді живе канцлер Німеччини. Це важко назвати нескромною резиденцією чи палацом. Це складно назвати будинком, швидше за невелика дача недалеко від столиці. Саме тут у Темпліні жінка провела все своє дитинство. Зверніть увагу на скромність та німецьку простоту побуту та архітектури.
Ангела та її чоловік, професор хімії, приїжджають сюди на відпочинок у вихідні. Ви вже помітили, що немає жодних багатометрових парканів та постів охорони, а селище в Темпліні більше схоже на звичайне садове товариство.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]