kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Офіційно > Влада 

Канівською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку за додержанням законів в ізоляторі тимчасового тримання!

18 лютого 2015 року Канівською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку за додержанням вимог законодавства щодо захисту конституційних прав затриманих, ув’язнених і засуджених на медико-санітарне забезпечення та лікування під час їх тримання в ізоляторі тимчасового тримання Канівського МВ УМВС України в Черкаській області. Крім того, в проведенні вказаної перевірки взяли участь і фахівці Канівської ЦРЛ та Канівського міжрайонного управління Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Черкаській області.

Варто зазначити, що протягом 2014 року в Канівському ІТТ перебувало 285 осіб, а протягом вже поточного року 21 особа. Враховуючи такий доволі "значний потік" осіб, міжрайпрокуратурою проведено ґрунтовну перевірку вказаної установи з метою встановлення реального стану дотримання і можливості реалізації прав вказаних осіб в умовах ізоляції, зокрема тих, що стосуються отримання швидкої медичної допомоги та лікування.

Зауважимо, що особи, які поміщаються до ІТТ, в обов’язковому порядку проходять рентгенографію органів грудної клітини та оглядаються сімейним лікарем. 

Медична допомога надається особам фельдшером або лікарем швидкої допомоги. При цьому для надання "екстреної" медичної допомоги в умовах ізолятора мається спеціально обладнана кімната медичного працівника. При необхідності додаткові обстеження проводяться в умовах ЦРЛ.

У разі невідкладного випадку, швидке транспортування хворого, що перебуває в ІТТ, здійснюється працівниками міліції транспортом Канівського МВ, попередньо сповістивши диспетчера швидкої медичної допомоги.

Особи, які потребують стаціонарного лікування, госпіталізуються в спеціально заґратовану палату, яка знаходиться у неврологічному відділенні Канівської ЦРЛ, під наглядом працівників Канівського МВ.

Важливо підкреслити, що всі працівники ІТТ та чергової частини МВ володіють навиками першочергових заходів з надання медичної допомоги, і щорічно здають підсумкову перевірку (залік) з надання невідкладної медичної допомоги.

Протягом 2014 року за участю медичних працівників особам, що тримаються в ІТТ, надано невідкладну медичну допомогу у 35 випадках, та протягом поточного року у 2 випадках. При цьому скарг від вказаних осіб на нелюдські умови тримання чи випадків катувань до Канівської міжрайонної прокуратури не надходили.

За результатами проведеної перевірки міжрайпрокуратурою встановлено, що працівники Канівського ІТТ чітко та беззаперечно дотримуються вимог чинного законодавства в частині медико-санітарного забезпечення та лікування осіб під час їх тримання в ізоляторі тимчасового тримання Канівського МВ УМВС України в Черкаській області.

 

Джерело: Канівська міжрайонна прокуратура

WayBe

3 березня 2015, 13:07

Теги статті:
прокуратура  закон  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

«Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту

У Каневі зросла вартість квитків на міські та окремі приміські автобусні маршрути

Звички воєнного часу

Вартість проїзду знову “злітає”: скільки коштує виїхати з Києва

У Степанецькій громаді зустріли звільненого з ворожого полону Дениса Бібіка

Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині

Четверо загиблих через впавший БпЛА

Не лише до столиці: їздити з Черкас до Канева стало дорожче

Армія другого сорту

Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі

Популярні за тиждень:

«Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту [0]

Про що зараз спілкуються:

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [7]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [7]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [7]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [7]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [7]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [7]

slavikf
Гумка входить до складу MRE як засіб гігієни ротової порождини і навіть зняття стресу. Далі читати просто не став.
Звички воєнного часу [7]

WayBe
В нашому районі збито мінімум 4 безпілотники
Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині [1]

WayBe
Увага! Протягом останніх днів у різних регіонах країни «Шахеди», що вціліли після падіння, вибухнули через деякий час після падіння. Пʼять людей загинули (місцеві жителі, які прийшли .. [весь]
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

Олександр Скорина
Сумна реальність цієї війни ... (
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"