kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Офіційно > Влада 

В Черкасах розпочинається набір в патрульну поліцію

Наступного тижня стартує набір в патрульну поліцію міста Черкаси. Участь в конкурсі може взяти кожен громадянин України, незалежно від статі віком від 21 до 35 років, який фізично розвинений, не має судимостей, вільно володіє українською мовою та прагне змін.

Набір в патрульну поліцію розпочнеться в понеділок, 21 вересня, в приміщенні Черкаської обласної філармонії, за адресою: місто Черкаси вулиця Хрещатик, 196 та триватиме протягом трьох тижнів. Щоб потрапити до лав поліцейських, кандидат повинен подати анкету до приймальної комісії, пройти перевірку загального рівня знань та фізичної витримки (біг на 100 і 1000 метрів, підтягування для чоловіків та віджимання для жінок), пройти медогляд та психодіагностичний тест. Після чого майбутнього курсанта черкає співбесіда, теоретичне та практичне навчання, а після складання іспиту відповідальна та перспективна робота.

Для складання анкети кандидат повинен мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення водія.

Приймальна комісія працюватиме з 21 вересня по 12 жовтня з 9:00 до 18:00, крім вихідних та святкових днів за адресою: місто Черкаси, вулиця Хрещатик, 196.
Відбір кандидатів почнеться з 13 жовтня, після чого майбутнього курсанта черкає співбесіда, теоретичне та практичне навчання та робота в новій поліції України. Нові поліцейські отримають стабільну роботу, гідну зарплатню, перспективу кар’єрного росту в принципово новій системі охорони правопорядку.

Телефон гарячої лінії: (0472) 319-105 (розпочне свою роботу з 21 вересня та буде працювати з 9:00 по 18:00)

СЗГ УМВС України
в Черкаській області

WayBe

15 вересня 2015, 17:57

Теги статті:
навчання  поліція  
Голосів:
2
02

Всього коментарів: 4

Сторінка коментарів: 1
slavikf

16 вересня 2015, 09:31

IP: 193.33.45.xxx
Рейтинг: 0
Канівчанин_
16 вересня 2015, 11:42

IP: 37.139.178.xxx
Рейтинг: 2
slavikf, з таким настроєм, куме, ви слона не продасте... (С) анекдот
volcitca

16 вересня 2015, 13:01

IP: 212.55.94.xxx
Рейтинг: 1
slavikf, ну Славко, змирися, тебе вже не візьмуть;)
nnn1
16 вересня 2015, 15:36

IP: 93.74.80.xxx
Рейтинг: 0
volcitca

16 вересня 2015, 13:01 Он там не очень нужен. Занимается своим делом? И слава Богу. Тем более что судя по всему делает он это не плохо. Славик а зависть это плохое чувство.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Як вмирає місто

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу

Канів відновлюється після ракетного удару: деталі наслідків та процесу ліквідації пошкоджень

Все як завжди: кацапи задумали нову провокацію проти країн нато із території Калінінграду. Про це вже поспішив заявити губернатор області Беспрозванни

Популярні за тиждень:

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій [0]

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів [0]

Як вмирає місто [0]

Про що зараз спілкуються:

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"