“Будуйте заводи, Саш”: на початку липня на Черкащину завітає Президент
Про свій майбутній візит до Канева Президент України Володимир Зеленський повідомив під час вчорашнього засідання Конгресу місцевих та регіональних влад у Дніпрі. Окрім очільника Черкаської ОДА в заході взяв участь голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний.
Це стало відомо з розмови Зеленського з очільником Черкаської ОДА Олександром Скічком. Мова йшла про будівництво Шевченківського культурного центру в м. Канів.
- Будь-ласка, ДК Канів, я Вам нагадую, - звернувся Зеленський до Скічка, - Ви не працюйте. Ви добудуйте. А другого липня ми приїдемо до вас.
Як повідомляє телеграм-канал очільника Черкащини - “СКіЧКО”, Президент порадив “будувати заводи” на Черкащині. Мова йде про будівництво сміттєпереробних заводів в області.
Відповідне питання на засіданні Конгресу підняв Олександр Скічко, зауваживши, що вже є інвестори, готові побудувати такі об’єкти. Однак цьому має передувати прийняття відповідного законопроєкту про поводження з побутовими відходами, який, зі слів Скічка, перебуває на розгляді Верховної ради.
- Будуйте заводи, Саш. Ми вирішимо питання з законопроєктом, або знайдемо інший шлях. Я просто не дуже глибоко в темі, - повідомив Зеленський Скічку. - Питання актуальне. Давайте будувати. Якщо є інвестори і їм потрібні якісь гарантії наші особисті - ми готові це зробити. А на законодавчому рівні все пропрацюємо і відповімо вам.
Дай Бог, щоб розмови на Конгресі місцевих та регіональних влад реалізувалися конкретними результатами - переробкою сміття на побудованих в якнайближчому майбутньому нових сучасних по світовим стандартам переробних заводах.
Telegram СКіЧКО медитує поволі в заданому векторі:
"
Вечір п’ятниці – час, коли можна призупинити свою ділову активність. Але ж не на 100%). Тож пропоную подумати про стратегічні питання.
В Україні сміття – горе для всіх без винятку територіальних громад.
Якщо говорити про Черкащину, то за обсягами утворення відходів ми на 12-му місці в Україні.
Із 21 лише 8 міських полігонів побудовані за проектом. Решта, ймовірно, шкодять довкіллю. При цьому вже переповнені полігони Черкас, Умані, Золотоноші, Ватутіного та Сміли. Це – гроші, які гниють, а натомість можуть створювати робочі місця, приносити податки, розвивати місцеві громади.
Усі розуміють необхідність перероблення сміття, інвестори цікавляться умовами відкриття заводів, але сміттєві гори продовжують зростати. Чому так відбувається і що робити? Про це докладніше у моєму блозі Запрошую до дискусії"
https://blog.liga.net/user/askichko/article/40172
Вже побудовані переробні заводи вимушені купувати сировину за кордоном, бо вітчизняна наразі низької якості, тож спочатку необхідно розвивати культуру сортування побутових відходів..
Україна імпортує відходи з інших країн на мільярди. Чому так та як у нас працює бізнес з переробки сміття?
Навіщо Україна купує сміття з інших країн та як українські підприємці заробляють на переробці вторинної сировини, яку ми щодня викидаємо на смітник.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом