kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Головна > Новини > Міські новини, екологія 

Зробимо Україну чистою. Підсумки Акції в м.Каневі

Сонячного суботнього ранку, 16 квітня цього року, в Каневі пройшла акція "Let's do it Ukraine!" ("Зробимо Україну чистою!"), організатором якої виступив Яків Прогнімак - голова громадської організації "Фонд розвитку "Шевченків край" за сприяння та організаційно-технічного забезпечення першого заступника міського голови Михайла Кулєшова.

Проект мав на меті прибрати найзабрудненіші місця, що були попередньо обрані через створену мапу засміченості Канева, а головне - докорінно змінити ставлення громадян до життєвого простору та прищепити суспільній свідомості потребу не смітити й дбати про довкілля.

"Зробимо Україну чистою!" є Всеукраїнською акцією, в цей день тисячі українців одночасно вийшли на вулиці рідних міст, щоб прибрати їх та зробити свій край чистішим. Кампанія не нова, вона була запозичена з Європи, конкретно з Естонії, де успішно реалізована.

16 квітня 825 активістів ряду канівських громадських організацій, учнів загальноосвітніх шкіл та колективів організацій і підприємств провели прибирання 10 найбільш засмічених зон міста Канева, а ще понад 300 осіб прийняли участь у прибиранні узбіччя доріг та прилеглої території біля своїх установ та організацій, офісів, шкіл та парків і скверів не віднесених до основних зон прибирання.

Зона 001 – набережна р.Дніпра від Канівського шлюзу до супермаркета «Спар». Працювало 120 осіб: приватні підприємці ГО «Спілки підприємців Канівщини» (Коржов В.Л.), ГО «Фонд розвитку «Шевченків край» (Прогнімак Я.І.), банківські працівники банків «Аваль» (Сандига Л.В.), «Ощадбанк» (Бурлевич Г.В.), «Приватбанк» (Луценко В.В.) та Канівського шлюзу (Бузницький М.І.). Після прибирання волонтери акції мали змогу щільніше познайомитись за дружнім вогнищем та відпочити на вже чистій весняній галявині. По собі вони не лишили жодної смітинки, на відміну від тих, хто відпочивав там до того.

Зона 002 – набережна р.Дніпра біля 14 поверхівки по вул..Героїв Дніпра, 47. Працювало 100 осіб: ГО «Туристична Асоціація Канівщини» (Луковець Н.В.), волонтери та мешканці прилеглих будинків (Гамалій Ю.А., Святелик В.І.), учні та педагоги СШ №6 (Календюк Р.П.), працівники Канівського ЖЕКу (Шацьких А.І.).

Зона 003 – набережна р.Дніпра від човнової станції до «Княжої гори». Працювало 5 осіб (Бузницький Ю.В.), планується завершення робіт.

Зона 004 – Дворові майданчики 206 Дивізії 4, вул.Енергетиків 4,6, вулиці Набережна 1,2,3 Лінії вздовж потоку Дунаєць (футбольний майданчик) біля ринку навпроти «СПАРу». Працювало 160 осіб: Приватні підприємці з цього ринку (А.Чупилка, С.Клімова), волонтери та мешканці прилеглих будинків, учні та педагоги СШ №4 (дир..Пуляєва В.І.) та міської гімназії ім..І.Франка (дир..Ліворук О.А.), працівники Канівського міськвиконкому (Леонтьєв А.О.) та Канівський міський голова Ніколенко В.В.

Зона 005 – урвище «Варшавка». Працювало 102 особи: працівники Канівських РЕМ, «Вересу», Ергопаку, ПП Лаврентьєвих та перший заступник міського голови Кулєшов М.Ю.

Зона 006 – узбіччя дороги по вулиці Леніна від АЗС «Укртатнафта» до пам’ятника «Бронепоїзду». Працювало 100 осіб: учні та педагоги ВПУ №23, Канівської школи-інтернату, Еколого-комерційного коледжу, працівники Канівського міськвиконкому, АЗС «Укртатнафта», ТОВ «Кран», ТОВ «М+М» (координатори зони Жівотова Т.П., Сухобрус О.В.).

Зона 007 – урвище на вул..Б.Хмельницького та прилегла територія двох гілок теплотраси навпроти АТПО «Дніпробуду». Працювало 140 осіб: учні та педагоги СШ №1 (Гриб С.М.), працівники Канівських тепломереж (Гузь О.І.).

Зона 008 – узбіччя дороги по вулиці Леніна від Сирзаводу до «Нашої Ряби». Працювало 40 осіб: працівники Канівського міськвиконкому. Планується завершення робіт.

Зона 009 – Територія кладовища на вул..Пушкіна. Працювало 40 осіб: волонтери та мешканці прилеглих будинків (координатор Скорина О.І.).

Зона 010 – Місцина коло лісового джерела Королівська криниця. (Копані). Працювало 18 осіб: ГО «Канівський полк Українського Козацтва» (Спіжевий В.М.), ГО «Фонд розвитку «Шевченків край», волонтери та мешканці прилеглих будинків (координатор Крижанівський О.Ф.).

Вивезено 22 КАМАЗи сміття. Загалом зібрано 2250 пластикових мішків сміття. Це все добре.

Звичайно є і проблеми. Після збору сміття його не всюди вивезли своєчасно. Потрібно оперативно виготовити та встановити у зонах прибирання урни та контейнери для збору сміття. Були випадки недобросовісного відношення деяких осіб до Акції.  У місті повинні працювати комунальні служби, яким кожен з нас платить гроші за їхню роботу — у вигляді комунальних платежів, податків та зборів. Там же де немає “комунальників” чистота залежить виключно від тих, хто відвідує ці місця.

Організатори виносять подяку всім за допомогу з вивозом сміття, за допомогу з рукавицями для прибирання, за пакети для сміття, а головне кожному, хто не полінувався у вихідний день зробити дійсно добру та корисну справу.

З повагою Яків Прогнімак та Михайло Кулєшов.

iakiv

21 квітня 2011, 21:53

Теги статті:
Зробимо Україну чистою   сміття   суботник  
Голосів:
9
27

Всього коментарів: 53

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Росія запускає тисячі ІПСО для дискредитації топпосадовців та ЗСУ, – керівник кібербезпеки СБУ Вітюк

СБУ обіграла російські спецслужби по всіх ключових напрямках, - Василь Малюк

JCfUZQsq

JCfUZQsq

JCfUZQsq

JCfUZQsq

JCfUZQsq

JCfUZQsq

JCfUZQsq

JCfUZQsq

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

Весна надії
Мені б тоже цікаво було б послухати пяк вона голосувала?
Коли звітується депутат Черкаської районної ради Горьова Наталія? [2]

slavikf
Те, що сталося після квітня 2019 року нічому вас не навчило
Щодо участі парламентської делегації у щорічній Мюнхенській конференції з безпеки [1]

semko
Та Горьовій буде про що звітувати, аби ще всі депутати так працювали.
Коли звітується депутат Черкаської районної ради Горьова Наталія? [2]

semko
А що молодших та і взагалі нових людей немає? Нам в Місту потрібно енергійного, грамотного, ініціативного місьного голову до 50 років, який хотів і мав сили та бажання трудитися для людей. Хорошу.. [весь]
Канів через 100-98 років [3]

klimenko_2015
ПЕВНО ЩО НАМ ПОТРИБНИЙ АКТИВНИЙ ЗНАЮЧИЙ НАШИ ГРОМАДСЬКИ ПРОБЛЕМИ ХАЗЯЙНОВИТИЙ МУДРИЙ ТА ПРОКАТАНИЙ ЖИТТЯМ ДЯДЬКО З МИСЦЕВИХ, В НИВЯКОМУ РАЗИ НЕ З ЧИНОВНИКИВ КАНИВСЬК.. [весь]
Канів через 100-98 років [3]

Космонавт
Тільки Саня Рябошлик зможе навести порядок в Каневі
Канів через 100-98 років [3]

WayBe
Буду дуже усім Вам вдячний! Зараз це критична потреба, як для мого підрозділу, так і для мене особисто. Дякую, куме! Дякую друзі!
Збори для Володі Буренка [1]

voskresennai
Мій телефон 0938834311
Продам будинок [2]

voskresennai
Доброго вечора. Ви не залишили номер телефону. Цікавить будинок.
Продам будинок [2]

Vlad999
Нехай з Богом спочиває! Вічная пам*ять Герою!
На війні загинув 27-річний розвідник із Канева Руслан Анісімов [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"