26 лютого 2015 року в Києві на НСК "Олімпійський" відбувся матч відповіль 1/16 Ліги Європи між командами "Динамо" Київ (Україна) - "Генгам" (Франція). Перша гра у Франції завершилася на користь "Генгаму" 2 - 1. Підтримати команду прийшло майже 55000 глядачів. За важким протистоянням та Великою перемогою (3 - 1) спостерігали і канівчани...
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]