Сесія Канівської міської ради вкотре не відбулася – депутати зібралися, проте не зареєструвалися
Розгорнутий репортаж сесії, яка мала б відбутися 15 лютого 2024 року
З червня 2022 року група депутатів із «Європейської солідарності», «Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», «Партії зелених України» та інших політичних сил, у яких політичний конфлікт із міським головою, не ходять на сесії. Внаслідок цього сесії, на які збираються інші депутати неповноважні. У міській раді 26 депутатів. За законом «Про місцеве самоврядування в Україні», для повноважної сесії треба, щоб зібралися більш, як половина депутатів від складу ради. Цього не відбувається у зв’язку з причиною, про яку йде мова вище. Повноважних сесій у міській раді тривалий час не було. 15 лютого цього року депутати нарешті прийшли на сесію, проте не зареєструвалися. Чому так сталося – про це у розгорнутому репортажі.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]