Сьогодні, 14 вересня, приблизно о 3-й годині ночі зайнялась легкова автомашина шо була припаркована біля дому по вулиці Героїв Дніпра 15. Буквально за 20 хвилин все згоріло. Навіть пожежників не викликали. На ранок обгорівші зостанки прибрали і відмили асфальт від гарі. Читати...
Держслужбовці ідуть у відпустки, педагогам скорочують ставки, збільшується плата за навчання дітей у студіях
Через нестачу коштів у міській скарбниці влада змушена приймати непопулярні рішення, зокрема, щодо оптимізації освітянської мережі.
Звісно, приємніше говорити і писати про досягнення міста, про виконання показників соціально-економічного розвитку. Друге місце в області – гідне досягнення усіх городян. Проте наразі постає проблема, що стосується благополуччя багатьох мешканців міста. Найзриміше вона проявилася у невчасній виплаті заробітної плати міським педагогам. З цього приводу працювала спеціально створена комісії. Приїздили чиновники і фахівці з Черкас і сказали, що Канів „розкошує”: у нас найбільше педагогів на 10 тис. населення (на 30 більше, ніж по області), більше як на 80 осіб ми перевищуємо середню по області освіченість щодо позашкільних закладів. Затримку із виплати заробітної плати мають працівники бюджетної сфери, зокрема працівники відділів та служб міськвиконкому.
На жаль, для нашого бажання бути більш освіченими і в більшому обсязі виконувати роботу не вистачає коштів. Відтак, потрібно оптимізуватися, тобто скорочуватися. Працівники кожної галузі, відділу, управління пропозицію „оптимізуватися” сприйняли на свій розсуд. Одні провели скорочення, інші, як ось дитяча школа мистецтв, підвищили плату за відвідування дитиною уроків музики, хореографії, співу. Практично усі працівники міського управління праці та соціального захисту населення писатимуть заяви на двотижневу відпустку за власний рахунок. Те ж зроблять і працівники апарату міськвиконкому. Як заявив міський голова Василь Коломієць, після відзначення Дня Канева він також перебуватиме у неоплачуваній відпустці упродовж двох тижнів, хоча й виконуватиме свої посадові обов’язки.
Непроста ситуація у міському відділі культури. Наприклад, на початку року на утримання музеїв була закладена сума 170 тис. грн.. Нині вона зросла до 230 тис. грн.. і її до кінця року не вистачить. Доведеться скорочувати посади керівників гуртків та секцій, що підпорядковуються відділу культури.
У зв’язку з безрадісним фінансовим становищем, День Канева, за словами міського голови Василя Коломійця, буде відзначатися „у родинному колі”. Цьогоріч не буде гостей з Білорусі, сторожового корабля „Канів” та інших гостей, котрі потребували не лише уваги, а й певних фінансових витрат. Власне, святкування Дня міста має відбутися за рахунок спонсорських коштів. Як запевнив Василь Коломієць, з міської скарбниці не буде взято жодної копійки.
Підготував: Лариса ЗЕЛЕНЕНКО
Джерело: "Прес-Центр"
http://www.pres-centr.ck.ua/region/kanivskiy/804/ Читати...
Виставка "Є така держава Україна" відкрилася у Канівському історичному музеї.
На виставці представлено поштові марки та конверти, листівки, нагрудні значки, екслібриси, фото із зображеннями символіки держави та визначних українців, що боролися за незалежність рідної землі. Усі ці речі – із приватної колекції канівського краєзнавця й колекціонера Анатолія Верхогляда. Окремі експонати надав Канівський історичний музей. Серед них – прапор Канівської міськради радянських часів з нашитими гербом УРСР та портретом Леніна.
Нині ж Канів має власні герб і прапор, на яких відображено багатовікову історію міста. Оглядачі виставки дізнаються, що найдавніший з відомих нині гербів міста Канева наданий привілеєм польського короля Станіслава Августа 9 червня 1792 року. Герб міста являв собою зображення озброєного списом лицаря, що стоїть на пагорбі – це воїн прикордонної сторожі (адже Канів розташований поблизу кордону старої Речі Посполитої). Кольори теперішнього міського прапора перегукуються з кольорами Державного Прапора України. Тут поєднуються жовтий і синій кольори, а також додається білий колір, який у геральдиці символізує чистоту, цноту, бездоганність та непорочність.
Сьогодні в області з 3 132 одиниць державного майна, що не ввійшло до статутних фондів господарських товариств у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, по 1 049 одиницях не ухвалювались управлінські рішення з реалізації (передача в комунальну власність, державним установам, приватизація тощо). У складі цього майна є об’єкти житлового фонду, незавершеного будівництва, автомобільні дороги, інженерні мережі, дитячі дошкільні заклади, об’єкти цивільної оборони та мобілізаційні ресурси, гуртожитки тощо. Сьогодні лише близько 30 об’єктів можуть бути приватизовані, зокрема їдальні, магазини, лазні. Інші – підлягають передачі в комунальну власність, до сфери управління міністерств або ліквідації. Однак передача в комунальну власність відбувається повільно. Причина відмови в прийнятті до комунальної власності – складність знаходження шляхів фінансування видатків на утримання об’єктів та відсутність технічної документації на об’єкти. Під час виконання розпорядження голови ОДА від 21.09.2005 №417 „Про передачу об’єктів у комунальну власність” на підставі наданих належним чином оформлених підтверджувальних документів з державного обліку знято 151 об’єкт права державної власності. Загалом у ході реалізації даного проекту до комунальної власності заплановано передати 1 078 об’єкт. Прес-служба Черкаської ОДА Читати...
У січні – серпні 2006 року до зведеного бюджету надійшло 1 102,4 млн. грн. податків і зборів, зокрема до державного – 698,5 млн. грн., місцевих – 403,9 млн. грн. Торік в області мільярдний рубіж надходження до бюджетів усіх рівнів було перевищено лише в жовтні. На Черкащині збережено позитивну динаміку збільшення податкових надходжень: доходи Державного бюджету зросли на 157,5 млн. грн. (29,1 %), зокрема збір доходів загального фонду – на 197,1 млн. грн. (33,6 %), місцеві бюджети отримали платежів на 98 млн. грн. (32 %) більше ніж у січні – серпні 2005 року. План-графік Міністерства фінансів України надходження доходів до Державного бюджету за 8 місяців 2006 року виконано на 100,5 %. Понадпланово надійшло 3,3 млн. грн. Показники місцевих бюджетів, затверджені радами, виконано на 106,5 %, понад бюджетні призначення надійшло 24,7 млн. грн. Відділ зв’язків з громадськістю, ЗМІ та масово-роз’яснювальної роботи ДПА в Черкаській області. Читати...
Станом на 1 серпня 2006 року в Черкаській області проживало 1 334 505 осіб. З них 735 231 особа належить до міського, а 599 274 особи – до сільського населення. За 7 місяців 2006 року чисельність населення області скоротилася на 6 959 осіб (торік – на 8 751 особу). Довідка: станом на 1 серпня 2006 року середня чисельність населення України становить 46 741 84 особи. З них у містах проживає 31 778 811 осіб, у сільській місцевості – 14 962 273 особи. Кількість народжених осіб протягом 7 місяців 2006 року становить 258 549, а померлих – 453 679 осіб. Так, за січень – липень 2006 року чисельність населення України скоротилося на 195 130 осіб, що на 32 949 осіб менше ніж аналогічного періоду 2005 року. Найбільш заселеними областями України є Дніпропетровська (3 431 121 особа) та Донецька (4 596 639 осіб) області, а найменш заселеною – Чернівецька область, у якій зафіксовано 906 477 жителів. Державний комітет статистики України. Читати...
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]