Українську мову обмежували, забороняли і відміняли протягом останніх чотирьох сторіч. Офіційно - циркулярами, указами, законами, анафемами тощо. За цей час українська загартувалася так, що навряд чи зверне увагу на якихось там депутатів. Читати...
Продам 2-х комнатную квартиру 62м2, ул. Ленина 194, район ВПУ-23, 1 этаж, есть возможность достройки, квартира теплая, сухая.
Срочно, $25000 без торга, варианты...
(063)2200472 Читати...
Продаються чавунні радіатори опалення б/у в доброму стані, перепаковані, провірені, пофарбовані (2 секції по 7 ребер, 3 секції по 8 ребер). Ціна 50грн. за ребро. Тел. 0679970517 або 0674989239. Читати...
ПРОМИСЛОВІСТЬ
За січень-травень 2012р. промисловими підприємствами Канівського району вироблено 98,1 тис.т м’яса і субпродуктів харчові свійської птиці, 619 т овочів консервованих натуральних, 1,8 тис.т овочів, фруктів, горіхів і грибів консервованих з додаванням оцту.
За січень-квітень 2012р. промисловими підприємствами реалізовано продукції, робіт, послуг на 1257,8 млн.грн., що становить 12,5% до підсумку по Черкаській області. Підприємствами реалізовується продукція лише переробної промисловості, а саме харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.
Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення у відпускних цінах підприємств по району становить 61,6 тис.грн. (за січень-квітень 2011р. – 37,3 тис.грн.) Читати...
Щорічно з настанням спеки збільшується кількість загорань сухої трави, що у свою чергу часто загрожує поширенням вогню на інші території, житлові споруди і навіть несе у собі загрозу життю людини.
При займанні трави на присадибних ділянках, вдовж доріг, виникає загроза перекидання вогню на інші місця: ліси, залізничні колії і навіть житлові будинки. Так через необережне поводження з вогнем лише за вчорашній день в області сталося п'ять пожеж сухої трави. У місті Сміла внаслідок швидкого поширення вогню загорівся будинок, а його власниця отримала опіки. Напередодні у Черкаському районі з палаючою травою довелось боротися одразу трьом пожежним підрозділам. Перш ніж вогняну стихію вдалося приборкати, вогонь знищив дах житлового будинку.
Загорання сухої трави несуть потенційну загрозу не лише житловим будинкам, а й цілим територіям. Із початком жнив у зоні особливої уваги рятувальників знаходяться хлібні поля, де достатньо однієї іскри, щоб звести нанівець кількамісячну працю багатьох людей, перетворивши урожай у попіл. Із тривогою поглядають на загорання сухої трави і лісники, адже в лісових масивах області через спеку вже оголошено 5-й - найвищий клас пожежної небезпеки.
Тож сьогодні як ніколи громадянам варто бути уважними та обережними, а головне – відповідальними, щоб їх відпочинок коло багаття, або необережність під час паління не призвели до непередбачуваних наслідків та значних втрат, чи то в полі, чи в лісі або навіть на власному господарстві.
Територіальне управління МНС звертається до усіх громадян. Якщо ви помітили горіння сухої трави – не будьте байдужими, спробуйте його ліквідувати. Будь-яке загорання, на початковій стадії в перші 5-7 хвилин можна ліквідувати силами однієї людини. У випадках значного поширення вогню, особливо якщо пожежа загрожує лісовим масивам, хлібним ланам або житловим будинкам, негайно повідомте про загоряння за телефоном «101».
Начальник служби цивільного
захисту в канівському районі
ТУ МНС у Черкаській Андрій Хижняк Читати...
На багатих полях Черкащини 344800 гектарів засіяні пшеницею, ячменем, житом та іншими зерновими культурами. Завданням агрономів є вирощення врожаю, а співробітників Держтехногенбезпеки у Черкаській області збереження хлібних масивів від нищівної дії вогню. З цією метою в області проведено перевірки готовності зерноприймальних пунктів, техніки, що буде задіяна при збиранні зернових, та хлібних масивів на відповідність нормам та вимогам пожежної безпеки. 56 комбайнів, тракторів, машин та іншої зернозбиральної техніки не допущено до роботи на полях через їх пожежозагрозливий стан, призупинено експлуатацію 48 будівель та 168 приміщень хлібоприймальних пунктів, які не відповідають нормам пожежної безпеки, за вищевказані порушення притягнуто до адміністративної відповідальності 319 керівників та посадових осіб агрофірм.
З метою недопущення виникнення пожеж хотілося б нагадати основні вимоги норм з питань пожежної безпеки при збиранні врожаю:
- До початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також бути оснащені справними іскрогасниками, обладнані первинними засобами пожежогасіння. Трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж.
- Корпуси комбайнів повинні бути оснащені заземлювальним металевим ланцюгом, що торкається землі.
- Під час роботи комбайна з підбирачем треба стежити, щоб пружинні зубці підбирача не потрапляли всередину кожуха барабана. У такому випадку треба негайно зупинити комбайн і звільнити зубці.
- Перед дозріванням колосових (у період воскової стиглості) хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових та торф'яних масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць мають бути обкошені (із прибиранням скошеного) і оборані смугою не менше 4 м завширшки.
- У період воскової стиглості збіжжя перед косовицею хлібні масиви необхідно розбити на ділянки площею не більше 50 га. Між ділянками слід робити прокоси не менше 8 м завширшки.
- Безпосередньо на хлібному масиві площею понад 25 га, з якого збирається врожай, необхідно мати напоготові трактор з плугом на випадок пожежі. У разі групового методу збирання до складу збирально-транспортних загонів необхідно включати спеціалізовані автомобілі пристосовані для гасіння пожеж зернових.
- У період збирання забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях.
- Зернотоки слід розміщувати від будівель та споруд не ближче 50 м, а від хлібних масивів - не ближче 100 м. Майданчик для току повинен бути очищений від рослинного покрову.
- Не дозволяється:
робота тракторів, самохідних шасі, автомобілів та іншої збиральної техніки без капотів або з відкритими капотами (для запобігання потраплянню соломи на випускний колектор двигуна). На комбайнах та інших машинах з двигунами внутрішнього згоряння, які не мають капотів, випускний колектор повинен бути захищений металевим щитком, що закриває його вздовж усієї довжини зверху та збоку;
застосування паяльних ламп для випалювання пилу радіаторів двигунів;
заправляння збиральної техніки у хлібних масивах;
заправляння машин у нічний час у польових умовах.
- У польових умовах заправляння паливом збиральної техніки повинне здійснюватися за межами поля (не ближче 30 м) паливозаправниками, коли заглушені двигуни.
- Ремонт збиральних машин і агрегатів за потребою допускається не ближче 30 м від хлібних масивів та інших посівів.
- Суворо забороняється курити та користуватись відкритим вогнем поряд із хлібними масивами.
- Водії повинні пам’ятати, що проїжджаючи поряд із хлібним масивом не можна викидати недопалки в бік полів, тому що це може призвести до значних втрат.
Шановні громадяни, Територіальне управління МНС України у Черкаській області та Управління Держтехногенбезпеки у Черкаській області сподівається, що виконання вищезазначених правил допоможе зберегти урожай 2012 року, адже це є основа економіки нашої країни.
Начальник служби цивільного
захисту в Канівському районі
ТУ МНС у Черкаській області Андрій Хижняк Читати...
Допоможіть, будь ласка!!!! 4 липня о пів на четверту ночі з вікна 5 поверху випала наша улюблениця-вона ловила літаючу мишу. доки ми встигли очунятися та вибігти, вона зникла.МИ проживаємо в районі магазину "Диво".Кішка відгукується на ім"я Мася,їй приблизно 10 місяців, вона чорна, за виключенням невиликої білої плями внизу животика та декількох білих шерстинок біля шиї, невеликих розмірів, худорлява. По характеру та поведінці вона боягузлива, постійно насторожена. Всі, хто знає хоч якусь інформацію, телефонуйте за номером : 3-75-19(домашній) 0-67-494-36-45 (київстар) Читати...
Добридень, любі малятка, хлопчики і дівчатка! Сьогодні я розповім вам дуже добру і повчальну казочку, а ви слухайте уважно... Уявіть собі, дітки, що живемо ми з вами в рідному селі. Ще не забули, як воно у бабусиній хаті? Правда ж, добре? Ну от.А оскільки ми з вами українці, то живемо ми в тому селі у хаті скраю. Прямо за нашим городиком починається густий темний ліс. І живе у тому лісі здоровенний, страшний, волохатий... ВЕДМІДЬ! Страшно? Страшно. І не просто він там живе, малята, а ще й задивляється на наш чудовий городик. Бо в нас же і картоплина, і цибулина, і бурячок, і морквочка, та ще ж і вулики татко всюди понаставляв, а у нього ж, у бідолахи, в лісі тільки бур’яніє все. Тому, як ходимо ми в ліс по паливо (хмиз там усякий), то він на нас із кущів гарчить і давати не хоче.Так що ж нам робити, малята, з тим страшнючим ведмедем?Отут нам радять на край городика бігать і в бік лісу дулі крутить. Але ж це несерйозно, якось по-жіночому, та й не боїться цього ведмедик. Ще порадили з сусіднього заповідника вовків понавозити і в наш город запустити, щоб ведмедя відлякували. Але ж чи добре, щоб по нашому городу чужі вовки бігали?А ще, старі люди кажуть, можна взяти бандури й сопілки, зібратися всім разом і голосно плачі співати. Про те, як ще за дідів наших дід того ведмедя все у нас на городику пожер і голодуху нам вчинив. Але ж засоромити ведмедя, щоб ви знали, дуже важко. Пам’ять у нього коротка, а шкура товста, ведмежа. Та ще й на співах наших він не розуміється, бо йому в дитинстві інший ведмедик на вухо наступив.То що ж робити? А от слухайте, що вам тьотя каже.По-перше, добре годувати свою худобинку і пильнувати за нею, щоб поросята наші в ліс не тікали – мовляв, там жолудів повно.По-друге, збудувати міцну височеньку огорожу, щоб той ведмідь або у себе в лісі сидів, або, в крайньому випадку, до сусідів лазив, у котрих огорожа гірша.Дехто каже: то що ж ми – так ціле життя й сидітимем, як у резервації, від цілого світу огорожею відділені? Ні, любі малята, не ціле життя. Нам тільки до зими протриматись треба. А там ведмедик знову у сплячку впаде, бо в них так заведено. А ми ж не впадемо. А ми тоді хутенько, хутенько до лісу, до барлогу ведмежого. Бензину туди шубовсть, сірника кинемо – і тікать! Хай згорить клята тварюка, щоб нас не лякала.* * *Ну що, малята, сподобалась вам казочка? Якщо сподобалась, надсилайте нам ваші малюночки – як ведмедик проганяє нас від свого хмизу чи як ми вертаємося до лісу з каністрою.На все добре. Солодких вам снів, малята!Олена Білозерська Читати...
Продам земельну ділянку в м. Каневі. Вул. Степова (р-н Пушкіна), є державний акт на землю та будівельний паспорт. 6 сот. поруш вода, газ, електрика.
0989919233 Максим Читати...
Науковці з Європейської організації ядерних досліджень (CERN) заявляють про відкриття нової субатомної частинки, передає Бі-бі-сі.
За словами вчених, вона відповідає властивостям бозону Хіггза – частинки, яка надає матерії масу та існування якої передбачили теоретично. Пошук бозону Хіггса – головне завдання Великого адронного колайдера, досліди на якому почалися в 2008 році. Бозон Хіггса є фундаментальною частинкою, однією із цеглинок, з яких побудований Всесвіт. Він також - відсутній елемент в основній теоретичної конструкції у фізиці елементарних частинок, відомої як Стандартна модель. "Бозон Хіггса потрібен нам, щоб пояснити, що таке маса. Але насправді ми потребуємо в ньому, щоб зрозуміти Всесвіт, - сказала Тара Ширс, фізик елементарних частинок з Ліверпульського університету. - Не будь у часток маси, не було б зірок, галактик і навіть атомів. Відкриття (бозона) Хіггса підтвердить, що ми застосовуємо правильний підхід, щоб зрозуміти і пояснити Всесвіт ". Читати...
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]