Із 23 вересня на Черкащині, як і по всій країні, буде «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки. Таке рішення ухвалила Державна комісія ТЕБ та НС. Табу на роботу, зокрема, матимуть навчальні заклади, де вакциновано менше 80% працівників.
Про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.
«Нині на Черкащині вакциновано понад 80% працівників у 685 закладах освіти. Це – 76,4% від усіх працівників освіти області. Дякую кожному освітянину за свідомий вибір захистити себе та учнів», – сказав очільник області.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242625766_10226176993347994_77130652012719369_n.jpg)