Цікаво, а енергетикам заборгованість за декілька місяців погасили, чи це насміхання над ними, краще б напевно замість гонорарів артистам людям премії дали.
Ситуація в РЕМ залишаеться без змін.Відношення до організаціі концерту і фінансування проведення РЕМ немае.Незабувайте що ГЕС це також підприемство енергетики і скільки мешканців Канева працювали на підприемствах енергетичної галузі починаючи від будівництва ГЕС.
Для усіх скептиків.....Ви прийдіть і спитайте своїх батьків, родичів які будували місто енергетиків, а не місто ,, Баби яги, яка завжди проти всього,,Ось так. І скажіть тим людям які будували ГЕС, щоб вони покинули квартири, які отримали на будівництві, щоб залишили школи, які збудовані енергетиками і звернулися до нинішніх ДЕРЬМОКРАТІВ- за квартирами, щоб хоча б одну школу побудували.....саме найлегше іронізувати і хаяти прошле а не будувати нині і в майбутньому...
Михайлишина, Заодно знищили Дніпро, села пасовиська змінили клімат в Україні. шкоди від ГЕС набагато більше ніж користі. Михайлишина Україна завжди була в першу чергу сільськогосподарською країною, найродючіші найєфективніші землі пасовиська було знищено заради чого? Дали вам відчіпного у вигляді квартир, а селянам подітись нікуди було. От ви й раденькі, а попитайте тих людей яких вивезли в поле у яких відібрали малу батьківщину у яких знищили цвинтарі з пожованнями їх рідних, чи раді вони дню енергетика? До речі він дійсно не має відношення до України, бо приурочений до плану ГОЕЛРО, розробленому при коммі за участі кровопивці вбивці і садиста Леніна.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]