kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Головна > Новини > Влада 

Звітує Олексій Гика, голова Канівської райдержадміністрації

За період роботи з грудня 2011 року по грудень 2012 року

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про місцеві державні адміністрації" голова районної державної адміністрації повинен щороку звітуватися на сесії районної ради, але вже стало традицією, що я щокварталу був доповідачем із питання виконання Програми соціально-економічного розвитку району, і це стало нормою. Сьогодні в моєму звіті буде небагато статистики, бо всі цікаві цифри ви почуєте під час розгляду наступних питань порядку денного, але маю нагоду розділити разом із вами здобутки, визнати недоліки та намітити наші подальші спільні плани розвитку району в рамках програми "Будуємо нову Канівщину" та "Будуємо нову Черкащину разом з Президентом"

  Згадую свій звіт після першого року роботи на Канівщині. Тоді я в присутності голови обласної державної адміністрації Героя України Сергія Борисовича Тулуба, з гордістю доповідав про четверте місце, яке посів Канівський район в обласному рейтингу. Сьогодні, в 2012 році, Канівський район упевнено очолює обласну рейтингову таблицю, лише за результатами третього кварталу - змістився на другу сходинку.

  Це говорить про те, що ми хочемо і головне - можемо мати певні здобутки, прагнемо жити краще, не тупцюємо на місці, маємо згуртовану команду однодумців, яка планує подальший розвиток та реалізує намічене. Але все це стало можливим лише завдяки поетапному, починаючи з 2010 року, запровадженню Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем, низки реформ. 

  Сьогодні розпочалися важкі, проте неминучі реформи соціальної сфери: пенсійного і трудового законодавства, сфери охорони здоров'я.

  Посилюється цільова спрямованість соціальної допомоги, ефективність видатків на соціальну сферу. Наша мета - створити справді ефективну і динамічну систему соціального забезпечення громадян. Чиновники звикли працювати перш за все на державу, а потім - на людей, такий підхід до роботи потрібно докорінно змінити, обернути навпаки.

  Ті ж управлінці, які не відчувають проблем людей і не вирішують їхніх бід - втрачатимуть свої посади - це позиція Президента України, це наша позиція.

  Ми повинні діяти максимально ефективно, розв'язувати проблеми, щоб люди бачили результат нашої роботи.

  Глава держави наголошує, що соціальна політика - це інвестиція в людський капітал, а не обтяження бюджету.

  Із 17 соціальних ініціатив Президента України в Канівському районі "працюють" 14. 

  Дев’яносто відсотків загальної суми видатків за 9 місяців 2012 року, або більше 62 мільйонів гривень, спрямовані на утримання соціально-культурної сфери.

  Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників по району станом на 1 жовтня ц.р. становить 3581 гривню. За півтора року вона виросла більше ніж на 900 гривень і є найвищою в області.

  Власні  надходження до бюджету Пенсійного фонду по району за 9 місяців поточного року зросли на 12 відсотків і  досягли 116 мільйонів гривень.

  Уперше за всю історію незалежної України між сільгоспвиробниками та територіальними громадами підписані соціальні угоди на загальну суму 3 мільйони гривень, із яких уже використано 1,6.  І це, в першу чергу, заслуга сільських голів.

  Але, в той же час, результати проведених виборів 2012 року показали, що ці  досягнення не донесені до всіх членів територіальних громад.

  Недостатньо в цьому питанні спрацювали такі сільські голови, як: Чайка Олег Степанович, Шатило Тетяна Луківна, Нерода Василь Павлович, Письмак Людмила Миколаївна.

  Шановні друзі, на сьогодні нашою гордістю є будівництво нового поліклінічного корпусу центральної районної лікарні, на яке вже витрачено понад 15 мільйонів гривень. Найближчим часом поліклініка почне приймати перших пацієнтів.

  Протягом 2012 року реогранізовано Келебердянську загальноосвітню школу в навчально-виховний комплекс із метою забезпечення дошкільного виховання; відкрито стадіон у селищі Степанецьке; облаштовано прилеглу територію навколо Успенського собору в місті Канів на суму півмільйона гривень.

  Проведено ремонт системи опалення центрального корпусу Канівської районної лікарні вартістю 250 тисяч гривень.

  Завершується ремонт відділення інтенсивної терапії на суму понад 500 тисяч гривень та багато іншого.

  Більшість коштів було вкладено в ці об'єкти сільгоспвиробниками району. Дякую їм за це та наголошую, що всі наші успіхи в роботі досягнуті завдяки спільній, злагодженій роботі депутатського корпусу і влади як районного, так і обласного рівня. А зазначений інтенсивний шлях розвитку повинен стати пріоритетним на наступні роки.

  Разом із цим хочу зупинитися на проблемах району, але про традиційні проблеми: дороги, будівництво газопроводів, освітлення вулиць та залучення інвестицій говорити не буду, хоча є великі позитивні зрушення в цих питаннях.

  Хочу зупинитися на одній проблемі, яка не дала можливості району утриматися на першому місці. Вона "тягне" за собою цілий віз інших проблем, які нам необхідно вирішувати, і дуже швидко.

  Це проблема злочинів, які скоїли неповнолітні.

  Питання роботи з дітьми є актуальним в усій державі. Це питання обговорювалося й на розширеній нараді під головуванням Президента України В.Ф.Януковича 4 грудня ц.р.

  По факту зареєстрованих злочинів, скоєних неповнолітніми, Канівський район займає 19 місце з 20 районів. Дванадцять осіб перебувають на обліку в кримінальній міліції, більшість із яких засуджені за крадіжки.

  Аналізуючи цей стан, необхідно визнати, що ще дуже мало уваги приділяється малозабезпеченим сім'ям із дітьми, мало проводиться молодіжних та спортивних заходів.

  Занедбана система культурних закладів. За підготовкою закладів культури до осінньо-зимового періоду наш район теж серед останніх, бо майже всі заклади культури не опалюються взимку, а це говорить про те, що і відповідна робота взимку не проводиться.

  На мою думку, вже прийшов час, напередодні відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, офіційно оголосити 2013 рік у Канівському районі роком закладів культури.

  Це дасть нам змогу спрямувати кошти, як це ми зробили в поточному році із закладами охорони здоров'я, на ремонт закладів культури. Я впевнений, що це, в свою чергу, значно знизить рівень злочинності в районі.

  На завершення хочу наголосити на тому, що вже розпочався активний етап формування місцевих бюджетів усіх рівнів - від сільського до обласного включно. Формування бюджетів має базуватися на принципі передбачення проблем громад, реалізації перспективних напрямків розвитку.

  Активно працюючи разом на досягнення мети, впевнений, зможемо її досягти та реалізувати.

Олексій ГИКА, голова Канівської районної державної адміністрації

WayBe

7 грудня 2012, 12:38

Теги статті:
звіт  Гика  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 6

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Українсько-данський молодіжний дім презентував свої проєкти у Каневі

"Несокрушимая свобода": заявленные и истинные цели

Про захоплену державу

Покрова 2021

Міносвіти рекомендують перенести початок шкільних канікул з 25-го жовтня на 18-те жовтня

Тарифи на тепло залишаться на рівні 2019 року

За два тижні Черкаська область потрапить у червону карантинну зону

З 2022 року Шевченківський центр у Каневі має перейти на баланс Мінкульту України

Українцям без щеплення чи тесту заборонять користуватися міжрегіональним транспортом

Три класи опинилися на самоізоляції через COVID-19

Популярні за тиждень:

Про захоплену державу [3]

Покрова 2021 [2]

За два тижні Черкаська область потрапить у червону карантинну зону [1]

Тарифи на тепло залишаться на рівні 2019 року [1]

Міносвіти рекомендують перенести початок шкільних канікул з 25-го жовтня на 18-те жовтня [1]

З 2022 року Шевченківський центр у Каневі має перейти на баланс Мінкульту України [0]

"Несокрушимая свобода": заявленные и истинные цели [0]

Українсько-данський молодіжний дім презентував свої проєкти у Каневі [0]

Про що зараз спілкуються:

Анті-гоблін
Шановний КОКА, неважливо де сказали, а важиво що, хоча я розумію ваше схиляннє перед Заходом. Інформацію можливо, і потрібно, отримувати з будь-якого джерела. А потім співвідносиш зі своїм.. [весь]
Про захоплену державу [3]

святослав
Forbes: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал
Про захоплену державу [3]

КОКА
И кто сможет возразить. Ведь это сказали. В американском журнале Forbes.
Про захоплену державу [3]

святослав
Однако, паника в здании на Банковой сейчас стоит нешуточная. И вызвал ее Петр Порошенко. Точнее его дочерняя общественная организация «Братья по оружию», которая объединяет ветер.. [весь]
Покрова 2021 [2]

slavikf
Можновладці просікли фішку що прикриваючись епідемією можна настригти купонів із затримки опалювального періоду
Міносвіти рекомендують перенести початок шкільних канікул з 25-го жовтня на 18-те жовтня [1]

TOXA
В автобусы мерседес пускают с модерной и файзером, в поезда хюндай с синоваком, а на самолёт - читайте твиттер с фейсбуком авиакомпании
Українцям без щеплення чи тесту заборонять користуватися міжрегіональним транспортом [2]

slavikf
Якщо влада каже що тарифи не зміняться, тре затягувати пояси
Тарифи на тепло залишаться на рівні 2019 року [1]

slavikf
Робяти, чіпують по повній програмі
Українцям без щеплення чи тесту заборонять користуватися міжрегіональним транспортом [2]

slavikf
Вакцинація справа добровільна, чо
За два тижні Черкаська область потрапить у червону карантинну зону [1]

JS
Внимание! Жители Канева, будьте бдительны и осторожны! Не позволяйте воспользоваться Вашей добротой и доверием. Данная особа является мошенницей, воровкой и аферисткой! Не аккуратные и грязные, н.. [весь]
СИДЕЛКА [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Жовтень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"