”Як ми думаємо — так ми і живемо“ — народна мудрість.
Ось вже 20 років ми живемо начебто в незалежній Україні. Але подивімося на наше життя, на наше оточення. Складається враження, що ми продовжуємо жити в осколку Радянського Союзу в гіршому його варіанті. Ми досі не виліземо з комуністичної ями, в яку колись впали. Українська національна ідея не працює, або як сказав Леонід Кучма ”не спрацювала“, наші вулиці досі названі в честь героїв комуністичної доби, більшовицької ідеї, героїв окупаційної влади. І при цьому ми жаліємося, що нам погано жити. Де наша ВОЛЯ до щастливого життя в своїй державі?!?!?!
В Каневі нараховується 151 вулиця і тільки 45 з них в назвах можна вважати українськими, решта — вулиці, названі в честь комуністичних діячів, або в честь героїв окупаційної держави: Росії та Радянського Союзу.
Влада міста не спішить перейменовувати вулиці посилаючись на відсутність коштів, але ж бракує не коштів, а ВОЛІ. Якби в рік перейменовувати хоч одну вулицю то їх було б вже 20.
Назви вулиць мають виховне значення і мають працювати на національну ідею, велич України та Канева. Під таким кутом зору потрібно підходити до вирішення цього питання.
Можна запитати себе: ”а що дасть рядовому канівцю зміна назви вулиці?“ Однозначно треба сказати — зразу якість життя від цього не зміниться. Треба змінювати СИСТЕМУ життя в Україні й однією з складових цієї СИСТЕМИ є зміна ідеології, а однією з складових ідеології є назви вулиць...
СИСТЕМА, породжена більшовицьким заколотом далекого 1917р. досі успішно функціонує, пустивши глибокі метастази в тіло суспільства, деформувавши культуру. Мораль, економіку, екологію, все наше життя.
Завдяки пануванню в Україні більшовицької СИСТЕМИ з 1920року по 1991 рік і понині Україна відстає в своєму розвитку від всих розвинутих країн Європи й Америки.
Про вулиці —
В першу чергу пропозиція — затвердити перелік вулиць які підлягають перейменуванню названі в честь ворогів України — діячів комуністичної партії і радянської держави: Леніна В.І., Калініна М.І., Воровського В.В., Свердлова Я.М., Ворошилова К.Е., Кірова С.М., Урицького М.С., а також перелік назв вулиць причетних до комуністичної діяльності: Піонерська — названа в честь дитячої комуністичної організації імені В.І.Леніна; Пролетарська — назва пов’язана з теоритичною опорою комуністичної партії — пролетаріатом. Жовтнева і 70-річчя Жовтня (чи Великого Жовтня) — ці дві назви вулиць пов’язані з жовтневим переворотом, здійсненим в жовтні в 1917 року в Петрограді. Ще до цього списку потрібно долучити вулицю Правди — названу на відзначення 50-річчя щоденної газети-органу Центрального комітету комуністичної партії Радянського Союзу.
Ще біля 35 вулиць в Каневі названі іменами людей та подіями, пов’язаних з Другою Світовою війною 1941-45р.р., війною в Афганістані та більшовицьким переворотом 1917р. В перспективі всі ці вулиці мають змінити свою назву, як таку такі що не працюють на національну ідею, велич України та Канева.
Добре було б підтримати ідею Івана Сорокопуда, в першу чергу давати назви вулицям на честь відомих постатей пов’язаних з Каневом та Канівщиною.
Одним з таких є Симон Петлюра. Він багато зробив для увіковічнення постаті Т.Г. Шевченка й упорядкування його могили. Про це докладно можна прочитати в книзі Зінаїди Тарахан-Берези ”Святиня“.
Громадськість Канева, та жителі названих вулиць мають вирішити, як же назвати кожну з вулиць? По можливості висловити свої думки в інформаційних засобах.
Скажу більше: вулиці Канева-це обличчя канівської влади. І навіть не влади, бо вона точно не від Бога. Вулиці Канева - це обличчя кожного з нас.
Вулиці апокаліпсису, вулиці по яких неможливо ні пройти, ні проїхати , вулиці на яких в первозданній недоторканності лежать зграї бродячих собак, обочина й те що в нас зветься тротуарами й газонами яких закидане пивними пляшками і не тільки, воістину можуть мати лише люди, які не шанують себе, які мають і терплять таку ж апокаліптичну владу.
І апелювання до справжнього чи несправжнього патріотизму, якої б національності він не був, тут мало що важить.
Volodymyr, ну чого ти заголосив як молдаванка на похоронах?
Мiй творчий коментар замiнуcував..))
А я, до речi, мiнусiв не ставлю. Принципово. Адмiн не дасть збрехати...))
I плюсiв теж...)
SKI, замінусував тому, що не подобається мені твій єхидний сарказм щодо інших коментаторів. А нелюбов до Свободи переходить всякі людські межі. Там що, люди інші! Ну патріотичніші, ідейніші, ну люблять вони свою Україну, хотять її бачити найкращою в сіті! І не за чийсь рахунок, а за рахунок того духовного ресурсу, який вона має і який появиться внаслідок усвідомлення такими як ти духовних цінностей цієї держави! Ну що тут поганого, поясни мені.
Турок, справжнього чи несправжнього патріотизму не існує. Він є, або його немає. І саме патріотичність громадянина будь-якої країни до своєї країни, піднята на державний рівень, роблять країну кращою, що, зрештою, відображається й на стані вулиць.
"SKI, коли будеш в Каневі пам’ятай — куди б ти не подивився то все МОЄ!!! " Купил? :))))))) Там, где ТВОЕ огороди колючей проволокой, ходи с дрыном по периметру и никого не пускай!
Михалыч, ти ж дисантура – знаєш, в цьому ділі всі засоби йдуть..
...ближче до теми?
Михалыч – як ти відносишся до того, що в Україні багато вулиць названо в честь Володимира (Бланка) Леніна? Що гарного він і його ідеологія принесли на Україну? Цей продисвіт навіть ніразу небув в Україні. ...казав – „без украинского хлєба революции не быть”. От і отримали – революцію замість хліба(голодомори)...
Й після цього дехто говорить – „це наша історія”, „давайте бандитам ставити пам’ятники”.
Интересно каким образом названия улиц влияет на то что мы делаем для страны?)))
По-моему этот вопрос не раз обсуждался!
Ну пеерименовали площадь Ленина в площадь Свободы так называемой - что изменилось?))) Она стала красивее?
аж страшно подумать во что могут переименовать гордо звучащую улицу Героев Днепра!!!
В европе сплошь и рядом улицы и площади названы и в честь СТалина и Ленина!!! И ничего - живут люди!! Лучше бы запретили Вагоны-рестораны из балконов делать ато как в колхозе нагородят!
тато,
Это вообще непонятно где! А идиотам привет - вы сейчас смеетесь не над советским строем а над самими собой и над своими предками!
С мест сообщают:
В Брюсселе есть проспект Сталинград, Avenue de Stalingrad. Можно погулять по Сталинграду, подкрепиться в кафе Сталинград, и уехать с автобусной остановки Сталинград. На углу проспекта Сталинград установлен рупор-мегафон для свободного, само собой, говорения.
В Париже, доехав до Сталинграда (так называется станция метро), можно попасть на Площадь Сталинградской битвы с ротондой и фонтаном.
Невдалеке находится супермаркет, опять же Сталинград. Большие красные буквы видны издалека.
Уже после поездки я погуглил «Stalingrad» и обнаружил на volgograd.kp.ru статью на тему «Сталинград на карте мира». Здесь имеется перечень достопримечательностей с именем Сталинград. Всего в перечне 43 объекта – улицы, площади, парки, отели. Российских объектов в этом перечне нет. Большинство «Сталинградов» находится во Франции, на втором месте – Чехия. Есть (может быть, теперь уже – было) несколько «Сталинградов» в Польше. В итальянской Болонье есть улица Сталинград, Via Stalingrado.
В городе Лион есть бульвар Сталинградской битвы и площадь Сталинград. В Вольс-ан-Велене недалеко от Лиона есть улица Сталинград.
Площадь Сталинград есть в Бордо. На площади установлена скульптура «голубой лев», я бы добавил – кристаллический лев. Кстати, площадь в Бордо я нашёл как раз благодаря этому льву, когда при поиске вместо «Lyon, Stalingrad» ошибочно ввёл «Lion, Stalingrad». В гости ко льву можно приехать на трамвае, выйти нужно на остановке Сталинград. В городе Нант на бульваре Сталинград есть кафе Сталинград.
Вот так «у них». Живут преспокойно люди со Сталинградами. И даже считают себя демократами. Но это, конечно же, заблуждение. Про настоящую демократию Сванидзе им тоже расскажет. Через мега-рупор на проспекте Сталинград в столице объединённой Европы.
Я би не накинув, а пожертвував на таку добру справу.
Ви ж злюка- tango хочете сказати що таких би було мало??? Цьому невірю.
Й надію на те, що здоровий глузд переможе – Ви в мені не вб’єте, це точно!!!
Я не злюка, просто смотрю, что кроме Ваших пустых разговоров-идей - ничего больше нет. И не будет.
А говорунов таких, пустых болтунов видела в жизни немало.
Володимире, а в чому виражається більший патріотизм і більша любов до України свободівців на відміну від інших громадян. Якими мірками ви це вимірюєте?
Юпітер, ти сердишся - значить ти неправий.
Десь так звучить давньоримський вислів. Біснування шансів, скі, левикінів однозначно стверджує, що "Свобода", націоналісти як у Каневі, так і по всій Україні на вірному шляху. Підтримка "Свободи", розуміння націоналістів, розуміння того, що крім тебе і твоїх побратимів тебе, твою родину, твою батьківщину ніхто, ніякі Росії і Америки не захистять - зростає по всій Україні.
Сьогодні люди це розуміють, а завтра вони будуть діяти. І це найбільше виводить із себе різноманітних шансів і їже з ними. І це заставляє шансів поливати брудом, вишукувати хоч малесеньку тінь на свободівців, на націоналістів.
Shanc від 24.06: "Дивлюся на сесії тільки комунальне питання, або господарча проблема - сидять, як партизани у засаді. Проте тільки питання ідеологічне - активація миттєва".
Вільно чи не вільно це є підтвердження того, що крім "Свободи" у Каневі іншої опозиції до влади в Україні не має. Бо, дійсно, крім свободівців політичні питання ніхто не піднімає (якщо не рахувати звернення по землі). Відігруються на шкурних, на земельних питаннях, на МАФах (малі архітектурні форми) - вишукуючи та протискуючі вигідні для себе питання. Чого варте признання секретаря міської ради на сесії 02.06: "... А що, в мене ж дочка росте!"
А ось перелік (з датами направлень) депутатських запитів та звернень Гамалія Ю.А.:
"1. Щодо упорядкування нумерації будинків, найменування вулиць – 30.11.2010р.
2. Щодо ремонту козирка 1-го під’їзду будинку № 39 по вул. Героїв Дніпра – 06.12.2010р.
3. Щодо приміщення для бібліотеки Канівського міськоб’єднання ВУТ «Просвіта» - 07.12.2010р.
4. Щодо перевірки лічильників газу та оплати за спожитий газ по аналогічному місяцю 2010р. – 07.02.2011р.
5. Про оптимізацію комунальних підприємств міста, комунальних тарифів – 08.02.2011р.
6. Про відновлення нормального освітлення у спальній групи «Сходинка» дитячого садка «Садко» - 15.02.2011р.
7. Щодо залучення учнів Канівських шкіл по створенню масовок на час зустрічі високо посадовців на Тарасовій горі 9-го та 10-го березня цього року – 21.03.2011р.
8. Щодо узаконення та упорядкування вечірнього міні-базарчика біля автобусної зупинки «вул. Героїв Дніпра» -22.03.2011р.
9. Щодо придбання лічильників газу облікового фонду для Канівського відділення ВАТ «Черкасигаз» - 31.03.2011р.
10. Щодо упорядкування прилеглої території будинку № 59/1 по вул. Леніна – 14.04.2011р.
11. Щодо паркування та штрафів по паркуванню автомобілів у районі міського та районного базарів – 11.04.2011р.
12. Щодо підняття червоних прапорів поряд з державним біля будинку міської ради 9.05.2011р. – 10.05.2011р.
13. Щодо виконання функцій секретаря міської ради – 21.06.2011р.
14. Щодо відповіді на депутатський запит № 34/11 від 10.05.2011р. (Про підняття червоних прапорів поряд з державним біля будинку міської ради 09.05.2011р.) – 22.06.2011р."
Якщо з цих 14- запитів(звернень) 30 відсотків "політичних" є то і добре.
Крім сесій є ще така депутатська робота, як участь в засіданнях комісій, депутських слуханнях. На жаль, комісії далеко не завжди збирають кворуми - більше половини членів комісії. А в депутатських слуханнях, які в Регламенті роботи міської ради не прописані, як обов'язкові, більше половини депутатів практично не буває (22,19,24 ...). Це приводить до того, що деякі депутати, або з незнання того чи іншого питання, або з імітування своєї бурхливої діяльності активно обговорюють обговорені питання.
Shans, 24 червня 2011, 15:26: “Олександр Скорина, я вельми обізнана людина і не почув би у Вашому звіті багато нового. Ну, можливо, дещо. У будь-якому разі фізично бути присутнім у червер я не можу - вибачте трохи працюю. Нехай туди в цей час ходять ті, кому немає чим зайнятися. Ви не вирішили одної комунальної проблеми міста, а це те що найбільш цікавить людей... Дивлюся на сесії тільки комунальне питання, або господарча проблема - сидять, як партизани у засаді. Проте тільки питання ідеологічне - активація миттєва.“
24 червня 2011, 18:44: “я не був на звіті, але атмосферу можу передати. Кворума - мізер. Нікому це не цікаво. Конкретики немає, зібралися групка обмежених певною ідеологією людей і розказували один одному анекдоти по номерах, тому що їх вже давно всі знають... Якби Ви, свободівці, були комусь цікаві, до Вас би прийшли інформаційні кілери, від питань яких, Ви, зі своїм обмеженням, незнанням багатьох реальних комунальних проблем, зомбічною заідеологізованістю тільки б бульки пускали. Адже хоч і намагаєтесь походити на свого безперечно харизматичного лідера, однаково схожи на клоунів (трибуни з Вас, як з г-на пуля). “
Шкода, що фізично ви не були на звіті. Звіт проводився в неробочий для більшості людей час. Побували Ви на ньому лише у власній, фантазії, але хворій на якусь злу ненависть, можливо зависть. На Ваш закид мені: “Ви не вирішили одної комунальної проблеми міста, а це те що найбільш цікавить людей... ” Вам влучно пояснив turoc 24 червня 2011, 22:13:
“Вулиці апокаліпсису, вулиці по яких неможливо ні пройти, ні проїхати , вулиці на яких в первозданній недоторканності лежать зграї бродячих собак, обочина й те що в нас зветься тротуарами й газонами яких закидане пивними пляшками і не тільки, воістину можуть мати лише люди, які не шанують себе, які мають і терплять таку ж апокаліптичну владу.
І апелювання до справжнього чи несправжнього патріотизму, якої б національності він не був, тут мало що важить. “
Тож коли В.Ніколенко запропонував мені попрацювати над вирішенням цієї проблеми в спеціальній комісії, Ви в своїх коментах на сайті, як мені пам'ятається, намагалися відмовити мене від участі в цій роботі. Та погодившись працювати у складі комісії, я вибрав інший шлях від того, який радили обрати Ви. Свободівці перед труднощами не пасують. Та остаточне вирішення питання чистоти міста ніхто одноосібно, у тому числі я, не вирішимо. І про це я говорив відразу. Вирішити можемо лише спільними зусиллями. Я своїх зусиль для цього докладаю. Ви ж не хочете відмітити зроблене (в тому числі за моєї безпосередньої участі). Про зроблене, про об'єктивні труднощі, суб'єктивні фактори і свідоме перешкоджання, байдужість, про безпідставне критиканство періоду виборчої кампанії і безсилість у виконанні найщедріших обіцянок у вирішенні проблем комунальної сфери, ми могли б поговорити, зустрівшись на нашому звіті, але Ви не прийшли. Та в тоні Ваших коментарів проглядається не бажання розібратися в проблемі, дати пораду депутату, навести конструктивну критику, сформувати об'єктивний громадський тиск для активізації роботи депутатів, а навпаки проглядається Ваша ціль показати депутата-свободівця нікчемним, не кращим за поганих з іншого політичного табору, утримати рейтинг тих інших, домовлятися з якими Вам так хочеться схилити свободівців.
“...Дивлюся на сесії тільки комунальне питання, або господарча проблема - сидять, як партизани у засаді.” або: “Ви, зі своїм обмеженням, незнанням багатьох реальних комунальних проблем, зомбічною заідеологізованістю тільки б бульки пускали.” Яка підла фантазія, яка нісенітниця.
Називайте вже конкретні приклади байдужості представників “Свободи” до розгляду господарських чи комунальних проблем радою. І ім'я своє відкрийте тут громаді, щоб доказати справедливість своїх слів, або відповісти за слова: “...однаково схожи на клоунів (трибуни з Вас, як з г-на пуля).” На якому рівні інтелекту ви визначаєте своє місце в суспільстві після цих слів?
Якби Ви стали вище власного обмеження і вище особистої самооцінки, то сказали б собі: “Я не маю права так говорити і так оцінювати людину, трудовий стаж якої в серпні місяці досягне 48 років.” Бо мабуть я пропрацював довше, ніж Ви прожив. І життєвого та виробничого досвіду у мене, і освіти, вистачає бути на рівні з іншими при вирішенні господарських, чи комунальних проблем. І взагалі, вкажіть людину, яка могла б звинуватити мене в неналежному або некваліфікованому відношенні до будь-якої роботи, яку доводилося мені робити. Ніколи, ніби, не сачкував в житті, не виїзжав “чужим горбом”.
Так само можу сказати й про Гамалія. Бо знаю його ще з “Магніту”.
Тому наша допомога підприємствам, на яких нас знають, є й сьогодні востребованою. Якби я міг сьогодні гарантувати, що моє здоров'я не підведе мене в роботі, мені й сьогодні повернули б моє місце головного бухгалтера на “Магнітприладі”. В усякому разі при зустрічі люди з приємністю згадують часи спільної роботи і висловлюють жаль з приводу того, що постійна спільна робота обірвалася. Але до вирішення деяких питань при потребі мене запрошують.
LuckyLucciano,
Якщо в Парижі, чи в Брюселі, є вулиці чи заклади, пов'язні з ім'ям Сталіна, то на те є історична причина. І в тому немає шани особі Сталіна. Але вкажіть приклади в державах Європи вшанування в топоніміці імен катів народів тих держав. Сталін же був катом радянських народів, у тому числі українців, а не, до прикладу, французів. Тому зведення пам'ятників Сталіну, чи пошанування його імені в топоніміці у нас на Україні має оцінюватися за іншими мірками.
Oleksa, г-н Ульянов мне безразличен, как и его идеология. Но политический онанизм, которым занимаешься ты со товарищи, уважения не вызывает.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Nikamrita 1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь] Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]
WayBe ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів:
Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь] стихотворение о судьбе отечества [3]