kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева


Головна > Блоґи > Михалыч 

ША, СЬОГОДНІ 1 КВІТНЯ!

Перше квітня для працівників газети “Час Пік” вже стало нашою доброю традицією. Цього дня всі ми сидимо як на ножах, очікуючи якоїсь каверзи від ближнього. Часто піддаємося на жарт. Самі жартуємо. Одне слово, для нас 1 квітня – це наша маленька Одеса в Каневі.

Posted: 01.04.2012 in містечкові новини

На 1 квітня намічено старт космічного корабля з Привокзальної площі
Пілотом №1 призначено громадянина СРСР і України Віктора Ніколаєнка – Терешкова.У складі екіпажу: бортмеханік і поліглот Анатолій Леонов – Леонтьєв, жінка – космонавтка Валентина Чижова. Разом з Валею буде група самодіяльних артистів з міського будинку культури. Буде в групі і астронавт – канівський підприємець Буличов, якщо останнього відпустить з роботи бабушка Ліда. Буличов має намір взяти в космос сопілку…
Як розповів нашому кореспонденту у передстартовому інтерв’ю командир корабля, мета польоту: пошук і виявлення живих неземних цивілізацій. Зустрітися з ними і привернути їхню увагу до проблем міста Канева. Спробувати переконати їхніх підприємців вкладати інвестиції у розбудову міста Канева. Окреме місце виділено для канівського телеоператора Володимира Олексюкова. Він має на відео зняти всі хвилюючі зустрічі канівських космонавтів з позаземними цивілізаціями.
Про цей проект знає дуже обмежене коло людей. Навіть міський голова В.В. Ніколенко про проект ще не прохопився жодним словом. Але на те ми і преса, щоб знати трішки більше, як міський голова. Тому запрошуємо всіх жителів 1 квітня на Привокзальну площу на захоплююче видовище: старт у космос канівських космонавтів. До речі, проїзд в міських автобусах цього дня буде безкоштовним. О котрій годині старт? Радимо місця для публіки займати, починаючи з десятої ранку, звичайно ж, тому що очікується великий наплив проводжаючих.
Про додаткову інформацію можна дізнатися в міськвиконкомі в кабінеті керуючого справами С.М. Дубенця.
Відразу ж хочемо внести добру пропозицію: з 2 квітня площі старту дати справді народну назву – Площа Канівських Космонавтів.
Терміново в номер репортаж від нашого кореспондента з майбутньої Площі Канівських Космонавтів

У центрі Канева Ігор Сухобрус 1 квітня буде відкривати пам’ятник ”Канівському хуліганству”
Канівчани знають, що кілька місяців тому було спланено два автобуси підприємства “М+М”, яке є власністю братів Сухобрусів. Автобуси, як визначили спеціалісти, не підлягають відновленню. Вони і досі стоять на площадці неподалік від автозаправки «Укртатнафта». Здавати в брухт каркаси згорілих автобусів брати не захотіли. У них, Ігоря Володимировича виникла інша ідея: створити пам’ятник хуліганству. Композиція для майбутнього пам’ятника є.- згорілий автобус. Потрібні невеликі затрати, щоб зробили постамент, на нього поставити цей автобус. І зробити па’ятний напис. Кажуть, що міський голова для цього доброго діла вже в центрі міста виділив клаптик землі. Де саме? Сухобруси і влада не кажуть. Кажуть, що про все дізнаєтесь 1 квітня. Це буде сюрприз для канівчан.
Кор. газети ”Час Пік”

Східноєвропейський університет буде переведено у Канів
С.С. Ткаченко не встиг нагріти крісло директора Канівської філії Черкаського східноєвропейського університету, і вже зумів переконати керівництво, що для перспективи і розвитку виша краще буде, як головний офіс вузу знаходитиметься в Каневі, по вул. Київській. Аргументи Ткаченка: в Каневі Президент буває частіше як в Черкасах. Якраз Канів, а не Черкаси включено в програму Євро-1012. Цього року у Канів очікується прибуття кілька сотень вболівальників, серед яких виявляться і потенційні абітурієнти вузу. Шевченко – це окрема тема.
Що для цього буде зроблено? Корінна реконструкція головного канівського корпусу. Якщо нинішній нагадує. стайню для собак, то нове буде варте такого собі палаццо у стилі Ля-Канів. Окремо розробляється проекти парадного під’їзду. На даху корпусу буде змонтована площадка для приземлення гелікоптерів. Тепер кожен потенційний студент вузу, з найглухішої африканської дєрєвні може власним вертольотом прилітати в Канів на лекції.
Слава Сергію Сергійовичу Ткаченку і Канівському Східноєвропейському університету!
Власна інформація

Канівські політичні бігборди відтепер матимуть два положення фіксації: традиційне вертикальне, а в день приїзду в місто Президента – горизонтальне

З такою ініціативою виступив голова Канівської міської Партії Регіонів Олег Калніболоцький. У чому ж суть задумки хитрого Олега Анатолійовича. Він помітив, що в день приїзду в наше місто Президента вже немає від бігбордів того ефекту, який би мав справлятися. А оновлення бігбрдів потребує немало коштів, які Олег Анатолійович не має намір за вітром пускати. Та і скупеньким він від природи вдався…
Що ж він придумав: так як Президент почав у Канів навідуватися вертольотом, то з повітря Віктор Федорович не бачить, що там на бігбордах. Тепер в день його прильоту всі бігборди будуть виставлені в горизонтальне положення і Президенту з гори буде видно всі старання пана Олега, як на долоні.
Розумно і дотепно, що найголовніше.
Наш кор.

Людмилу Салтикову запрошують солірувати в “Ля – Скала”

Ось так. А коли пані Людмила розривалася і готувала для канівчан сольні концерти, то дехто кривив зверхньо, мовляв хто вона така, щоб давати сольні концерти!
Співачка вона, канівська. Лише це скажемо, а про все інше ви тепер можете дізнатися лише через супутникове телебачення, якщо ваш телевізор ще матиме прийом телепередач в Італії, а точніше з відомого оперного театру «Ля-Скала», куди нашу солістку запросили на сцену.
А чого ж,сказала б баба Тоня. І нехай людина співає, аби не плакала. Про інше ми спробуємо розповісти іншим разом, якщо вона захоче ще спілкуватися з канівською провінційною публікою.
Наш кор.

Коротко і лише 1 квітня!
Канівчанину Михайлові Балі присвоєно звання народного артиста України у стилі оригінального жанру аматорського модерного мистецтва.
Олексій Гика відмовився від дарованої державної квартири у Каневі. Квартиру в елітному будинку він вирішив передати найбіднішиій молодій сім’ї м. Канева.
Фермер Леонід Обіход з Беркозівки вивів нову породу качок. Його качка щодня несе по троє яєць. У нього все скільки тих яєць, що він не знає куди їх дівати.
Якщо хто хоче мати особливу качку Обіхода, таку вона має назву, шукайте Леоніда Андрійовича і домовляйтеся.
Революційна пропозиція! Комунальне підприємство КП “Місто” перейменовано на підприємство “Мітлордром”, а директором його залишити все того ж цікавого черкащанина Діму Шайдарова.

Михалыч

1 квітня 2012, 17:00

Теги статті:
космос  
Голосів:
3
12

Всього коментарів: 13

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Taras1861

Про газ. Все, що ви могли знати про газ, але не бажали витрачати на це час

Ще не Майдан, але…

Засуджено 4 зловмисників, обвинувачених у вбивстві жительки м. Канів і вчиненні квартирних крадіжок

Я зробила все, що могла

Директора комунальної поліклініки затримали під час отримання хабаря

Канівську продавчиню побутової техніки засудили за шахрайство

Офіційно названо переможців громадського бюджету-2020

ВООЗ: захиститися від дифтерії в Україні неможливо

1

Популярні за тиждень:

1 [1]

Офіційно названо переможців громадського бюджету-2020 [0]

Канівську продавчиню побутової техніки засудили за шахрайство [0]

ВООЗ: захиститися від дифтерії в Україні неможливо [0]

Директора комунальної поліклініки затримали під час отримання хабаря [0]

Я зробила все, що могла [0]

Засуджено 4 зловмисників, обвинувачених у вбивстві жительки м. Канів і вчиненні квартирних крадіжок [0]

Ще не Майдан, але… [0]

Про газ. Все, що ви могли знати про газ, але не бажали витрачати на це час [0]

Taras1861 [0]

Про що зараз спілкуються:

klimenko_2014
ШАНОВНИ АТОВЦИ МИ В ЦИЙ ДЕРЖАВИ УЖЕ ПОПРИДУМУВАЛИ ТАКИХ ЯК ВИ ХОЧЕТЕ СОЗДАТИ СТРУКТУР, ЩО УЖЕ ПОТРИБНО ХАПАТИСЬ ЗА ГОЛОВИ , И КРИЧАТИ ЩО МИ НАРОБИЛИ, ДО ЧОГО М.. [весь]
1 [1]

PEOPLE
ПРОСТО ПЕРЕД І ЗА ПІШОХІДНИМ ПЕРЕХОДОМ ВСТАНОВИТИ ЛЕЖАЧІ ,,ПОЛІЦЕЙСЬКІ,, проти яких яро виступають самі такі ,,ГОРЕ-ВОДІЇ,,
Перехід перед міською радою [4]

Maks
[link]
Перехід перед міською радою [4]

Bomba_ukr
лара, от не йметься Вам...на голові у Вас той світловор ставить будуть? Чи більше немає про що на владу міста попенять? Яке розуміння дорожньої обстановки та інтенсивності руху у Вас там у голові с.. [весь]
Встановлення світлофору біля спортклубу "Івазар" [21]

OTG
На рахунок пішохоів, хай вони також читають правила дорожньго руху!!! Те що машини літають то це неприйнятно для нашого мстечка, але на рахунок пішохоів, хай вони також читають і вчать правила доро.. [весь]
Перехід перед міською радою [4]

святослав
Дональд Трамп назвав новим президентом Россії Володимира Олександровича Зеленського. Певно Ванга віщала про нього, коли пророчила славу для Русі, про славу Володимиру.. Стокгольмський суд поп.. [весь]
Зелений калейдоскоп [1]

slavikf

Перехід перед міською радою [4]

лара
volcitca, не дай бог хоч одна дитина почне перебігати дорогу із-за певної конструкції та особливості світлофора і в цей період буде світитись зелене світло, що дає повне право рухатись автомобілю, .. [весь]
Встановлення світлофору біля спортклубу "Івазар" [21]

Wiktor

В нашем ГОРОНО куры деньги не клюют (продолжение) [5]

Wiktor

В нашем ГОРОНО куры деньги не клюют (продолжение) [5]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Грудень
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2019 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"