kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Офіційно > Влада 

Обережно фейк! В мережі поширюють неправдиву інформацію про нібито вступ Олександра Скічка в проросійську групу в ПАРЄ

Прес-служба народного депутата України Олександра Скічка повідомляє, що інформація про його входження до складу проросійської політичної групи у Парламентській асамблеї Ради Європи не відповідає дійсності.

21-25 січня у Страсбурзі проходила січнева частина сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи, участь у роботі якої як представник української делегації брав Олександр Скічко.

«На цій сесії нам вдалося досягнути перших результатів – на рівні резолюції Російську Федерацію визнано агресором і стороною Мінських домовленостей. Вважаю це нашим серйозним досягненням, адже в ПАРЄ до Росії ставляться, м’яко кажучи, не без симпатій», - зазначив Олександр Скічко.

Він наголосив, що спільно із народним депутатом від «Слуги Народу» В’ячеславом Медяником та віце-президентом ПАРЄ від України Олександром Мережком приєднався до групи «Соціалісти, демократи і зелені».

«З цього приводу в інтернеті розпочалася брудна кампанія з метою ввести суспільство в оману і кинути тінь на репутацію нашої делегації в ПАРЄ, яка протистоїть Російській Федерації і прагне визнання її агресором», - наголосив депутат.

«Організатори цієї кампанії користуються тим, що у нашому суспільстві сформувався стереотип про те, що нібито будь-яке політичне утворення у Європі, в назві якого присутнє слово «соціалізм», автоматично є на 100% проросійським. Це абсолютно не так. Європейські соціалісти – це не наші комуністи і соціалісти. Це не якісь там маргінальні рухи, а достатньо впливові і потужні партії», - заявив Олександр Скічко.

Зокрема, він звернув увагу на те, що група «Соціалісти, демократи і зелені» налічує 163 депутатів практично з усіх країн-членів Ради Європи. У ній є представники Великобританії, Швеції, Хорватії, Данії, Швейцарії, Португалії та інших держав, які важко назвати проросійськими. «Чимало представників нашої групи голосували проти повернення Росії до ПАРЄ, а мій підпис, як делегата від України, стоїть під декларацією про незгоду з рішенням про підтвердження повноважень російської делегації в ПАРЄ», - підкреслив народний обранець.

«Російське лобі в ПАРЄ справді дуже сильне. Приховані і відкриті симпатики РФ є у кожній групі, в тому числі у тій, до якої приєдналися ми з колегами. Але наше завдання, у першу чергу, переконувати депутатів із різних делегацій і знаходити голоси «за» необхідні для України резолюції. Але комусь це дуже не подобається. Тому, як тільки ми здобули перші перемоги – проти нас почали поширювати фейки про те, що начебто ми вступаємо в якісь проросійські групи», – підсумував Олександр Скічко.

 

Прес-служба народного депутата України

Олександра Скічка

WayBe

4 лютого 2020, 18:08

Теги статті:
Скічко   фейк  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 3

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині

Четверо загиблих через впавший БпЛА

Не лише до столиці: їздити з Черкас до Канева стало дорожче

Армія другого сорту

Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі

3 березня 2026 року · Канів ДОРОГИ КАНЕВА: СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ВИЛЕТІЛО У ЯМУ — І ЩО З ЦИМ РОБИТИ

Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року

#8лет ЧАСТЬ ВТОРАЯ. ПОЧЕМУ РОССИЯ НАПАДЁТ СНОВА?

На варті Канівського неба – боєць ППО Андрій Литвин

«Хмарно біля АТБ»: як канівський «синоптик» догрався до п’яти років

Популярні за тиждень:

Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині [1]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
В нашому районі збито мінімум 4 безпілотники
Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині [1]

WayBe
Увага! Протягом останніх днів у різних регіонах країни «Шахеди», що вціліли після падіння, вибухнули через деякий час після падіння. Пʼять людей загинули (місцеві жителі, які прийшли .. [весь]
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

Олександр Скорина
Сумна реальність цієї війни ... (
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

WayBe
Нажаль - синдром відложенного життя. Все - потім, головне - лише війна. Як її закінчимо, і як буде демобілізація - от тоді почнеться щось інше. А до тих пір я зайнятий. П'ятий рік, блін
Правила сайта [503]

WayBe
Джанго, дякую друже! Нажаль, війна зупинила для мене все. Робота стоїть, сайт - теж. Все зупинилось.Сім'ю нарешті почав бачити частіше, це вже досягнення. Як воно буде з сайтом далі - ще не вирішу.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
WayBe, привіт. Хотів написати так, щоб і всі бачили, і особисто. Аудиторія розбіглась по телеграмах і фейсбуках — розумію. Війна забрала багато сил, і не тільки фізично. Але я хотів би.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
Ші уже існує...навіть якщо хтось в це не вірить...
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

slavikf
Папа Римський Лев XIV закликав священників не використовувати штучний інтелект під час підготовки текстів для проповідей.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

Джанго
Завтра...кандидат в мери міста Канів...ші...запропонує свою програму по ремонту наших доріг...болой бюрократію.!.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

WayBe
Ну, на цьому закінчимо
Novynar777, повідомлення для Вас [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"