![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/265676470_3170691013205412_3152538903877538517_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=oU8y1bvyzxwAX-F2iue&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=29b0607f4ab8fdc906f4859e1c49a518&oe=61B92BE4)
9 грудня на сайті Канівської міської ради з’явилися два знакові повідомлення. Перше – Програма заходів до Новорічних та Різдвяних свят у Канівській громаді з Новорічним концертом у глядацькій залі МБК. Вхід вільний при наявності негативного результату тестування на Ковід, або сертифікату вакцинування, або документу про видужуванню від хвороби. Друге – повідомлення про громадське обговорення проекту бюджету-2022 «у формі електронних консультацій» з подання пропозицій до 21 грудня при проведенні чергової сесії 23 грудня.
А тепер скажіть з першого разу, якби обговорення бюджету-2022 проходило за тими ж обмеженнями, що й Новорічний концерт, де б зібралося більше людей? Однозначно, як на мене, на концерті. Далі логічно виникає питання, а чому так?, що спонукало Канівську владу поступити саме так, а не інакше? Вона боїться відкритого обговорення? Їй не має що відповісти на гострі запитання від мешканців громади? Переконаний, що ні. Не раз і не два канівські чиновники позичивши очі у Сірка перекліпували й не такі ситуації. Тоді що? Пропоную варіант: вони нас нізащо вважають, засіяли пару місяців по 400 гривнів – і досить цього з Вас, не заважайте справжні гроші ділити. Ну, а ті пропозиції, зауваження які хтось до 21 грудня надішле – то це їм як прикриття від закону про проведення громадського «обговорення». Не більше і не менше. То ж вимагаю від Канівської влади проведення відкритих громадських обговорень бюджету-2022 за правилами проведення Новорічного концерту. Досить жити за принципом: «Своїм усе – чужим закон». Прошу підтримки.
--- Юрій Гамалій ---
|