kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Головна > Блоґи > Анті-гоблін 

Відкритий лист бельгійських лікарів та медиків до влади та ЗМІ щодо ситуації навколо Ковід-19

      На бельгійському сайті “Лікарі за відкриту дискусію” з 5 вересня 2020 року доступний Відкритий лист, який за три перших тижні зібрав 484 підписів від лікарів, ще понад 1500 підписів від медичних працівників. Вони дуже стурбовані розвитком ситуації за останні місяці навколо вірусу SARS-CoV-2 і закликають політиків бути незалежними та критичними у процесі прийняття рішень та у застосуванні примусових корона-заходів.

      Інформація, викладена в цьому листі, є, без перебільшення, вибуховою. Сподіваюся, вона допоможе розкрити правду про Ковід-19 і в Україні, бо описані процеси відбуваються у різних країнах світу.

Тітанік

    Відкритий лист бельгійських лікарів та медиків до влади та ЗМІ щодо ситуації навколо Ковід-19        Mи, бельгійські лікарі та медичні працівники, хотіли б таким чином висловити свої серйозні занепокоєння у зв'язку зі станом справ останніх місяців, що стосується спалаху вірусу SARS-CoV-2.
        Ми закликаємо політиків бути незалежними та підходити критично до процесу прийняття рішень та обов’язкового здійснення коронавірусних заходів.
        Ми закликаємо в політичній дискусії щодо корони переглянути мету, якій повинні слугувати заходи: покращення нашого громадського здоров'я, фізичного, психічного та емоційного.
        Ми стверджуємо, що заходи щодо контролю коронавірусу є непропорційними та приносять більше шкоди, ніж користі.
Більше не існує жодних медичних підстав, які б виправдовували цю політику, тому ми доводимо закликаємо до негайного припинення всіх заходів.
        Ми вимагаємо відновлення нашого нормального демократичного управління та правових структур і відкритих дебатів, де всі експерти висловлюються без будь-якої форми цензури.
      "Лікування не повинно бути гіршим за хворобу" - це пропозиція, що, як ніколи, є актуальною в нинішній ситуації. Однак ми встановлюємо істину, що непряма шкода, якої зараз зазнають люди, матиме більший вплив на всі прошарки населення в короткостроковій та довгостроковій перспективі, ніж кількість жертв коронавірусу, які зараз є захищеними.
Поточні заходи щодо коронавірусу та суворі санкції за їх недотримання суперечать, на наш погляд, цінностям, сформульованим Бельгійською вищою радою охорони здоров’я, яка донедавна як орган охорони здоров’я завжди контролювала якісну медицину в нашій країні: „Наука - Експертиза - Якість - Безсторонність - Незалежність - Прозорість ».

      Ми вважаємо, що політики запровадили обов’язкові заходи, які недостатньо науково обгрунтовані, керуються в односторонньому порядку, і що в засобах масової інформації недостатньо місця для відкритих дебатів, в яких чути різні думки та погляди. До того ж, кожному муніципалітету та провінції тепер також надано повноваження оголошувати власні заходи, обґрунтовані чи ні.
Крім того, сувора репресивна політика щодо коронавірусу різко контрастує з мінімальними заходами, які досі проводить уряд, коли йдеться про профілактику захворювань, зміцнення власної імунної системи через здоровий спосіб життя, належний догляд з увагою до людини та інвестиції в медичний персонал. 

Поняття здоров'я

      У 1948 р. ВООЗ дала таке визначення здоров'я: "Здоров'я - це стан цілковитого фізичного, психічного та соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб та інших фізичних недуг".

      Отже, здоров’я - це розлоге поняття, яке виходить за рамки фізичного, і стосується також емоційного та соціального благополуччя людини. Бельгія також зобов'язана, підписуючись під основоположними правами людини, включати ці права людини у процес прийняття рішень, коли йдеться про заходи, вжиті в контексті охорони здоров'я.

      Нинішні глобальні заходи, вжиті для боротьби з ГРВІ-CoV-2, значною мірою порушують це бачення здоров'я та права людини. Заходи включають обов'язкове носіння маски (також на відкритому повітрі та під час спортивних заходів, а в деяких муніципалітетах - навіть коли поблизу немає інших людей), фізичне дистанціювання, соціальну ізоляцію, обов'язковий карантин для деяких груп та гігієнічні заходи.


Прогнозована пандемія з мільйонами смертей


        На початку пандемії заходи були зрозумілі та широко підтримані, хоча їх реалізація відрізнялася від країн навколо нас. Спочатку ВООЗ передбачила пандемію, яка призведе до втрати 3,4% жертв, тобто мільйонів смертей, та надзвичайно заразного вірусу, проти якого не було доступного лікування та вакцин. Це викликало б неймовірне навантаження на реанімаційні відділення (відділення інтенсивної терапії) наших лікарень. Це спричинило всесвітню тривогу, безпрецедентну в історії людства: «розрівняти криву» було запропоновано за допомогою блокування (нокдауну), яке закрило все суспільство та економіку і здорових людей, які потрапили на карантин. Соціальне дистанціювання стало новою нормою в очікуванні рятівної вакцини.


Факти про covid19


        В процесі багато джерел забили на сполох: об'єктивні факти показали щось зовсім інше. 
        Перебіг covid-19 нагадує перебіг нормальної хвилі інфекції, подібної до сезонного грипу. Як і щороку, ми спостерігаємо поєднання вірусів грипу, які рухаються по кривій: спочатку риновіруси, потім віруси грипу А і В, а потім коронавіруси. Нічого не відрізняється від того, що ми бачимо зазвичай.
Застосування неспецифічного тесту ПЛР, який дає багато помилкових результатів, показало експоненційну картину. Цей тест пройшов термінову процедуру і сам ніколи не був серйозно перевірений. Виробник прямо зазначив, що цей тест призначений для дослідження, а не для діагностики.7
Тест ПЛР працює з циклами ампліфікації генетичного матеріалу - шматочок геному щоразу збільшується. Будь-яке забруднення (наприклад, іншими вірусами, залишками старого геному вірусу) може дати помилково позитивний результат
        Тому тест не вимірює, скільки вірусів присутні у зразку. Справжня вірусна інфекція означає масову присутність вірусів, так зване вірусне навантаження. Якщо тест у когось позитивний, це не означає, що ця людина насправді клінічно інфікована, захворіла або захворіє. Постулат Коха не був виконаний («Чистий засіб, виявлений у пацієнта зі скаргами, може спровокувати ті самі скарги у здорової людини»).
Оскільки позитивний тест ПЛР не вказує автоматично на активну інфекцію чи заразність, це не виправдовує вжитих соціальних заходів, які базуються винятково на цих тестах. 9 10

Блокування (локдаун).


       Якщо порівняти хвилі зараження країн із суворою політикою блокування та країн, які цього не робили (Швеція, Ісландія ...), ми бачимо схожі криві. Отже, немає зв'язку між запровадженим локдауном та перебігом інфекції. Блокування не привело до зниження смертності.
Якщо ми подивимося на дату запровадження блокувань, ми побачимо, що нокдаун був оголошений після того, як минув пік і захворюваність падала. Отже, її зменшення не було наслідком вжитих заходів. 11
Як і щороку, радше, відіграли роль кліматичні умови (погода, температура та вологість) та зміцнення імунітету, які зменшують хвилю зараження.

Наша імунна система


       Впродовж тисяч років людський організм щодня стикався з вологою та краплями, що містять інфекційні мікроорганізми (віруси, бактерії та грибки).
На перешкоді цим мікроорганізмам стає досконалий захисний механізм - імунна система. Сильна імунна система формується на нормальному щоденному впливі цих мікроорганізмів. Надмірні гігієнічні заходи згубно впливають на наш імунітет. 12 13 Тільки людей зі слабкою або ураженою імунною системою треба захищати, застосовуючи посилену гігієну або соціальну дистанцію.
       Восени грип знову з’явиться (у поєднанні з covid-19), і ймовірне зниження природної стійкості може призвести до ще більшої кількості жертв.
Наша імунна система складається з двох частин: вродженої, неспецифічної імунної системи та адаптивної імунної системи.
Неспецифічна імунна система утворює перший бар’єр: шкіра, слина, шлунковий сік, кишковий слиз, вії, коменсальна флора ... і запобігає прикріпленню мікроорганізмів до тканин.
Якщо вони все-таки прикріпляться, макрофаги можуть забезпечити інкапсуляцію та знищення мікроорганізмів.

       Виявляється, більшість людей вуже мають вроджений або набутий імунітет, наприклад, до грипу та інших вірусів. Це підтверджується висновками на круїзному судні "Diamond Princess", яке було поміщено на карантин через кількох пасажирів, які померли від Ковіду-19. Більшість пасажирів були літніми людьми і перебували в ідеальній ситуації передачі інфекції на кораблі. Однак 75% виявилося не зараженими. Тож навіть у цій групі ризику більшість = стійкі до вірусу.
       Дослідження, наведене в журналі Cell, показує, що більшість людей нейтралізують коронавірус через слизову (IgA) та клітинний імунітет (Т-клітини), відчуваючи незначні симптоми або взагалі без симптомів. Дослідники виявили до 60% реактивності SARS-Cov-2 з CD4 + Т-клітинами у популяції неінфікованих осіб, що передбачає перехресні реакції з іншими вірусами холоду (корони) 14.
      Тому більшість людей вже мають вроджений або перехресний імунітет, оскільки вони вже контактували з варіантами того самого вірусу.
Утворення антитіл (IgM та IgG) В-клітинами становить лише відносно невелику частину нашого захисту. Це може пояснити, чому при відсотках антитіл 5-10% вже може існувати груповий імунітет.
     Eфективність вакцин оцінюється на предмет того, містять вони ці антитіла чи ні. Це неправильний підхід до предмету.
     Більшість людей, які мають позитивний тест (ПЛР), не мають скарг. Їх імунна система досить потужна.
Зміцнення природного імунітету - набагато логічніший підхід.
Профілактика - важлива, недостатньо висвітлена основа: здорове, повноцінне харчування, фізичні вправи на свіжому повітрі - без маски, зменшення стресу та підтримання емоційних і соціальних контактів.15

Вплив соціальної ізоляції на фізичне та психічне здоров'я


       Соціальна ізоляція та економічна шкода призвели до зростання депресії, тривоги, самогубств, насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми. 
       Дослідження показали: що більше у людей соціальних та емоційних зв’язків - то стійкіші вони до вірусів. Здається, що набагато більше ізоляція та карантин мають смертельні наслідки. 
      Заходи ізоляції також призвели до фізичної нерухомості у багатьох людей похилого віку та до обов'язкового перебування в приміщенні, хоча достатня кількість фізичних вправ позитивно впливає на когнітивні функції, зменшення скарг на депресію та тривожність і поліпшення фізичного здоров'я, енергетичного рівня, добробуту та загалом якості життя. 
Доведено, що тривога, постійний стрес та самотність, спричинені соціальною дистанцією, негативно впливають на психічне та фізичне здоров’я. 

        Надзвичайно заразний вірус із мільйонами смертей і без будь-якого лікування?
        Смертність виявилася в рази нижчою, ніж очікувалось, інаблизилася до рівня звичайного сезонного грипу (0,2%). 
Тому кількість зареєстрованих смертей від коронавірусу все ще здається завищеною.
Існує різниця між смертю від коронавірусу та смертю з коронавірусом. Люди часто переносять кілька вірусів та потенційно патогенних бактерій одночасно. Більшість тих, у кого розвинулися важкі симптоми, страждали від супутніх патологій, тому не можна робити висновку, що коронавірусна інфекція була причиною смерті. Це часто не враховувалось у статистиці.
Найвразливіші групи можна чітко описати. Переважна більшість померлих пацієнтів були віком від 80-ти років. Більшість (70%) померлих у віці до 70-ти років мали такі основні захворювання як серцево-судинні хвороби, цукровий діабет, хронічне захворювання легенів або ожиріння.
Переважна більшість заражених (> 98%) не хворіли або майже не хворіли або одужали спонтанно.
Тим часом для тих, хто виявляє важкі симптоми захврювання, доступна проста, безпечна та ефективна терапія у вигляді HCQ (гідроксихлорохін), цинку та AZT (азитроміцин). При невідкладному застосуванні це приводить до одужання і часто дозволяє уникнути госпіталізації. Навряд чи комусь треба зараз вмирати.
Ця ефективна терапія підтверджена клінічним досвідом колег у цій галузі з приголомшливими результатами. Це суттєво контрастує з теоретичною критикою (недостатня обґрунтованість подвійними сліпими дослідженнями), яка в деяких країнах (наприклад, у Нідерландах) навіть призвела до заборони використання цієї терапії. Мета-аналіз у The Lancet, який не продемонстрував ефекту HCQ, був знятий. Первинні джерела даних, що використовувались, виявились ненадійними, і 2 з 3 авторів мали конфлікт інтересів. Однак більшість вказівок, заснованих на цьому дослідженні, залишились незмінними ... 
У нас є серйозні запитання щодо такого стану речей.

       У США група лікарів на місцях, які щодня відвідують пацієнтів, об'єдналися у " Фронтових лікарів Америки" та провели прес-конференцію, яку вже переглянули мільйони відвідувачів. 
Французький професор Дідьє Рауль з Інституту інфекції Марселя (IHU) вже представив цю перспективну комбіновану терапію у квітні.
Голландський лікар Роб Еленс, який вилікував багатьох пацієнтів у своїй практиці за допомогою вищезазначеної комбінації, закликає колег у петиції про звільнення від терапії. 
       Остаточні докази випливають з епідеміологічних спостережень у Швейцарії: рівень смертності порівняно з цією терапією та без неї.
Зі страшних відеокадрів із ARDS (гострого респіраторного дистрес-синдрому), коли люди, які переживають агонію, задихалися і перебували на штучній вентиляції легень, ми тепер знаємо, що це було викликано посиленою імунною реакцією з внутрішньосудинною коагуляцією в легеневих судинах. Введення розріджувачів крові й дексаметазону та уникнення штучної вентиляції (яка насправді призводила до додаткового пошкодження легеневої тканини) означає, що це страшне ускладнення також практично не веде до смерті.
Отже, йдеться не про вбивчий вірус, а про стан, який легко піддається лікуванню.

Поширення

      Поширення відбувається через краплинну інфекцію (лише у хворих людей, які кашляють чи чхають) та аерозольно у закритих, непровітрюваних приміщеннях. Тому зараження на відкритому повітрі неможливе.
Відстеження контактів та епідеміологічні дослідження показали, що здорові люди (або позитивно перевірені безсимптомні носії) практично не можуть передавати вірус. Здорові люди не загрожують одне одному. 
Передача через предмети (наприклад, гроші, продовольчі товари чи візки для покупок) науково не доведена.26 27 28
Все це серйозно ставить під сумнів усю політику соціального дистанціювання та обов’язкові захисні маски для здорових людей - для цього немає наукових підстав.

Захисні маски

       Захисні маски потрібні для контактів із визначеними групами ризику або людьми зі скаргами на верхні дихальні шляхи, а також у медичному контексті / лікарні-РВТ. Вони зменшують ризик краплинної інфекції від чхання / кашлю. Захисні маски у здорових людей неефективні проти поширення вірусних інфекцій. 

       Носіння захисної маски не позбавлене побічних ефектів. 32 33 Досить швидко виникає дефіцит кисню (головний біль, нудота, втома, зниження концентрації), ефект подібний до висотної хвороби. Щодня ми бачимо пацієнтів, які скаржаться на головний біль, проблеми з носовими пазухами, проблеми з диханням та гіпервентиляцію через захисні маски. Крім того, накопичений СО2 призводить до токсичного закислення організму, що впливає на наш імунітет. Деякі експерти навіть застерігають, що вірус може передаватися сильніше при неправильному використанні масок.
Наш Трудовий закон (Кодекс 6) говорить про вміст CO2 (вентиляція на робочих місцях) 900 ppm, максимум 1200 ppm за особливих обставин. Ця токсична межа значно перевищується через 1 хвилину носіння маски до показників, які втричі – в чотири рази перевищують ці максимальні значення. Той, хто носить маску, перебуває у вкрай погано провітрюваному приміщенні!

       Тому непрофесійне використання захисних масок без широких медичних кардіо-легеневих досліджень видатні спеціалісти не рекомендують – задля безпеки працівників.

      Лікарні мають стерильне середовище в своїх операційних, де персонал носить маски, і існує точне регулювання вологості / температури повітря з адаптованим контрольованим потоком кисню, щоб це компенсувати, і тому вони відповідають суворим стандартам безпеки. 

Друга хвиля коронавірусу?

      Зараз у Бельгії говорять про другу хвилю з наступним посиленням коронавірусних заходів. Однак при детальному вивченні цифр Sciensano (останній звіт від 3-го вересня 2020 р.) 37 ми виявимо, що збільшення кількості інфекцій спостерігалося від середини липня, але тоді не було зростання кількості госпіталізацій та смертей. Отже, це не друга хвиля коронавірусу, а так звана «хімія справи» через збільшення кількості тестів. 50
      За останні тижні кількість госпіталізацій та смертей на короткий час дещо зросла (і відтоді знову зменшилася), але при інтерпретації цього треба брати до уваги минулу хвилю спеки. Більше того, переважна більшість жертв все ще належать до групи населення > 75 років.
      Це свідчить про те, що частина вжитих заходів щодо працездатного населення та молоді непропорційна запланованим цілям.
Переважна більшість позитивно перевірених «інфікованих» людей належать до вікової категорії активного населення, у яких симптоми не розвиваються завдяки належній роботі імунної системи.
Тож нічого не змінилося - пік закінчився.

Посилення профілактики

      Заходи щодо коронавірусу є приголомшливою протилежністю мінімальній політиці, яку проводить уряд на сьогоднішній день, коли йдеться про обґрунтовані заходи з доведеною користю для здоров'я, такі як податок на цукор, заборона сигарет (в т.ч. електронні) та перетворення здорової їжі на фінансово привабливу та широкодоступну, мережі руху та соціальної підтримки. Це втрачена можливість для вдосконалення профілактики, яка могла б змінити менталітет всіх верств населення з чіткими результатами в галузі охорони здоров’я. Зараз лише 3% бюджету з охорони здоров'я спрямовується на профілактику. 

Клятва Гіппократа

     Як лікарі ми склали клятву Гіппократа:

                             "Передусім я піклуватимусь про своїх пацієнтів, зміцнюватиму їхнє здоров'я та полегшуватиму їхні страждання".

                              "Я правильно інформуватиму своїх пацієнтів".

                              "Навіть під тиском, я не використовуватиму свої медичні знання для практики, яка суперечить людяності".

       Теперішні заходи змушують нас йти проти цієї присяги.
Інші медичні працівники мають схожу установку.

      Таким чином, "primum non nocere", прийнятий кожним лікарем та медичним працівником, підривається сучасними заходами та перспективою можливого всезагального введення вакцини, яка не пройшла широких попередніх випробувань.

Вакцина

      Оглядові дослідження щеплень проти грипу показують, що за 10 років ми лише 3 рази досягли успіху у розробці вакцини, яка досягла ефективності понад 50%. Вакцинація наших літніх людей виявляється неефективною. У віці старше 75 років ефективність практично відсутня.38
Через постійну природну мутацію вірусів, яку ми також спостерігаємо щороку з вірусом грипу, вакцина є щонайменше тимчасовим рішенням, яке вимагає нових вакцин згодом. Неперевірена вакцина, яка проходить екстрену процедуру, і для якої виробники вже отримали юридичний імунітет проти можливої шкоди, викликає серйозні питання. 39 40 Ми не хочемо використовувати своїх пацієнтів як морських свинок.
В усьому світі в результаті вакцинації очікується 700 000 шкоди для здоров’я або смертей.
Якщо 95% людей переносять Covid-19 практично без симптомів, ризик впровадження неперевіреної вакцини є безвідповідальним.

Роль ЗМІ та офіційний план комунікації

      В останні місяці видавці газет, радіо та телебачення, здавалося, абсолютно некритично стежили за «експертною комісією» та урядом, де преса повинна бути критичною, а одностороння урядова комунікація неприпустима. Це призвело до публічного спілкування в наших засобах масової інформації, яке більше нагадувало пропаганду, ніж об’єктивні повідомлення.
На наш погляд, завданням журналістики якомога об’єктивніше і нейтральніше викладати новини, спрямовані на пошук істини та критичний контроль влади, завдяки чому окремим експертам також надається форум для висловлювання.

Це бачення підтримується Кодексом журналістики.

      Офіційна версія про необхідність блокування, про те, що це єдино можливе рішення і про те, що всі виступають за це блокування, ускладнила дисидентам та експертам висловлення іншої думки.

      Альтернативні погляди ігнорували або висміювали. Ми не бачили жодних відкритих дебатів у ЗМІ, де інакомислячі могли висловити свою думку.
Ми також були вражені тим, як велика кількість відео та статей багатьох наукових експертів та авторитетів вилучаються із соціальних мереж. Ми вважаємо, що це не вкладається у вільну, демократичну конституційну державу, тим більше, що це веде до тунельного бачення. Ця політика також паралізує і живить страх та паніку в суспільстві. У цьому контексті ми відкидаємо намір засудити інакомислячих в Європейському Союзі! 43

      Те, як політики та ЗМІ змальовують COVID-19, також не допомогло ситуації. Була популярна воєнна термінологія і не бракувало войовничої мови. Багато говорили про "війну" з "невидимим ворогом", якого треба "перемогти". Використання в засобах масової інформації таких фраз, як "Рятівники-герої лінії фронту" та "жертви корони" ще більше підсилювало страх, як і думка, що ми маємо справу з "вірусом-убивцею" в усьому світі.
Невпинне бомбардування кількістю смертей, що день у день, година за годиною, сипалися на голови людей, без конкретизації цих цифр, без порівняння їх зі смертністю від грипу в інші роки, без порівняння зі смертю від інших причин, викликало у населення справжній тривожний психоз. Це не інформація, а маніпуляція.

      Ми висловлюємо жаль з приводу ролі ВООЗ, яка закликала до замовчування інформації (тобто всіх окремих від офіційного дискурсу думок, а також окремих експертів) з безпрецедентною цензурою у ЗМІ.

      Ми закликаємо ЗМІ, як і раніше, бути тут відповідальними!
      Ми вимагаємо відкритих дебатів, де будуть заслухані всі експерти.

      Надзвичайний закон - проти прав людини

      Загальний принцип належного врядування вимагає зважування пропорційності урядових рішень у світлі Вищих правових стандартів: будь-яке втручання уряду має відповідати основним правам, захищеним Європейською конвенцією з прав людини (ЄСПЛ) . Втручання уряду дозволено лише за кризових обставин. Іншими словами, дискреційні рішення мають бути пропорційними абсолютній необхідності.
Нинішні заходи стосуються втручання у здійснення, серед іншого, права на повагу до приватного та сімейного життя, свободу думки, совісті та релігії, свободу вираження поглядів та свободу зібрань та об'єднань, право на освіту тощо, а отже, мають відповідати основним правам, які захищені Європейською конвенцією з прав людини (ЄСПЛ).
      Наприклад, втручання у право на приватне та сімейне життя дозволяється лише відповідно до статті 8, § 2 ЄКПЛ, якщо заходи необхідні в інтересах безпеки країни, громадської безпеки, економічного благополуччя країни, захисту громадського порядку та запобігання кримінальним правопорушенням, охорони здоров’я чи захисту прав і свобод інших осіб, нормативний текст, на якому базується втручання, мусить бути чітким та передбачуваним, а також пропорційним поставленій меті.

       Прогнозована пандемія з мільйонами смертей, здавалося, відповідала на ці кризові умови, що привело до створення надзвичайного уряду. Тепер, коли здається, що надзвичайної ситуації немає, умова, що неможливо діяти інакше (немає часу для детальної оцінки, чи є надзвичайна ситуація), відсутня. Covid-19 - це не вбивчий вірус, а виліковна хвороба, смертність від якої порівнянна із сезонним грипом. Іншими словами, для громадського здоров'я вже не існує непереборної перешкоди.
Надзвичайних ситуацій немає.
 

Величезні збитки від нинішньої політики


      Відкрита дискусія щодо коронавірусних заходів означає, що, крім років життя, котрі виграли хворі на коронавірус, ми також повинні враховувати й інші фактори, що впливають на здоров'я всього населення. Це включає шкоду в психосоціальній сфері (збільшення депресій, тривожності, самогубств, домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми) 16 та економічну шкоду.
Якщо взяти до уваги цю побічну шкоду, нинішня політика є непропорційною – це, образно кажучи, стрілянина з гармати в комара.
Ми вважаємо шокуючим, що уряд посилається на здоров'я як на причину надзвичайного закону.
Як лікарі та медичні працівники, ми можемо лише відкинути ці надзвичайно непропорційні заходи щодо вірусу, який наближається до сезонного грипу з точки зору шкідливості, смертності та заразності.
Тому ми просимо негайно припинити всі заходи.
Ми ставимо під сумнів законність нинішніх експертів-консультантів, які збираються за зачиненими дверима.
Ми просимо незалежний комітет широко розслідувати, чому дотримуються всі заходи обмеження свободи, тоді як цифри та наукові дані чітко показали, що немає жодних медичних причин підтримувати це ще один день.
Після ACU 2020 46 
https://acu2020.org/nederlandse-versie/, ми просимо поглибленого розслідування ролі ВООЗ та можливого впливу конфлікту інтересів у цій організації. Вона також була в основі боротьби з “інформаційною хімією”, тобто систематична цензура всіх суперечливих думок у ЗМІ. Це неприпустимо для демократичної конституційної держави.

Поширення цього листа


      Ми б хотіли зробити публічний заклик до наших професійних асоціацій та інших медичних працівників з проханням прокоментувати нинішні заходи.
Ми звертаємо увагу та закликаємо до відкритої дискусії, в рамках якої надавачі медичних послуг мають змогу і наважуються виступити.
Цим відкритим листом ми надсилаємо сигнал про те, що тупцяння на місці завдає більше шкоди, ніж користі, і закликаємо політиків бути незалежними та критично проінформованими про наявні докази, включаючи докази інакомислячих, якщо вони засновані на добре обґрунтованій науці й реалізації політики на зміцнення оптимального здоров'я.

Джерело

або тут

внітрішня свобода

Анті-гоблін

28 вересня 2020, 16:15

Теги статті:
#   NATO   Україна   АТО   ООС   війна   диктатура   Росія   СРСР  USA  реформа   пандемія   COVID-19  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Змінились межі комендантської години

У Каневі подорожчав проїзд в транспорті. А у Черкасах?

Піша хода до Тарасової гори відбудеться!

ПЕКЛО "РУСЬКОГО МИРУ" В МАРІУПОЛІ: ДЕПОРТАЦІЯ, ФІЛЬТРАЦІЙНІ ТАБОРИ ТА ЇЖА В ОБМІН НА ТРУПИ

У Каневі зросте вартість проїзду в автобусах

У Канівському Центрі ПМСД можна отримати безкоштовні ліки

Байден підписав закон про ленд-ліз для України

Кременчуцьке водосховище вперше 30 років повністю наповнене водою

Цього року на набережній Дніпра не буде закладів відпочинку

Нардепи збираються звернутися до Конгресу США щодо визнання РФ спонсором тероризму

Популярні за тиждень:

У Канівському Центрі ПМСД можна отримати безкоштовні ліки [0]

У Каневі зросте вартість проїзду в автобусах [0]

ПЕКЛО "РУСЬКОГО МИРУ" В МАРІУПОЛІ: ДЕПОРТАЦІЯ, ФІЛЬТРАЦІЙНІ ТАБОРИ ТА ЇЖА В ОБМІН НА ТРУПИ [0]

Піша хода до Тарасової гори відбудеться! [0]

У Каневі подорожчав проїзд в транспорті. А у Черкасах? [0]

Змінились межі комендантської години [0]

Про що зараз спілкуються:

Анті-гоблін
Bushmaster 3 Надежнее АК, точнее М16: винтовки и карабины POF USA
Байден підписав закон про ленд-ліз для України [4]

Анті-гоблін
Илон Маск помог Украине создать лучшую артиллерию мира А зараз як ці події розглядає прокремлівський експерт у якого досі були одні переможні реляції (немає нічог.. [весь]
Байден підписав закон про ленд-ліз для України [4]

Анті-гоблін
Американские гаубицы М777А2 ВСУ уничтожили российскую САУ Акация. Первое видео с боевых позиций. 11 мая 2022 г. Война советского мышления с украинским (English subs) / @Максим Кац
Байден підписав закон про ленд-ліз для України [4]

slavikf

Байден підписав закон про ленд-ліз для України [4]

Анті-гоблін
Повністю підтримую шановного offset. Краще на їхньому місті збудувати невеликі спортмайданчики.
Цього року на набережній Дніпра не буде закладів відпочинку [3]

offset
Дай Бог, щоб ці гадюшники і після війни ніколи не відкрились.
Цього року на набережній Дніпра не буде закладів відпочинку [3]

slavikf
Якщо країна сама являється терористом, то що вона може ще дати світові?
Нардепи збираються звернутися до Конгресу США щодо визнання РФ спонсором тероризму [1]

slavikf
Святе місце пустим не буває Подивимося на практиці
Цього року на набережній Дніпра не буде закладів відпочинку [3]

STRET-HOME
начебто схоже на оригінал
Не так страшні московські воші, як страшні Канівські гниди!!! [4]

святослав
" в атмосферу викидаються радіоактивні речовини, як дим із печі. Вони осаджуються на землю, воду." "Такий вибух був на Чорнобильській станції й приніс величезну шкоду людям." Глава 11. Одкрове.. [весь]
Чорнобиль [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"