Як пояснив канівський міський голова Ігор Ренькас, у центрі Канева вже є діючий міський будинок культури. Крім того, є надія на завершення довготривалого будівництва Шевченківського культурного центру. Колишній районний будинок культури у зв’язку з адміністративною реформою та ліквідацією Канівського району переходить до комунальної власності міста. Для виконання функцій будинку культури воно непотрібне, але сама будівля цікава і розташована в історичній частині міста. Тому виникла ідея перетворити колишній БК в музей почесного громадянина міста, "генія сучасності", за версією газети The Daily Telegraph, народного художника України Івана Марчука.
"Творчістю Марчука захоплюється без перебільшення увесь світ, але в Україні досі не відкрито жодного музею Івана Степановича. Для нас буде честю виправити цю непоправну помилку і стати першим містом, де відкриється такий музей. Цю ідею ми вже озвучили представникам самого художника й отримали схвальні відгуки. Також звернулися до Міністра культури і інформаційної політики України Олександра Ткаченка", - зауважив Ренькас.
У міськраді зазначили, що наразі будівля, звісно, не пристосована для розташування в ній музею. Але проведення ремонту дасть змогу не тільки відкрити перший в Україні музей Івана Марчука, а й у подальшому організовувати тут проведення творчих вечорів, фестивалів та інших культурних заходів.
Дуже влучна ідея . Як на мене, то це буде мало не історична подія нашого міста - величезний внесок до привабливості та гідне використання довгобуду.
"У жовтні 2007 митець був включений до британського рейтингу «Сто геніїв сучасності», який формувала газета «The Daily Telegraph». Міжнародна академія сучасного мистецтва в Римі прийняла Івана Марчука до лав «Золотої гільдії» та обрала почесним членом наукової ради академії (до «Золотої гільдії» входить 51 художник з усього світу)".
Але для реалізації цього треба докласти великих зусиль через, як завжди, конкуренцію і різні підводні течії.
Маша, Колишній районний будинок культури нормальній владі не може бути непотрібним. Тож ні в якому випадку не можна й думати про те, щоб його здихатися. Але утримання цієї спроруди потребує дійсно немалих коштів. А щоб вони були потрібне правильне економічне мислення людей, в управління яких потрапила ця споруда. Іспит на таке мислення діюча в Каневі влада не витримує. Приклад - постійні проблеми з утриманням Авто-ріки та дофінансування її з бюджету.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
P.S.
Ще у Каневі кроти є - може вони підкопи роблять ?!
***
Місцеві казкові персонажі як Скорина, Гамалій, Ренькас та далі по списку - десятки років ПАРАЗИТУВАЛИ на тлі міста Канів з виглядом озна.. [весь] По вулиці Героїв Небесної Сотні в Каневі утворюється провалля [4]
ks09822 Дорога,швидше за все,провалюється не в якісь міфічнв підземні ходи,а в самі звичайні промоїни,які виникають,в тому числі,і від безконтрольного користування населенням септиками,або,по простому-сті.. [весь] По вулиці Героїв Небесної Сотні в Каневі утворюється провалля [4]