Богдан провокаційно сфоткався на фоні Конституційного Суду акурат перед початком "серіалу" про "конституційний переворот.
Осінь 2020 А.Богдан
8 вересен. 2021
Майже рік в Україні триває конституційна криза — все почалося з того, що судді Конституційного Суду України знищили шматок антикорупційної реформи. Цим вони звільнили від покарання багатьох недоброчесних посадовців, поставили під загрозу безвізовий режим та стосунки з міжнародними партнерами. Увесь цей час президент Зеленський безуспішно бореться з КСУ та його головою Олександром Тупицьким. І ситуація з кожним днем стає критичнішою. Та чи здогадується президент, що за конституційною кризою стояли люди з його найближчого оточення та посадовці часів Януковича, які могли таємно режисувати переворот у Конституційному Суді, аби до влади прийшов той самий Тупицький?
Конституційний Суд України, Київ
Ексголова Офісу Президента Андрій Богдан, голова ОАСК Павло Вовк і чиновник часів Януковича Андрій Портнов вплинули на звільнення Станіслава Шевчука з посади голови Конституційного Суду України в 2019 році.
!!! Обережно, не вмикайте з дітьми: нецензурне-нелітературне. 18+
З отриманих записів випливає, що Вовк та його співрозмовники одночасно могли координувати звільнення Шевчука з посади очільника Конституційного Суду та просувати скасування закону про люстрацію. Спершу Вовк рекомендував одному зі співрозмовників не поспішати з рішенням про звільнення голови КСУ, однак згодом змінив свою думку.
КСУ
Через декілька годин після цієї розмови судді КСУ проголосували за звільнення Шевчука з посади голови суду. Він назвав ці дії незаконними та заявив про "конституційний переворот".
У НАБУ пояснювали , що Вовку інкримінують ч. 3 ст. 27, ст. 351² (організація перешкоджання діяльності Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України), ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 375 (організація винесення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) і ч. 2 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів) Кримінального кодексу України.
Конституційний Суд України 27 жовтня 2020 року скасував частину положень антикорупційних законів і вказав, що встановлення кримінальної відповідальності за декларування завідомо недостовірних даних, а також умисне неподання декларацій є надмірним покаранням за вчинення таких правопорушень.
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) у зв'язку з рішенням КСУ закрило доступ до реєстру електронних декларацій і припинило їх перевірку, зберігання та оприлюднення. Глава агентства назвав рішення КСУ "нищівною поразкою антикорупційної реформи".
Крім того, унаслідок блокування доступу НАЗК до державних реєстрів Нацагентство не може провести спеціальну перевірку декларацій кандидатів на керівні посади в держорганах, отже, неможливо призначити на свої посади переможців місцевих виборів , заявили в НАЗК.
Після засідання РНБО на виконання розпорядження Кабміну НАЗК відкрило доступ до реєстру електронних декларацій.
29 жовтня президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт , яким запропоновано визнати неправомірним рішення КСУ, позбавити повноважень весь склад суду і призначити новий, а також забезпечити безперервність дії антикорупційного законодавства.
17 липня 2020 року НАБУ провело обшуки в Окружному адміністративному суді Києва та заявило про вручення підозри голові ОАСК Павлу Вовку, його заступнику Євгенію Аблову та ще п’ятьом суддям. Їх підозрюють у створенні в суді "злочинної організації з метою захоплення державної влади". Натомість в суді спростували вручення підозри своєму очільнику.
Водночас Національне антикорупційне бюро України розсекретило частину матеріалів провадження, відкритого щодо голови Державної судової адміністрації Зеновія Холоднюка, голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка та ще шістьох суддів, зокрема, записів телефонних розмов із голосами, схожими на голоси Холоднюка, Вовка та інших суддів ОАСК.
20 липня того ж року до канцелярії ОАСК з Національного антикорупційного бюро надійшли повістки про виклик до бюро суддів Окружного адмінсуду Євгенія Аблова, Павла Вовка, Ігоря Качура, Олексія Огурцова, Ігоря Погрібніченка, Богдана Саніна, Віктора Шулежка та Володимира Келеберди.
23 липня в Окружному адміністративному суді Києва заявили, що не можуть передати вісьмом своїм суддям повістки на допити у Національному антикорупційному бюро, оскільки всі вони перебувають у відпустках.
У березні 2021-го Національне антикорупційне бюро завершило досудове розслідування щодо участі суддів Окружного адміністративного суду у злочинній організації та зловживанні впливом. У квітні Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід судді Окружного адміністративного суду Києва Богдану Саніну у вигляді застави.
У 2019 році НАБУ вже розслідувало можливе втручання суддів ОАСК в роботу членів Вищої кваліфікаційної комісії. Тоді теж НАБУ спільно з ГПУ обшукували приміщення ОАСК, та заявляли про підготовку підозр суддям ОАСК Євгенію Аблову й Ігорю Погрібніченку, а також судді Суворовського райсуду Одеси Івану Шепітку.
У листопаді 2019 року Шевченківський райсуд Києва відмовився продовжити строки досудового розслідування у провадженні, як того вимагала Генпрокуратура. ГПУ клопотала про продовження досудового розслідування через виконання міжнародного доручення, яке, начебто, стосувалося пошуку одного з можливих фігурантів справи за кордоном. Справа була призупинена через завершення строків досудового слідства.
* Брехло Татаров, бо лжесвідчив свідомо, сфабрикувавши фейкові ,,бумажечки,, що були спростовані повторною незалежною експертизою після втечі Яника кривавого.
Запам'яталися його ,,подвиги,, в підробці державних документів.
Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павло Вовк обговорював із тодішнім главою Офісу президента України Андрієм Богданом і колишнім заступником глави Адміністрації Президента України Андрієм Портновим призначення Олександра Тупицького головою Конституційного Суду України. Про це 2 листопада повідомив у Facebook головний редактор "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов із посиланням на джерела, наближені до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).
Тупицький, Зеленський, Вовк, Портнов, Богдан
P.S.
Заступник голови Офісу президента Олег Татаров відсвяткував свій день народження у ресторані «KNZS» на околиці Києва, який належить депутату Київської облради від «Слуги народу» Сергію Левченку. Про це він вказав в своїй декларації. Його бізнес-партнером по ТОВ «КНЗС» є киянка Ганна Малік.
Саме в будинку Левченка площею 494 квадратів проживає голова Конституційного суду Олександр Тупицький. Суддя багато років працював в Донецьку, з цим містом пов’язаний був і бізнес Левченка. За даними «Bihus.info», Тупицький і Левченко часто разом, що притаманне кумам.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]