Продам або міняю садибу в с.Курилівка на 1-кімнатну квартиру.У дворі хата,гараж,сарай,погріб,водопровід.Великий молодий фруктовий сад,близько 120 дерев.
тел.0972898700
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]