А де ж примирення, примирення де я вас питаю? Мало того що державю керують заокеанські бандити та олігархи, економіка розвалена, підприємства розворовані, роботи немає,грошей немає, сплошний коронавірус та ще й примирення ніякого немає і не очікується. Навіщо тоді жити???
Це так символічно. Зе-президент в день пам’яті поїхав на кордон з РФ, схилити голову, ніби показуючи Путіну, що залюбки б поїхав і далі на схід, в свою метрополію, аби не карантин.
Кланяэться на рубежы. Чи теж, як в Омані, таємно дагаварівається. В Києві немає кому і де вклонитися? Сотні тисяч положили івтопили у Дніпрі , визволяючи Київ. Краще б на Букринський плацдарм поїхав! С хилив голову за загиблими на сході!
Та найсумніше те, що немало людей все ще прагнуть цього пекла і намагаються нав'язати його іншим.
9 травня збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.
Противник обстріляв українські позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібрів 120 мм та 82 мм, а також протитанкових ракетних комплексів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]