У Каневі покажуть фільм Юрія Іллєнка «Легенда про княгиню Ольгу» (анонс)
Напередодні дати офіційного дня народження відомого українського кінорежисера Юрія Іллєнка, у канівському кінотеатрі відбудеться показ його фільму – «Легенда про княгиню Ольгу» з Людмилою Єфименко у головній ролі.
За словами депутата Канівської міської ради від ВО «Свобода» Юрія Гамалія, свого часу прем’єра фільму відбулася якраз у цьому залі, адже Юрій Герасимович знімав його саме на Канівщині.
З огляду на це, організатори радо запрошують канівчан та гостей міста отримати незабутнє задоволення та переглянути фільм Юрія Іллєнка «Легенда про княгиню Ольгу» наступної суботи, 16 липня. Початок показу о 19.00 у Канівському міському будинку культури (кінотеатр «Канів»).
Нагадаємо нещодавно ми повідомляли, що у Каневі відкрили пам'ятну дошку відомому кінорежисеру Юрію Іллєнку.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Kolorit Люди уходят, а память остается. Проще запомнится кровавым путем... И самые ленивые выбирают именно этот путь.
Запомните! Кому не хватает секса - говорит о сексе... Кому не хватает денег - говорит .. [весь] Беспредел в селе Степанцы неуважение к ветеранам [16]