kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Дніпрова зірка 

Про канівських депутатів-прогульників

Кінець травня означає кінець навчального року в школі. Зазвичай у цей час школярі пишуть контрольні роботи, вчителі оцінюють здобуті учнями знання, виставляють оцінки в табелях. Журналісти "Дніпрової Зірки" вирішили проаналізувати і разом із читачами газети виставити оцінки депутатам Канівської міської ради. Сподіваємося, це допоможе канівцям визначити, кого з депутатів варто перевести до "наступного класу", проголосувавши за них цієї осені знову, а кого пора "відрахувати" через неуспішність і банальні "прогули". Розпочнемо наше журналістське ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) для депутатів Канівської міської ради з найпростішого - аналізу відвідування ними сесійних засідань. Для цього відкриємо "класний журнал" Канівcької міської ради, а точніше, її офіційний інтернет-сайт...

Аби з'ясувати, як депутати відвідували сесії міської ради, скористаємося протоколами 12 сесій, що відбулися у 2019 році, та чотирьох сесій, що відбулися вже в році нинішньому.

В особистому заліку ситуація із відвідуваннями наступна. Відповідальних депутатів, котрі не пропустили жодного сесій-ного засідання в Канівській міськраді десятеро. Це Олексій Семеніст (фракція БПП "Солідарність"), Юрій Гамалій (фракція ВО "Свобода"), Сергій Засенко (фракція ВО "Свобода"), Алла Волкович (фракція ВО "Свобода"), Галина Каретнікова (фракція ВО "Свобода"), Василь Тертичний (фракція ВО "Свобода"), Сергій Ткаченко (фракція ВО "Батьківщина"), Юрій Підгайний (фракція ВО "Батьківщина"), Володимир Коржов (фракція "Партія Зелених України") і Михайло Майстренко (фракція "Партія Зелених України").

Рекордсменами-прогульниками (згідно з протоколами сесійних засідань) є два депутати - Лілія Курінна (фракція "Опозиційний блок") і Володимир Буряк (фракція "Ветеранів Афганістану"). Вони були відсутні на 11 засіданнях. Лілія Курінна пропустила 9 засідань у 2019 році та 3 засідання у 2020-у. Володимир Буряк був відсутнім на 7 засіданнях 2019 року та не відвідав жодного з чотирьох засідань, що відбулися з початку поточного року.

Друге місце в антирейтингу прогульників розділили Анатолій Присяжний (фракція ВО "Батьківщина") і Людмила Дробот (фракція "Партія Зелених України"). Кожен з них пропустив 7 засідань - по 5 засідань у 2019 році та по 2 у 2020-у.

Третє місце антирейтингу розділяють 3 депутати міськради - Віктор Хоменко й Наталія Горьова з фракції БПП "Солідарність" та Діана Ткаченко із фракції Радикальної партії Ляшка - у кожного по 5 пропущених сесій.

Тепер проаналізуємо відвідуваність у цілому за "класами", тобто за фракціями, до яких входять депутати.

Найчисленніша фракція Канівської міської ради - фракція Блоку Петра Порошенка "Солідарність". Вона налічує 6 депутатів. Загальна сума пропущених засідань у депутатів цієї фракції - 20, що є абсолютним рекордом у міській раді сьомого скликання.

На другому місці антирейтингу прогульників опинилася фракція "Ветеранів Афганістану", 5 депутатів якої разом пропустили 19 сесійних засідань.

Третє місце - за фракцією "Опозиційний блок", троє депутатів якої разом набрали упродовж 2019 та 2020 року 15 пропусків.

Четверте місце - у фракції "Радикальної партії Олега Ляшка" - 13 пропусків на чотирьох членів фракції. За ними із результатом 11 пропусків іде фракція "ВО "Батьківщина", до якої входять 4 депутати. 7 пропусків на трьох у фракції "Партії Зелених України".

Єдиною фракцією міськради, члени якої не пропустили жодного засідання, є фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода", яка налічує 5 депутатів.

Звичайно, у кожного з депутатів могли бути поважні причини, через які вони не були присутні на сесіях міськради. Проте чи слід надавати на наступних виборах мандат довіри тим, у кого є справи важливіші за роботу в міській раді, - вирішувати жителям Канева.

Думайте вже сьогодні! Восени може бути пізно!

Підготували Марія ГЛАМАЗДІНА, Євген БРУСЛІНОВСЬКИЙ

Джерело: Дніпрова зірка

WayBe

28 травня 2020, 15:17

Теги статті:
депутати  влада  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ

Каневе мій, з Днем незалежності

ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК

άГШ

На Чернігівщині пройшов літній табір для активістів, які хочуть змінювати свої громади

МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ СЗЧ ПОВЕРНУТИСЯ ДІЄ ДО 30 СЕРПНЯ

Мені бракує твоєї сили. Нам потрібні твої уміння. Ти ж наш! Твоє місце — поруч.

Повернення після СЗЧ або дезертирства. ДБР роз’яснило оновлений алгоритм дій для військовослужбовців, який почав діяти з 1 березня 2025 року.

СБУ успішно протидіє російському плану «Диверсійний шум», який передбачає масштабування терактів та вибухів по Україні, – Василь Малюк

СБУ є одним із флагманів Сил оборони щодо далекобійних ударів, ми уразили понад 200 об'єктів у глибокому тилу рф, – Василь Малюк

Популярні за тиждень:

Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

Каневе мій, з Днем незалежності [0]

Про що зараз спілкуються:

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

WayBe
хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить". цікаві
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
У Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки прокоментували два випадки, що відбулися з військовослужбовцями та цивільними в Каневі та Золотоноші. Свою по.. [весь]
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
Richard Machowicz, давно не бачились :)
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

slavikf
Richard Machowicz, ого, які люди
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Richard Machowicz
йоу йоу драсьтє
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Анті-гоблін
"...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

slavikf
І ти один із них
Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"