kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева






















Головна > Новини > Міські новини 

ТОМОГРАФ У КАНЕВІ: МРІЯ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

До редакції газети «Канівчанка» звернулася канівчанка Світлана Орел із проханням допомогти відшукати небайдужих людей до модернізації міста та медичного закладу зокрема.

Світлана розповіла нам свою історію про лікування брата Юрія у неврологічному відділенні нашої лікарні. Молодий чоловік, який рідко скаржився на своє здоров’я, неочікувано потрапив до Канівської районної лікарні з сильним головним болем. Через два місяці після лікування, хвороба знову нагадала про себе. В цей час Юрій перебував в Одесі, де його і госпіталізували та зробили операцію. Як повідомив професор Сон Анатолій Сергійович, який оперував чоловіка – це був розрив аневризми або іншими словами крововилив у мозок. Також він додав, що у Каневі, то був перший випадок, який зазвичай легше переносять. Головна причина ” неточного ” діагнозу – відсутність томографа у Каневі. Вчасне та якісне обстеження пацієнтів дозволить не тільки запобігти, а й уникнути багатьох хвороб.

Як повідомила завідуюча ЦРЛ Віра Шапошник – за 2018 рік в Канівському районі зареєстровано 76 інсультів, померло 29; черепно-мозкових травм – 66, померло 3 особи. Для повноцінного лікування, зменшення втрат часу та фінансового навантаження на пацієнта в Канівській ЦРЛ не вистачає комп’ютерного томографа. З даною проблемою, Світана та журналіст газети «Канівчанка», звернулися до мера міста з проханням посприяти придбанню комп’ютерного томографа. Дане питання знаходиться на розгляді. За словами І. Ренькаса буде підготовлено відповідне звернення до депутата Верховної Ради Скічка Олександра про включення цього питання до програми розвитку Канева на 2019 – 2024 роки.

На завершення,  Світлана Федорівна додає: “можливо серед канівчан є небайдужі люди які б допомогли придбати томограф і цим самим врятувати багато життів”.

WayBe

22 серпня 2019, 16:34

Теги статті:
томограф  ініціатива  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв

Клининговая компания: уборка квартиры после ремонта

Уборка квартиры после ремонта: шаг за шагом

Клінінгові послуги: що це таке і чому вони стають все популярнішими?

Сила нації – в її захисниках!

Захисти тих, кого любиш!

Як сонячні панелі рятують лікарню від відключень: досвід Шептицького

Економія грошей та енергонезалежність: дві громади отримали сонячні електростанції для лікарень

Містична Черкащина

Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Nikamrita
1. Хром Біотин Баланс з корицею: Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь]
Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]

Vlad999
Священника згідно закону до суду за невиконання рішень органів влади!
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [2]

vlada
А чому комісія ходить без виконавчої служби? Навіщо у нас виконавча служба? Щоб виконувати рішення усіх судів, а тим більше - Верховного суду України, а не тільки стягувати кошти з боржників.
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [2]

Dariuuff
@Geometry Dash Виглядає чудово
Душові кабіни [1]

Dariuuff
Досить далеко від мого району
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

WayBe
ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів: Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь]
стихотворение о судьбе отечества [3]

Анті-гоблін
Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами? Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки. Анекдот. Зах.. [весь]
Влада людей з особливими потребами [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"