kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Головна > Блоґи > Михалыч 

ША, СЬОГОДНІ 1 КВІТНЯ!

Перше квітня для працівників газети “Час Пік” вже стало нашою доброю традицією. Цього дня всі ми сидимо як на ножах, очікуючи якоїсь каверзи від ближнього. Часто піддаємося на жарт. Самі жартуємо. Одне слово, для нас 1 квітня – це наша маленька Одеса в Каневі.

Posted: 01.04.2012 in містечкові новини

На 1 квітня намічено старт космічного корабля з Привокзальної площі
Пілотом №1 призначено громадянина СРСР і України Віктора Ніколаєнка – Терешкова.У складі екіпажу: бортмеханік і поліглот Анатолій Леонов – Леонтьєв, жінка – космонавтка Валентина Чижова. Разом з Валею буде група самодіяльних артистів з міського будинку культури. Буде в групі і астронавт – канівський підприємець Буличов, якщо останнього відпустить з роботи бабушка Ліда. Буличов має намір взяти в космос сопілку…
Як розповів нашому кореспонденту у передстартовому інтерв’ю командир корабля, мета польоту: пошук і виявлення живих неземних цивілізацій. Зустрітися з ними і привернути їхню увагу до проблем міста Канева. Спробувати переконати їхніх підприємців вкладати інвестиції у розбудову міста Канева. Окреме місце виділено для канівського телеоператора Володимира Олексюкова. Він має на відео зняти всі хвилюючі зустрічі канівських космонавтів з позаземними цивілізаціями.
Про цей проект знає дуже обмежене коло людей. Навіть міський голова В.В. Ніколенко про проект ще не прохопився жодним словом. Але на те ми і преса, щоб знати трішки більше, як міський голова. Тому запрошуємо всіх жителів 1 квітня на Привокзальну площу на захоплююче видовище: старт у космос канівських космонавтів. До речі, проїзд в міських автобусах цього дня буде безкоштовним. О котрій годині старт? Радимо місця для публіки займати, починаючи з десятої ранку, звичайно ж, тому що очікується великий наплив проводжаючих.
Про додаткову інформацію можна дізнатися в міськвиконкомі в кабінеті керуючого справами С.М. Дубенця.
Відразу ж хочемо внести добру пропозицію: з 2 квітня площі старту дати справді народну назву – Площа Канівських Космонавтів.
Терміново в номер репортаж від нашого кореспондента з майбутньої Площі Канівських Космонавтів

У центрі Канева Ігор Сухобрус 1 квітня буде відкривати пам’ятник ”Канівському хуліганству”
Канівчани знають, що кілька місяців тому було спланено два автобуси підприємства “М+М”, яке є власністю братів Сухобрусів. Автобуси, як визначили спеціалісти, не підлягають відновленню. Вони і досі стоять на площадці неподалік від автозаправки «Укртатнафта». Здавати в брухт каркаси згорілих автобусів брати не захотіли. У них, Ігоря Володимировича виникла інша ідея: створити пам’ятник хуліганству. Композиція для майбутнього пам’ятника є.- згорілий автобус. Потрібні невеликі затрати, щоб зробили постамент, на нього поставити цей автобус. І зробити па’ятний напис. Кажуть, що міський голова для цього доброго діла вже в центрі міста виділив клаптик землі. Де саме? Сухобруси і влада не кажуть. Кажуть, що про все дізнаєтесь 1 квітня. Це буде сюрприз для канівчан.
Кор. газети ”Час Пік”

Східноєвропейський університет буде переведено у Канів
С.С. Ткаченко не встиг нагріти крісло директора Канівської філії Черкаського східноєвропейського університету, і вже зумів переконати керівництво, що для перспективи і розвитку виша краще буде, як головний офіс вузу знаходитиметься в Каневі, по вул. Київській. Аргументи Ткаченка: в Каневі Президент буває частіше як в Черкасах. Якраз Канів, а не Черкаси включено в програму Євро-1012. Цього року у Канів очікується прибуття кілька сотень вболівальників, серед яких виявляться і потенційні абітурієнти вузу. Шевченко – це окрема тема.
Що для цього буде зроблено? Корінна реконструкція головного канівського корпусу. Якщо нинішній нагадує. стайню для собак, то нове буде варте такого собі палаццо у стилі Ля-Канів. Окремо розробляється проекти парадного під’їзду. На даху корпусу буде змонтована площадка для приземлення гелікоптерів. Тепер кожен потенційний студент вузу, з найглухішої африканської дєрєвні може власним вертольотом прилітати в Канів на лекції.
Слава Сергію Сергійовичу Ткаченку і Канівському Східноєвропейському університету!
Власна інформація

Канівські політичні бігборди відтепер матимуть два положення фіксації: традиційне вертикальне, а в день приїзду в місто Президента – горизонтальне

З такою ініціативою виступив голова Канівської міської Партії Регіонів Олег Калніболоцький. У чому ж суть задумки хитрого Олега Анатолійовича. Він помітив, що в день приїзду в наше місто Президента вже немає від бігбордів того ефекту, який би мав справлятися. А оновлення бігбрдів потребує немало коштів, які Олег Анатолійович не має намір за вітром пускати. Та і скупеньким він від природи вдався…
Що ж він придумав: так як Президент почав у Канів навідуватися вертольотом, то з повітря Віктор Федорович не бачить, що там на бігбордах. Тепер в день його прильоту всі бігборди будуть виставлені в горизонтальне положення і Президенту з гори буде видно всі старання пана Олега, як на долоні.
Розумно і дотепно, що найголовніше.
Наш кор.

Людмилу Салтикову запрошують солірувати в “Ля – Скала”

Ось так. А коли пані Людмила розривалася і готувала для канівчан сольні концерти, то дехто кривив зверхньо, мовляв хто вона така, щоб давати сольні концерти!
Співачка вона, канівська. Лише це скажемо, а про все інше ви тепер можете дізнатися лише через супутникове телебачення, якщо ваш телевізор ще матиме прийом телепередач в Італії, а точніше з відомого оперного театру «Ля-Скала», куди нашу солістку запросили на сцену.
А чого ж,сказала б баба Тоня. І нехай людина співає, аби не плакала. Про інше ми спробуємо розповісти іншим разом, якщо вона захоче ще спілкуватися з канівською провінційною публікою.
Наш кор.

Коротко і лише 1 квітня!
Канівчанину Михайлові Балі присвоєно звання народного артиста України у стилі оригінального жанру аматорського модерного мистецтва.
Олексій Гика відмовився від дарованої державної квартири у Каневі. Квартиру в елітному будинку він вирішив передати найбіднішиій молодій сім’ї м. Канева.
Фермер Леонід Обіход з Беркозівки вивів нову породу качок. Його качка щодня несе по троє яєць. У нього все скільки тих яєць, що він не знає куди їх дівати.
Якщо хто хоче мати особливу качку Обіхода, таку вона має назву, шукайте Леоніда Андрійовича і домовляйтеся.
Революційна пропозиція! Комунальне підприємство КП “Місто” перейменовано на підприємство “Мітлордром”, а директором його залишити все того ж цікавого черкащанина Діму Шайдарова.

Михалыч

1 квітня 2012, 17:00

Теги статті:
космос  
Голосів:
3
12

Всього коментарів: 13

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Відремонтовано ще одну вулицю – Довженка

Підрядник, який здійснював ремонтні роботи дороги ГЕС, зобов’язується усунути усі пошкодження асфальтового полотна

Як Аваков сам себе оббрехав

Зафіксовано новий випадок захворювання на COVID-19

На в’їзді до Канева сталася смертельна ДТП

Черкащани збирають допомогу жінці, яка лишилася без чоловіка через аварію на Канівській трасі

Скандальний український фільм став переможцем фестивалю в США

Команда Нацбанку заявила про політичний тиск та шантаж

Сьогодні можливі грози, град та шквали

Планові відключення по Канівському РЕМ 07.07.2020

Популярні за тиждень:

Сьогодні можливі грози, град та шквали [2]

Щосуботній показ сучасного українського кіно на Канівському літньому кіноконцертному майданчику ім. Юрія Іллєнка у міському парку продовжується 11 липня! [0]

Слава! Слава! Слава Тобі Боже. [0]

Човен із підводними крилами: останній вцілілий «Метеор» готують до спуску на воду [0]

На Черкащині працюють 19 сонячних електростанцій [0]

Про податковий облік самозайнятих осіб та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність [0]

В Каневі знайшли повішеним студента [0]

Планові відключення по Канівському РЕМ 07.07.2020 [0]

Команда Нацбанку заявила про політичний тиск та шантаж [0]

Скандальний український фільм став переможцем фестивалю в США [0]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
Концерт перенесено на 15 вересня
Концерт гурту "Лісапетний батальйон" [5]

Анті-гоблін
Так що Юда - це скоріше спецагент, який вдало провернув складне завдання. Ймовірно, потім він пішов під прикриття за програмою захисту свідків - отримав нові документи, нову легенду, а його сме.. [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

святослав
Доброго здоровля. Ані КГБ-ФСБ, ані Моссад, ні МІ6, ні Штазі, ні ФБР, ні ЦРУ не відали, не знали, що Тайна Вечеря, Сходка в будинку ХХХ, на третьому поверсі в кімнаті Х Пахан зібрав 12 Смотрящих (.. [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

slavikf
І знову бунт на кораблі. Давно такого не було
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

Jane Eyre
Так- таки-так! Переписування правил «на ходу» під конкретного користувача – то позиція правильна і жорстка. Раніше Верховний Адмін здавався мені дорослою людиною, але, мабуть, нік.. [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

PEOPLE
ЖОРСТКА, але правильна позиція адміністратора сайту!!!! Є ПРАВИЛА- ДОТРИМУЄМОСЯ ЇХ !!!!
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

WayBe
TOXA,
Сьогодні можливі грози, град та шквали [2]

TOXA
[link]
Сьогодні можливі грози, град та шквали [2]

WayBe
nePEOPLE популіст. Значить так. PEOPLEE з бану не вилізе. Будете продовжувати давити на мене - отримаєте бан і для цього, і усіх своїх нових ніків. Правила на сайті встановлюю я. Останнє попередження
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

nePEOPLE
WayBeДякуючи nePEOPLE, правила сайту було переглянуто - змінені пункти щодо імен та аватар користувачів.Правила сайта [496] ----------- Аби залишити користувача з ніком "Пахан" недоторканим, Адмі.. [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Липень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"