Канів. Ви кажете, що любите і шануєте Т.Г.Шевченка? (ОНОВЛЕНО)
Канів. Ви кажете, що любите і шануєте Т.Г.Шевченка?
Тоді чому в самому центрі міста ви зустрічаєте тих, хто приїжджає до нас, отаким банером (на фото). Він знаходиться за одну зупинку до Автовокзалу, біля Водоканалу. Це таку картину побачать туристи, що прибувають вклонитися Т.Г.Шевченку на Тарасову гору.
Що це? Неповага до нашого Пророка, ганьба місту і нам з вами! Бо навколо гуляють люди, і їх зовсім не хвилює це зображення. Мені здалося на нього просто не звертають уваги. А мені болить… Ось тут, а не на пам’ятні дати, з «дєжурнимі» букетами квітів до пам’ятніків, показується сутність нашого я.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]