kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Офіційно > Влада 

Міськвиконком схвалив до нагородження кандидатури двох канівських активістів


Кандидатури Олександра Скорини та Володимира Петренка затвердили для нагородження ювілейною медаллю «25 років Незалежності України».

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Відзначимо, що на вчорашньому засіданні виконавчого комітету його члени одноголосно ухвалили рішення «Про затвердження кандидатури Скорини О.І. та Петренка В.І. на нагородження ювілейною медаллю «25 років Незалежності України».

Ці кандидатури були затверджені на підставі клопотання Канівської міської «Організації Українських націоналістів».

Зауважимо, що відповідною медаллю нагороджуються за значні заслуги у встановленні незалежної України, утвердженні її суверенітету, вагомий внесок у державне будівництво, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу.

Декілька деталей із біографій Олександра Скорини та Володимира Петренка

У 1990 році Олександра Івановича обирають депутатом за результатами перших українських місцевих виборів як до Черкаської обласної, так і до Канівської міської рад. У Черкаській обласній раді Скорина створює та очолює демократичний блок, який пропагує цінності незалежної України на теренах Черкаської області.

Згодом, Олександр Скорина долучився до політичної розбудови на Черкащині, очолюючи з 2003 по 2013 роки обласну організацію ОУН. У 2010 році Скорину вдруге обирають депутатом Канівської міської ради. Він бере активну участь у Помаранчевій революції та Революції Гідності. У нелегкий час після знесення режиму Януковича, як секретар міської ради та в.о. голови міської ради очолює міську владу.

Упродовж свідомого життя, в міру можливостей, Володимир Іванович Петренко втілював у життя українську національну ідею.

У 1988 році вступив до УГС. Створив та очолював Канівську крайову організацію Народного Руху України. Після її об’єднання з Уманською крайовою та створенням Черкаської обласної організації НРУ очолював Канівську міськрайонну організацію НРУ.

Брав участь в організації й проведенні установочного з’їзду НРУ, ланцюга Єдності та безлічі інших акцій, що сприяли поставі незалежної України. У 1990-му році Володимира Івановича обирають депутатом Канівської міської ради.

У міській раді він створює та очолює демократичний блок, який пропагує цінності незалежної України. Активний учасник Помаранчевої революції.

Олекса

7 липня 2016, 23:41

Теги статті:
Незалежність  
Голосів:
5
14

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канів відновлюється після ракетного удару: деталі наслідків та процесу ліквідації пошкоджень

Все як завжди: кацапи задумали нову провокацію проти країн нато із території Калінінграду. Про це вже поспішив заявити губернатор області Беспрозванни

ά padre Полтава pro

«У мене найнецікавіше життя, яке взагалі є», — усміхається Олексій Приходько, позивний Адекватний, зв’язківець 91-го окремого батальйону.

На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов

Кадиров знову спричинив скандал у Держдумі!

“Я не знаю жалю”

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині

У Каневі виникли проблеми з вуличним освітленням після мобілізації єдиного електромонтера

У 92-ї бригади вже сьомий набір контрактників за програмою «18-24» склав присягу на вірність українському народу.

Популярні за тиждень:

Канів відновлюється після ракетного удару: деталі наслідків та процесу ліквідації пошкоджень [0]

ά padre Полтава pro [0]

Все як завжди: кацапи задумали нову провокацію проти країн нато із території Калінінграду. Про це вже поспішив заявити губернатор області Беспрозванни [0]

Про що зараз спілкуються:

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

WayBe
хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить". цікаві
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
У Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки прокоментували два випадки, що відбулися з військовослужбовцями та цивільними в Каневі та Золотоноші. Свою по.. [весь]
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Жовтень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"