Сьогодні 10.11 о 12.24 на «Авто-ріці» було скоєно пограбування. Молодий чоловік задрімав присівши відпочити після нічної зміни. Злодій викрав дорогий смартфон НТС. Постраждалий викликав міліцію (уже поліцію), яка приїхала за 5 хвилин. До заяви долучено відео з камер спостереження. Хто упізнав злочинців дзвоніть 102.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]