В связи с неожиданным ростом нижней восьмерки (зуба мудрости) возникла необходимость поделиться мнениями о частных клиниках в Каневе. Давайте обсудим клиники, кто куда обращается, сколько платит за услуги и т.д. и т.п.. Тема очень актуальная, и насущная. Буду признателен за внятные ответы.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]