kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > Анті-гоблін 

Тест на русофобство

Прошу спочатку вимкнути звук і глянути це відео без нього.

Ну що можуть співати так стильно одягнені співаки та ще в такій обстановці на тлі скульптур та ікон з позолотою? Гайдн? Верді? Шуберт? Ні. І не вгадаєте!

вмикай!

А зараз вмикаємо та слухаємо.

Наведу текст пісні:

На подводной лодочке с атомным моторчиком
Да с десятком бомбочек под сотню мегатонн
Пересек Атлантику и зову наводчика:
"Наводи, говорю,- Петров, на город Вашингтон!"

Тру-ля-ля, тру-ля-ля,
Все могу за три рубля!
Здравствуй, новая земля
Неприятеля!

И на самолетике сверху друг мой Вовочка
Не с пустыми люками в гости прилетел,
На подводной лодочке да с атомным моторчиком
Экипаж веселую песенку запел.

Тру-ля-ля, тру-ля-ля,
Можем все за три рубля!
Ты гори, гори земля
Неприятеля!

Сладко дремлют в Норфолке огоньки по берегу,
Спят усталые игрушки, негры тихо спят,
Ты прости, Америка, хорошая Америка,
Но пять сотен лет назад тебя открыли зря.

Тру-ля-ля, тру-ля-ля,
Все могу за три рубля!
Пополам гори земля
Неприятеля!

    І розкриваємо виконавців, місце та час дії - «Концертний хор Санкт-Петербурга» в Ісаакієвському соборі 23 лютого на концерті до дня захисника Росії виконав пісню про атомне бомбардування США. Пісня «На підводному човні або про зарплату військовослужбовців» написана композитором Андрієм Козловським в 1980-роки, її герої радянські військові.

Головний диригент хору Володимир Беглецов повідомив, що пісня була жартівливою,що в храмі не обов'язково співати тільки літургійні твори.

З точки зору Кремля всі поділяються на розсудливих та русофобів.

І так, тест на русофобство:

1. Ви вважаєте, що виконання таких дворових пісень неприпустимо в соборі? Так? А-а-а... так ви русофоб.

2. Ви вважаєте, що виконання 23 лютого на офіційних заходах пісень з загрозою знищення інших людей та країн неприпустимо? Так? Ви русофоб.

3. Ви вважаєте, що це чергове свідчення крайньої мілітаризації всіх сторін життя Росії? Так? РУСОФОБ, однозначно русофоб (у важкій формі:-)

 Ну а коли це так...пустощі, лише жарт, то ви перспективна особа, не втрачена для «русского мира», який вважає, що коли бояться, то поважають.

Росія

 

Ні, не бояться. Ні, не поважають.

Не бояться, а лише остерігаються (ми ж таки не боїмося авто?) недалеких та пихатих розбишак. Остерігаються «русского мира», безглуздого і нещадного, який руйнує все, куди дотягується, починаючи з себе.

Не поважають, а лише з подивом дивляться на країну, яка оголошує себе центром особливої духовності світа (Шамбала, Гіперборея та Грааль всі разом) та навчає всіх «життю», а сам занедбана при таких «найрозумніших» господарях.

 

"Идиоты вообще очень опасны, и даже не потому, что они непременно злы (в идиоте злость или доброта - совершенно безразличные качества), а потому, что они чужды всяким соображениям и всегда идут напролом, как будто дорога, на которой они очутились, принадлежит исключительно им одним..."("История одного города", М. Салтыков-Щедрин)

 PS

Crimea is Ukraine

"... Світ не забув цинічну брехню, яку використовувала Росія, щоб виправдати свою агресію і замаскувати її спроби анексії української території. Російське застосування сили проти мирного сусіда не повинно допускатися авторитетними державами. Сполучені Штати підтверджують свою непохитну позицію: Крим - це Україна і його потрібно повернути під контроль України...

...Сполучені Штати будуть підтримувати відповідні санкції проти Росії, доки російський уряд не поверне Україні контроль над Кримом і повністю виконає Мінські угоди. Сполучені Штати підтверджують свою непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи її територіальні води" - сказано в заяви держсекретаря США М.Помпео.

 

Анті-гоблін

27 лютого 2019, 23:40

Теги статті:
23 лютого   війна   диктатура   Росія   СРСР   Сполучені Штати Америки   США  Україна    
Голосів:
3
03

Всього коментарів: 5

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

pосія провела форум «Діалог про фейки 3.0». Тобто держава, що живе з брехні, тепер офіційно «бореться» з нею.

"Жизнь в тупике"

Як вмирає місто

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу

Популярні за тиждень:

Як вмирає місто [0]

"Жизнь в тупике" [0]

pосія провела форум «Діалог про фейки 3.0». Тобто держава, що живе з брехні, тепер офіційно «бореться» з нею. [0]

Про що зараз спілкуються:

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"