kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева






















Головна > Блоґи > Олекса 

..15 червня в Прохорівці...

15 червня 2013 року в селі Прохорівка на Черкащині свободівці вшанували видатного митця, кінооператора, режисера, мислителя, ідеолога українського націоналізму свободівця Юрія Іллєнка. До заходів також долучилися народні депутати від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрій Іллєнко та Юрій Сиротюк.

 

 

  У вшануванні взяли участь більше ста свободівців з Канева, Черкас, Сміли, Маньківки, Києва, які змогли безпосередньо пройтися обійстям Іллєнків та познайомитися із тим побутовим, проте надзвичайно творчим доробком, який власними руками створив Юрій Герасимович, – скульптурами, власне будинком, альтанкою тощо. Українці принесли квіти до каплички, поруч із якою похований прах Юрія Іллєнка, священники Української Автокефальної Православної Церкви та Української Греко-Католицької Церкви відслужили спільну панахиду, помолившись разом із громадою. Пилип Іллєнко, старший син Юрія Герасимовича, від імени родини подякував людям, що приїхали до Прохорівки вшанувати пам'ять видатного українця та за те, що вони продовжують справу відродження історичної пам'яти та встановлення справедливости в Україні.

На березі Дніпра відбулася лекція на тему "Ідеологія українського націоналізму", яку у форматі спілкування провели заступник Голови ВО "Свобода", народний депутат України, уповноважений націоналістичного об'єднання в Черкаській області Юрій Сиротюк та народний депутат, молодший син Юрія Герасимовича Іллєнка – Андрій Іллєнко.

"Насправді на Черкащині не має сенсу розповідати, що таке націоналізм. Бо націоналізм – це рідна земля і кров, пролита під час оборони цієї землі. І кров ворогів, пролита на нашу землю. Націоналізм – це бути господарем своєї землі. І Юрій Герасимович, як ніхто з сучасників, точно це розумів і втілював у життя ці прості поняття. Згадайте, як він поводився під час всіх телеетерів, та й у повсякденному житті – як пан, як господар, як володар української землі. І показував приклад нам. Він робив це тоді, коли ще не було фракції в парламенті, коли всі казали, що націоналізм – це маргінальність. І його переконання, його ідея перемогли. Дедалі більше українців і на Черкащині стають господарями нашої землі, підіймають голову та стають з колін, боряться і дрібними кроками перемагають у борні за українську Україну", – наголосив Юрій Сиротюк.

Юрій Іллєнко навчив нас: ми не маємо оглядатися на минуле, ми не маємо боятися нинішнього, ми маємо повсякчас виборювати своє майбутнє, – зазначає свободівець.

"Адже ми боремося не просто за школи, ми боремося не просто за сільські медичні пункти, за районні лікарні, і тим паче не за те, щоб у нас були просто депутатські фракції на Черкащині. Ми боремося за всю повноту влади. Лише тоді ми зможемо побудувати таку Україну, яка буде Україною Хмельницького, Залізняка, Гонти, Чучупака, Бандери, Шухевича і, звісно, Іллєнка. Боротьба, яка попереду, – це не просто боротьба за владу, а за збереження та розвиток української нації, за збереження національних ресурсів, оскільки ресурси у світі вже давно цінуються понад золото", – додав Юрій Сиротюк.

Виступаючи перед присутніми, Андрій Іллєнко зазначив: "Націоналізм – це не просто ідеологія, не просто набір якихось схем чи постулатів. Націоналізм – це природний інстинкт нації. Це інстинкт самозбереження та інстинкт розвитку нації. Сьогодні для усіх нормальних людей є очевидним – Україна опинилася в ситуації, за якої, якщо влада не належатиме українській нації, українським націоналістам, то вже наші онуки не житимуть в Україні. Україна перетвориться просто на якусь територію, без культури та мови, населену нащадками нелегальних мігрантів, де українці, що становитимуть меншість, будуть загнані в резервації. Проте ми цього не допустимо – ми об'єднаємо зусилля, боротимемося та переможемо, щоби побудувати ту Україну, яка була метою Юрія Іллєнка, яка тепер є нашою метою, – Україну справедливу соціально та національно. І лише ми це можемо зробити. Ніхто, окрім нас.

З нами дух Юрія Іллєнка. Він живий у його фільмах, книжках, ідеях. Він живе в наших серцях. Те, заради чого він творив і діяв – розвивається і йде далі. Найкраща пам'ять про Юрія Іллєнка – це реалізація того, заради чого він жив!"

Традиційно, козацьким кулішем на поминальному обіді присутніх пригощали активісти Канівської "Свободи". Вшанування пам'яти Юрія Іллєнка відбулося в атмосфері невимушеного спілкування між однодумцями-націоналістами, людьми, які знали Юрія Герасимовича особисто або захоплюються його творчим та філософським доробком.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"

 

 

Олекса

17 червня 2013, 15:17

Теги статті:
Вшанування Юрія Іллєнка  
Голосів:
8
44

Всього коментарів: 13

Сторінка коментарів: 1
Влад01
17 червня 2013, 15:30

IP: 102.0.2.xxx
Рейтинг: 0
Очередной вброс пиармуры о жирном хряке окутанного бодигардами. Тьху!
Злий

17 червня 2013, 18:44

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0
Злий

17 червня 2013, 18:45

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0
Злий

17 червня 2013, 18:45

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0
Злий

17 червня 2013, 18:46

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0
Злий

17 червня 2013, 18:46

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0
Злий

17 червня 2013, 19:08

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0
Ото, панове, і мені ця пика така огидна! Сам би собі тицьнув мінуса за те, що втелющив її на Канів Нет))
Vovk

17 червня 2013, 21:29

IP: 46.200.135.xxx
Рейтинг: 0
Московські заробітчани вже мінусують новини. Життя не замінусуєш!
К. Миколайович

17 червня 2013, 21:33

IP: 91.124.126.xxx
Рейтинг: 0
Якийсь іміджмейкер замінусував фото пики Ільєнка. Та нічого, я підправив. Хай люди дивляться.
Правди не сховати!
Злий

17 червня 2013, 21:34

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0
Турбує рейтинг? Скільки плюсів тобі поставити? Не думав, що ти кармодрочер.
земляк

17 червня 2013, 21:37

IP: 77.52.151.xxx
Рейтинг: 0
к.миколайович17.06.13
21:33



то хто тут модер..........
К. Миколайович

17 червня 2013, 21:37

IP: 91.124.126.xxx
Рейтинг: 0
Злий, сьогодні парад рейтингостурбованих
К. Миколайович

17 червня 2013, 21:37

IP: 91.124.126.xxx
Рейтинг: 1
земляк, в основному - народ!

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв

Клининговая компания: уборка квартиры после ремонта

Уборка квартиры после ремонта: шаг за шагом

Клінінгові послуги: що це таке і чому вони стають все популярнішими?

Сила нації – в її захисниках!

Захисти тих, кого любиш!

Як сонячні панелі рятують лікарню від відключень: досвід Шептицького

Економія грошей та енергонезалежність: дві громади отримали сонячні електростанції для лікарень

Містична Черкащина

Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Nikamrita
1. Хром Біотин Баланс з корицею: Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь]
Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]

Vlad999
Священника згідно закону до суду за невиконання рішень органів влади!
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [2]

vlada
А чому комісія ходить без виконавчої служби? Навіщо у нас виконавча служба? Щоб виконувати рішення усіх судів, а тим більше - Верховного суду України, а не тільки стягувати кошти з боржників.
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [2]

Dariuuff
@Geometry Dash Виглядає чудово
Душові кабіни [1]

Dariuuff
Досить далеко від мого району
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

WayBe
ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів: Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь]
стихотворение о судьбе отечества [3]

Анті-гоблін
Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами? Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки. Анекдот. Зах.. [весь]
Влада людей з особливими потребами [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"