kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Офіційно > Влада 

Позачергову сесію Канівської районної ради проведено в режимі з обмеженим доступом

У сесійній залі Канівської районної ради проведено 46 позачергову сесію з дотриманням карантинних вимог. У її роботі взяли участь депутати районної ради, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, правоохоронних органів, СБУ, інших районних організацій і установ, сільські голови та голови об’єднаних територіальних громад і запрошені.

Сесію вів голова районної ради Микола Зоць.

к01

На сесію прибуло 22 депутати. Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради озвучив ряд депутатських звернень та запитів, що надійшли до районної ради у міжсесійний період, зокрема, від депутатів Миколи Фисенка, Тетяни Дорошенко.

Окрім того Прохорівський сільський голова Віталій Дошка зачитав звернення до депутатів Канівської районної ради з проханням звернутися до голови обласної державної адміністрації щодо призупинення «розбазарювання» Головним управлінням Держгеокадастру в Черкаській області земель, які знаходяться в адміністративних межах Прохорівської сільської ради.

Напередодні пленарного засідання проведено засідання постійних профільних комісій та президії районної ради, на яких депутати детально вивчили та обговорили питання порядку денного сесії.

Ними запропоновано 8 питань порядку денного, та під час обговорення до порядку денного було включено ще три питання, запропоновані депутатом Миколою Фесенком та депутатом Дмитром Мироненком.

В цілому до порядку денного було внесено 11 питань:

1. Про передачу будівлі районного Будинку школярів та юнацтва в оперативне управління комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради.

2. Про внесення змін до рішення Канівської районної ради від 25.10.2019 № 40-1/VII «Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради.

3. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району у власність Прохорівської сільської ради.

4. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району у власність Бобрицької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.09.2016  № 8-15/VII «Про програму організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання і використання  об'єктів районної комунальної власності, апарату та структурних підрозділів Канівської районної державної адміністрації на 2016-2020 роки».

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 42-1/VII „Про районний бюджет Канівського району на 2020 рік”.

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 27.05.2020  № 45-15/VII. «Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Канівського району».

8. Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Канівського району.

9. Про план роботи районної ради на ІI півріччя 2020 року.

10.Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл району з комунальної власності районної ради в комунальну власність сільської та міської ради ОТГ.

11. Про інформацію головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня».

Особливо жвавого обговорення та дискусії викликало питання «Про передачу будівлі районного Будинку школярів та юнацтва в оперативне управління комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради.», «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік та питання з розгляду скарги та інформації головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» Віри Шапошник, в обговоренні якого взяли участь представники громадськості.

В загальному депутати працювали злагоджено і конструктивно, всі рішення було ухвалено майже одноголосно, інформують в виконавчому апараті облради

Джерело: ПроЧерк

WayBe

27 липня 2020, 17:35

Теги статті:
Райрада  засідання  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Про таємниці Кременчуцького водосховища, "сук" та серфінг

У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв

Клининговая компания: уборка квартиры после ремонта

Уборка квартиры после ремонта: шаг за шагом

Клінінгові послуги: що це таке і чому вони стають все популярнішими?

Сила нації – в її захисниках!

Захисти тих, кого любиш!

Як сонячні панелі рятують лікарню від відключень: досвід Шептицького

Економія грошей та енергонезалежність: дві громади отримали сонячні електростанції для лікарень

Містична Черкащина

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

fishingessay
level devil Чому комісія працює без служби виконавчого провадження? Яка мета існування служби виконавчого провадження? Її роль полягає у виконанні рішень усіх судів, зокрема Верховного Суду Украї.. [весь]
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

fishingessay
Заходьте та починайте — місце чудове, і все готове. Як і у Грі зі Змійками, ви починаєте google baseball з простого та розвиваєтесь. Тут усе готове до розвитку; просто трохи спрямуйте це на масштабування.
Єлизавета Зубчук [2]

litytremble
Локація супер, усе вже обладнано — заходь і працюй. Це як у гру Snake Game: чим далі проходиш, тим більше ростеш, але починаєш з простого. Тут теж все підготовлено для розвитку, варто лише трохи спрямувати — і можна масштабуватись.
Єлизавета Зубчук [2]

polytrack
@Poly Track У вашому магазині я маю багато варіантів, коли хочу купити плитку для підлоги.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

tomorrowgrin
@ Block Blast Game And even more so - the Supreme Court of Ukraine, and not just to collect money from debtors.
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Nikamrita
1. Хром Біотин Баланс з корицею: Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь]
Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]

Vlad999
Священника згідно закону до суду за невиконання рішень органів влади!
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"