- Необхідність збудувати ігровий майданчик саме тут назрівала вже давно, проте ніхто не брався до роботи. У цьому районі проживає багато родин, що виховують дітей дошкільного віку та молодшого шкільного, яким ніде проводити вільний час. Тож лісівники вирішили потішити малечу та подарувати їм новенькі атракції. Будівництво почали восени минулого року, а закінчили у квітні цьогоріч, вже після лісокультурної кампанії. Усе це зроблено за власні кошти держлісгоспу та силами працівників Канівського лісництва, ­– зазначив директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко.

Окрім того, саме у цьому районі міста проживає й чимало працівників із Канівського лісгоспу, тому керівництвом було прийнято рішення подарувати дітям десятки квадратних метрів щастя саме тут.

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, турбуємось про них в дитинстві, які культурно-етичні норми вкладаємо в них зараз, залежить не лише майбутнє країни в цілому, а й кожного з нас. Тому надзвичайно важливо забезпечувати їм щасливе дитинство, аби в майбутньому вони віддячили тим самим – любов’ю й добротою.

Цей майданчик вже став популярним серед малечі – це видно по пісочницях, ігрових та спортивних спорудах, які встановлені на його території. Нині тут постійно лунає дзвінкий веселий дитячий сміх та сяють щасливі очі мам і їхніх невгамовних чад.