kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Статті за 9 липня 2008

Податківці відзначили своє вісімнадцятиріччя.

Міські новини
 • 2 липня в приміщенні Канівської ОДПІ відбулися урочистості з нагоди святкування Дня податкової служби України. На святкуванні крім працівників були присутні  також і ті, без кого не могло відбутися свято - професіонали своєї справи, ветерани податкової служби.

  Приємно зазначити, що серед присутніх була і Яценко Надія Дмитрівна, яка стояла у першоджерел - саме вона була першою, хто очолив податкову службу району, а потім і об'єднану податкову інспекцію. В податковій міста Канева першим керівником був Картавенко Валентин Андрійович (1990-1995рр.). Це вони зуміли сформувати кістяк високопрофесійних спеціалістів-податківців, завдяки праці яких було створено основу сучасної Канівської об'єднаної податкової інспекції.
  Першим з вітальним словом виступив начальник Канівської ОДПІ Умриш Б.В. Він пригадав, як саме формувалася Канівська податкова служба. "Ці роки були позначені напруженою організаційною роботою зі створення та зміцнення податкової служби. Ми прагнули побудувати потужну, ефективно діючу структуру виконавчої влади, здатну забезпечити стабільні бюджетні надходження. І нам це вдалося".

  Тож, оцінюючи результати роботи податківців, можна з впевненістю констатувати: за вісімнадцять років  Державна податкова служба України якісно змінилася, зріс її імідж серед платників податків. Звичайно, усі здобутки та успіхи були б неможливими без висококваліфікованої, сумлінної та напруженої праці усіх податківців інспекції, і, в першу чергу, податкових інспекторів. За кожною конкретною цифрою - щоденна праця помножена на професіоналізм, бо в податковій службі працюють справжні професіонали, закохані в свою справу, представники нової формації.
  "Попереду у податківців Канівщини, як з рештою, і України, напружений період роботи," - зауважив у своєму слові Богдан Васильович Умриш.  Безперечно, у державної податкової служби Канева є необхідний потенціал, високий професіоналізм та якість у роботі, що дозволить виконати усі поставлені завдання." У виступі начальник інспекції   подякував всім працівникам, ветеранам податкової служби за титанічну працю, яка є  гарантом захисту інтересів держави, її народу.

  Яке свято без подарунків та вітань. Привітати податківців зі святом прийшли перший заступник міського голови Москалець М.І., заступник голови райдержадміністрації Носенко В.В., перший заступник голови райради Фесенко М.Г., а  також керівники ряду підприємств та підприємці.
  Стало вже доброю традицією в цей день працівникам податкової служби вручати подяки за сумлінно виконаний обов'язок перед державою. Так, за вагомий внесок в наповнення міського бюджету нагородженні грамотами Умриш І.Б., Гуртова Л.О. та за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в наповнення районного та сільського бюджетів  нагороджені Горбенко Л.П. та  Сіренко О.А.
  Завершилося свято на ноті оптимізму і віри у справу, яку роблять працівники податкової служби, у гідному виконанні всіх покладених на них складних завдань та відповідати тим високим вимогам, що визначені для працівника державної податкової служби України!
  З повагою, сектор масово-роз'яснювальної роботи та звернень  громадян Канівської ОДПІ

  Читати...
Теги статті: податкова  свято  

WayBe

9 липня 2008, 00:00 Коментарів: 3  Голосів: 0 0

До 15 серпня треба сплатити половину податку на землю.

Міські новини
 • Канівська ОДПІ нагадує всім громадянам, які мають земельні дялянки чи є платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, відповідно до ст. 2  Закону Україну " Про плату за землю" від 3 липня 1992 року №2535-XII  із змінами і доповненнями - використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель.
  Земельний податок громадянами сплачується рівними частками
  до 15 серпня і  15 листопада.
  Ставки земельного податку з одного гектара с/г угідь встановлюються у таких розмірах: для ріллі, сіножатей та пасовищ - 0,1% від грошової оцінки, а для багаторічних насаджень - 0,03% від грошової оцінки.
  Земельний податок громадянам нараховують податкові органи, які до 15 липня повинні видати платникам повідомлення із зазначеною сумою, яку треба сплатити. Половину земельного податку треба заплатити до 15 серпня, решту - до 15 листопада. Це ж стосується й орендної плати за земельні ділянки державної й комунальної власності. При цьому орендарі землі сплачують не земельний податок, а орендну плату за землю.
  Від права власності на землю слід відрізняти право постійного користування земельною ділянкою ( якщо ця ділянка перебуває в державній чи комунальній власності). Але як власник (який має державний акт), так і користувач за договором оренди мають платити  відповідно земельний податок чи орендну плату. Відсутність документів не звільняє від сплати податку.
  Всю необхідну з цього питання інформацію можна отримати в кімнатах 124 і 127 ( де для зручності можна і сплатити земельний податок) за адресою: м.Канів, вул. Енергетиків,20, або зателефонувати за  телефоном 3-20-29.    
  Нагадуємо, що Канівська ОДПІ Вас чекає щоденно з 9-ої години ранку та закінчує роботу о 18, перерва на обід з 13-ої до 13-45. В п'ятницю податкова служба працює до 16-45.
  СЛІД  ПАМ'ЯТАТИ
  Згідно ст.17 Закону України "Про плату за землю" дослівно: "несплата земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності виробниками сільськогосподарської і рибної продукції та громадянами протягом року, іншими платниками - протягом півроку вважається систематичною і є підставою для припинення права користування земельними ділянками".
  Крім того, у випадку несплати податку в установлені строки чинним законодавством України передбачені до порушників штрафні санкції та пеня за кожний день затримки такої сплати.
   
  Сектор масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян  Канівської ОДПІ
  Читати...
Теги статті: ОДПІ  податкова  податки  

WayBe

9 липня 2008, 00:00 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

В Черкасах затримано банду циган-шахраїв

Регіональні новини

 • 54-летняя черкасщанка помогла задержать банду цыган, которую разыскивали правоохранители всей Украины. По факту мошенничества возбуждено уголовное дел.
  Бесстрашная женщина не испугалась бандитов, забравшихся к ней в дом, сумела обезвредить их и вызвала милицию. Как неправдоподобно ни звучала бы фраза, в Черкассах все произошло именно так. Группу цыган, промышлявших гаданием, снятием порчи, а также под видом социальных работников выманивавших деньги у пенсионеров, давно искала милиция. Несколько из них уже побывали за решеткой. Остальным все время удавалось выходить сухими из воды: доверчивые бабушки и дедушки попадались на обещания помощи из собеса, повышения пенсий или улучшения здоровья и добровольно отдавали мошенникам последние копейки. 54-летняя Екатерина Гавриловна сама едва не стала жертвой обмана. Поддавшись на льстивые речи цыган, она впустила их в дом, но, услышав требование отдать все деньги, сразу пришла в себя и набрала "02". Проницательность женщины и молниеносная реакция оперативников дали результат: десять ромов были задержаны и доставлены в райотдел милиции.
  Узнав, что за последний год женщина похоронила мать и мужа, старая цыганка сразу же взяла ее в обработку
  - Это было 19 июня, - рассказывает "ФАКТАМ" Екатерина Гавриловна, седовласая женщина в траурном платке и с покрасневшими от слез глазами. - Я пришла с работы. Мы со свекровью, мамой и дочкой сели за стол. После обеда решили вынести восьмимесячную внучку во двор. Я задержалась на кухне - убирала посуду. Когда выносила оставшиеся после еды косточки нашей собаке, увидела, что калитка открыта, а мои родные разговаривают с какими-то незнакомыми женщинами. Одна из них была молодая, лет двадцати пяти, блондинка. Вторая - старая матерая цыганка. Дочь подозвала меня, рассказала, что прохожие ходили смотреть хату на нашей улице, но решили не покупать - не понравилась. Я только плечами пожала: точно знаю, что никто из соседей жилье не продает. Блондинка сообщила мне, что она потенциальная покупательница, а рядом с ней - целительница Мария, известный экстрасенс, которая может определить ауру дома и сказать, стоит ли его покупать.
  "Мы поэтому и зашли к вам, - продолжала объяснять девушка. - Я увидела, что у вас какое-то горе. Целительница Мария может помочь. К ней со всей Украины люди записываются на полгода вперед. Вам просто повезло, что она сейчас рядом проходила. Это знак!"
  "Покупательница" и "целительница" оказались обычными мошенницами, более того - родственницами: бабушкой-цыганкой Ниной и ее ранее судимой за мошенничество внучкой Наташей. Известно, что контакт с незнакомыми людьми ромы устанавливают без труда. В данном случае почва зондировалась и вовсе просто: молодая девушка с младенцем, ее мать в траурном платке... Узнав, что Екатерина Гавриловна за последний год похоронила мать и мужа, старая цыганка сразу же взяла ее в обработку.
  - Она уверенно сказала, что кто-то навел порчу, наслал проклятие на нашу семью и в этом году умрет моя дочь, - Екатерина Гавриловна начинает плакать. - Это было так страшно... У меня и так нервы на пределе после всего пережитого! Посоветовала поискать какую-то ворожку, которая возьмется нам помочь, и... развернулась уходить. Тогда к моей дочери подскочила молодая блондинка и зашептала: "Умоляйте ее остаться! Вам поможет только целительница Мария!" Я усомнилась, хватит ли у меня денег рассчитаться с ней, но девушка уверила, что экстрасенс работает совершенно бесплатно. Более того, предлагать ей деньги - значит обидеть.
  Женщина, запуганная страшным "пророчеством", бросилась догонять цыганку. Старая мошенница соблаговолила остаться и сразу сообщила, что в этом доме спрятано птичье гнездо с порчей, которое обязательно надо найти, и заставила провести ее в дом. Зайдя на кухню, самозванка потребовала принести ей яйца и святую воду. И тут же начала свой спектакль: замотала в тряпки яйцо, стала ходить с ним по всем комнатам в поисках воображаемого гнезда. Потом закрыла банку, перевернула вверх дном, и вдруг вода забурлила! Позже выяснилось, что мошенница незаметно подбросила в жидкость таблетку шипучего аспирина. Но в тот момент никто этого не заметил.
  Пес бросился на помощь хозяйкам и, услышав команду "Держать!", схватил мошенницу зубами за запястье
  - Цыганка закричала, что раз бурлит святая вода, значит, в доме сатана. Она его не прогонит, пока мы не отдадим ей все деньги, которые тут есть, - продолжает Екатерина Гавриловна. - Я объяснила, что в нашей семье работаю я одна: бабушка старенькая, дочь - в декрете. Денег практически нет. Предложила ей 50 евро, которые держала про запас. "Целительница" сказала, что, если мы не дадим ей хотя бы две тысячи долларов, она всю порчу нашлет обратно. Тут переполошилась старенькая бабушка, моя свекровь. Предложила нашей посетительнице 800 долларов, которые хранила себе на похороны. Цыганка потребовала, чтобы недостающую(!) сумму мы заняли(!!) у соседей. В эту секунду у меня как пелена с глаз упала. Я запретила бабушке выносить деньги, а дочке сказала: "Быстро вызывай милицию". А сама эту "целительницу Марию" загнала в угол между ванной и батареей и так прижала поленом, что аж пальцы себе защемила. Та стала проситься: "Отпусти, я тебе все отработаю, ты же человек". А я ей: "А ты человек? Как же ты посмела спекулировать на чужом горе?" Вот, говорю, сейчас милиция приедет и разберется, отпускать тебя или нет.
  Тогда ворожка стала угрожать, что цыгане нам дом сожгут, а все мы будем бояться выйти на улицу. Потом попыталась подкупить, предлагала пять тысяч долларов взамен на свободу. Я сказала дочке, чтобы спустила с цепи собаку, а то мы с этими злодейками не справимся. Сама попыталась связать старухе руки бельевой веревкой, но не получилось. Так и держала ее до приезда милиции.
  Увидев, что хозяева настроены решительно, младшая мошенница Наташа вызвала по мобильному подмогу. Через несколько минут пятеро женщин и трое мужчин цыганской внешности на двух иномарках подъехали к дому. Банда попыталась вломиться внутрь и освободить оказавшуюся в заложницах сообщницу. Екатерина Гавриловна на визит нежданных гостей отреагировала спокойно: "Заходите, мои дорогие. Сейчас как раз милиция подъедет". Ромы увидели, что женщина не шутит, и кинулись наутек. Вместе с ними пыталась вырваться и Наташа. Однако дорогу молодой злоумышленнице преградил пес. Учуяв опасность, собака бросилась на помощь хозяйкам и, услышав команду "Держать!", схватила мошенницу за запястье. Неизвестно, насколько бы та пострадала от зубов животного, если бы дочь Екатерины Гавриловны не оттащила его. Наташе удалось сбежать.
  Оперативники прибыли за считанные минуты. Дежурная часть сообщила о происшествии сотрудникам ГАИ, к дому Екатерины Гавриловны одновременно подъехали следователь, кинолог, эксперт и заместитель начальника управления МВД в Черкасской области Юрий Земляков.
  - У нас существует практика: если поступил вызов о грабеже, разбое или другом преступлении, когда злоумышленники еще находятся неподалеку, мы выезжаем молниеносно, - сообщил "ФАКТАМ" Юрий Алексеевич. - Так случилось и в этот раз. Благодаря оперативности и слаженности работы нам удалось задержать группу цыган в близлежащем кафе. Все они были доставлены в райотдел милиции. Среди них была и скрывшаяся с места преступления Наташа - соучастница мошенницы, задержанной в доме у Екатерины Гавриловны. Некоторые из этих людей ранее судимы, другие попадают в поле зрения милиции впервые. Все они подозреваются в мошенничестве.
  Юрий Земляков отметил, что за нынешний год по одному только городскому отделу милиции Черкасс проходит около 15 эпизодов мошенничества. Среди способов надувательства - обмен денежных купюр, гадание, снятие порчи, покупка и продажа разнообразных товаров. Часто злоумышленники обманывают людей, представляясь их знакомыми или дальними родственниками, просят дать взаймы денег. Пенсионеров же зачастую водят за нос под видом работников социальных служб или банков, сулящих разнообразные льготы или выгодные кредиты.
  Среди авторов и исполнителей подобных мошенничеств огромный процент составляют именно те, кому, как говорится, на роду написано воровать и обманывать, - цыгане. Практически все члены преступных групп состоят в родстве друг с другом, так что криминал становится уже их общим семейным бизнесом. Поэтому и стоят они друг за друга горой.
  - Меня зовут Фатима, - объясняла правоохранителям одна из задержанных цыганок, ездивших на выручку к "целительнице Марии". - Мы приехали в Черкассы из Кировограда со свекровью, сестрой и братом. Свекрови стало плохо, мы зашли выпить чаю, и тут на нас набросилась милиция, повязали и отвезли сюда.
  - Меня вообще не имели права трогать, - в тон невестке возмущается свекровь Евдокия, по виду настоящая цыганская бандерша. - Мне 60 лет, я мать-героиня, у меня шестеро детей и двенадцать внуков! Это произвол!
  "Мать-героиня" заявила, что продает на базаре пуховые платки и торговля - единственный доход ее многочисленной семьи, но при этом согласилась, что новенький "Мерседес-230" с кожаным салоном принадлежит ей. Интереснее всего было слушать объяснения зятя Евдокии - Богдана, цыгана лет тридцати пяти, с головы до ног разодетого в кожу...
  - Почему меня задержали, не знаю. Я дома живу, с мамой. Сюда на похороны к родственникам приехал, с родными сестричками - Фатимой, кажется, Наташей и, по-моему, Анжелой...
  Согласно цыганским обычаям, гаданиями и разводом на деньги наивных граждан занимаются только женщины, поэтому троих задержанных мужчин милиция отпустила. Пожалели также Фатиму, оказавшуюся беременной. Остальные шесть женщин пока находятся в изоляторе временного содержания. Никто из них не признается в преступных действиях. По факту мошенничества милиция Черкасс возбудила уголовное дело.
  - У этих нелюдей нет ничего святого, - с горечью говорит Екатерина Гавриловна. - Они не просто обирают, но еще и играют на чужом горе, страхе за близких. Хотя они и запугивали меня расправой, я ничего не боюсь. Пойду по любым судам, буду стоять до последнего, чтобы этих мошенников посадили. Не хочу, чтобы другие люди попались на том, на чем едва не попалась я.
  Руководство Управления МВД Черкасской области в ближайшее время собирается наградить отважную женщину за мужество и помощь правоохранительным органам в поимке банды мошенников.
  Дария Горская Факты Читати...
Теги статті: цигани  шахрайство  

WayBe

9 липня 2008, 00:00 Коментарів: 4  Голосів: 0 0

Кабмін пропонує виділити на "Золоту підкову" лише 35 млн. грн.

Регіональні новини
 • Сьогодні Кабінет Міністрів України готовий профінансувати Черкаській області тільки 27 % від суми, яку вона пропонувала виділити під час внесення змін до Держбюджету.
  Про це під час селекторної наради з Міністром фінансів Віктором Пинзеником заявив перший заступник голови ОДА Петро Гаман. За його словами, із 262 млн. грн., які Черкащина просила в Уряду, КМУ готовий виділити тільки 70,3 млн. грн. (27 %).
  Зокрема, на „Золоту підкову Черкащини” область просила 71 млн. грн., Кабмін пропонує тільки 35 млн. грн. (крім того, це буде субвенція пов’язана з виконанням комплексу робіт на збереження пам’яток Шевченківського краю). На завершення будівництва обласної дитячої лікарні область просила 55,5 млн. грн., Уряд може виділити тільки 25 млн. грн. На реконструкцію і ремонт автомобільних доріг комунальної форм власності Черкащина просила 32 млн. грн., можливо, буде виділено тільки 10,3 млн. грн.
  Є ряд пропозицій, які взагалі не було враховано: зокрема, Уряд проігнорував пропозицію області про виділення 17 млн. грн. на виконання заходів зі збереження та розвитку Шевченківського національного заповідника. Не враховано пропозицію про виділення 52,6 млн. грн. на реалізацію державної програми зі збереження та реконструкції об’єктів ЖКГ, які несуть техногенний характер в системі водовідведення та водозабезпечення. Крім того, Уряд не має наміру виділяти кошти на будівництво газопроводів у селах Ладижинка та Сушківка Уманського району.
  У той же час, як зазначив Петро Ілліч, Кабмін збільшив фінансування по субвенції на соціально-економічний розвиток регіону (з 34,8 млн. грн. до 46,9 млн. грн.). Уперше запроваджено субвенцію на розвиток малих міст районного значення та селищ – Черкащині виділено 35,7 млн. грн.
  Петро Ілліч підкреслив, що 70,3 млн. грн. це – не остаточна сума коштів, які Уряд виділить області, оскільки бюджетний процес ще триває.
  на фото Петро Гаман
  За матеріалами видання "Провінція" Читати...
Теги статті: Золота підкова  фінанси  

WayBe

9 липня 2008, 00:00 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Канівські гори претендують на звання природного чуда України

Міські новини
 • Канівські гори є претендентами на звання одного з семи природних чудес України.
  6 липня під час фестивалю „ЕтноЛіто: Івана Купала на Світязі” у Волинській області оргкомітет акції „7 природних чудес України” оголосив 21 претендента на перемогу, серед яких – гори над Дніпром у районі Канева.
  Список фіналістів визначено зі 100 претендентів на основі анкетування експертів – науковців та фахівців біологічних, геологічних, географічних факультетів провідних вузів України.
  Від сьогодні стартує Інтернет-голосування на офіційному сайті http://7chudes.in.ua. 26 серпня, за результатами Інтернет-голосування та голосування експертів, оргкомітет акції „7 природних чудес України” офіційно оголосить переможців.
   
  Підтримайте Канів! Читати...
Теги статті: Канівські гори  чудо  

WayBe

9 липня 2008, 00:00 Коментарів: 5  Голосів: 0 0

Вулиця села на Канівщині залишилася без електроприладів

Міські новини
 • Водночас у п’яти будинках села Малий Ржавець на Канівщині 30 червня згоріли телевізори, холодильники, радіотелефони та інше електроначиння.
  У двох будинках загорілася і електропроводка. Навколо ж трансформатора, що стоїть на початку вулиці, де розташовані всі постраждалі оселі, обгоріла навіть трава...
  Жителі села, які телефонували цього та наступного дня "фахівцеві"-диспетчерові у Каневі, говорять, що отримали лише хамуваті відповіді у стилі "самі дивіться, що там сталося".
  Підготував: Олександр БРАВАДАДжерело: "Прес-Центр" Читати...
Теги статті: електрообладнання  Малий Ржавець  

WayBe

9 липня 2008, 00:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

7
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Планові відключення по Канівському РЕМ 02.04.2020

лікування

Посилення боротьби з коронавірусом

Дезинфектор- своими руками.

Американские ультраправые обвиняют мусульман в призывах распространять коронавирус

ОПЕРАТИВНІ ДАНІ ЩОДО ЗАХВОРЮВАННЯ

Надзвичайники розпочали дезінфікувати дороги та тротуари

У Всесвітній організації охорони здоров'я не рекомендують носити маски здоровим людям

Карантин на території Канівської ОТГ продовжено до 24 квітня ц.р.

У Каневі мережа магазинів інструменту Dnipro-M подарувала нові обприскувачі для боротьби з COVID-19

Популярні за тиждень:

Ось такі в нас смачні пиріжки! [15]

Підозра на коронавірус у чоловіка з Канівського району - не підтвердилася [5]

Лікарі та пацієнти в шоці від лікарень, а Ілля Ємець пророкує катастрофу через коронавірус [4]

Посилення боротьби з коронавірусом [3]

Американские ультраправые обвиняют мусульман в призывах распространять коронавирус [1]

Канівська поліція затримала в місті чоловіка з партією амфетаміну [1]

лікування [1]

Надзвичайники розпочали дезінфікувати дороги та тротуари [0]

ОПЕРАТИВНІ ДАНІ ЩОДО ЗАХВОРЮВАННЯ [0]

Пане Ренькас І.О., знимить з нас останню шкіру. [0]

Про що зараз спілкуються:

Анті-гоблін
Я тут розкрию державну таємницю (шановний WayBe, тільки не здавай куди не слід, а то я дуже полохливий). Виявилося, державними посадами торгували на Бессарабському ринку. Чи не на ринку, а де інде.. [весь]
Посилення боротьби з коронавірусом [3]

vlada
А що їм до свого "Івана"? Бабло подавай.
Посилення боротьби з коронавірусом [3]

slavikf
Що на n% більше/меньше в порівнянні з хворим на грип/пневмонію
лікування [1]

WayBe
Wiktor, в точку
Ось такі в нас смачні пиріжки! [15]

Анті-гоблін
Медичні маски є дефіцитом в Україні, їх немає в продажу в більшості аптек. При цьому Україна експортувала близько 640 тонн медичних масок у січні-лютому 2020 року, повідомила Державна митна слу.. [весь]
Посилення боротьби з коронавірусом [3]

klimenko_2014
ВЕЛЬМИ ШАНОВНИЙ АСПИРИНЧИК ЧИК ЧИК ,, ТО ЧИМ ЖЕ ПАН КОРЖОВ ЗАВЕНИВ ПЕРЕД ЛЮДСТВОМ,,ВИН ЩО ЗИ СВИЧКОЮ СТОЙИТЬ И НЕДАЕ ВИЖИТИ ЛЮДСТВУ , ОЦЕ Я БАЧУ В ТЕБ.. [весь]
Ось такі в нас смачні пиріжки! [15]

aspirin.ua
Wiktor, до чого тут вибори? Сьогодні стоїть питання виживання всього людства!!!!!!
Ось такі в нас смачні пиріжки! [15]

Wiktor
А я думаю ,что причина в предстоящих выборах. И многим очень хочется облить грязью Коржова. И вот на голом месте сочиняют проблему ,видно же невооруженным глазом!!! И непредвзятым глазом
Ось такі в нас смачні пиріжки! [15]

klimenko_2014
ВЕСЬ ЧАС ЯКИЙ Я БУВ И Е ПИДПРИЕМЦЕМ, КОРЖОВ МЕНЕ НЕПОВАЖАВ , И НЕ ПОВАЖАЕ,, ВЕСЬ ЧАС РОБИВ МЕНИ ПЕРЕПОНИ, НУ Я РАХУЮ ЩО ТО Е СПРАВА КОРЖОВА,, НО .. [весь]
Ось такі в нас смачні пиріжки! [15]

STRET-HOME
klimenko_2014 смотрю у вас особый интерес защищать Коржова?
Ось такі в нас смачні пиріжки! [15]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2019 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"