На окупованих територіях Росія через освіту, молодіжні рухи, дитячі табори мілітаризує та русифікує дітей, вкаладаючи їм в голову "любов до Росії", "готовність захищати Отєчество", та навчає переписаній історії, в якій України ніколи не існувало, як держави.
Дії РФ спрямовані на цілковиту асиміляцію населення окупованих територій та формування у дітей бажання підтримувати збройні сили РФ, включно із добровільним вступом в армію РФ за досягненням ними відповідного віку.
Всі ці дії фіксує ГО ЦГП "Альменда" в моніторингових звітах. Про те, що Росія робила з дітьми в окупованому Криму, частинах Запорізької, Херсоньскої областей протягом квітня-червня ви можете прочитати та побачити тут ![](https://i0.wp.com/almenda.org/wp-content/uploads/2023/08/%D0%A3%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B8%CC%86-%D1%81%D0%BE%D0%BB%D0%B4%D0%B0%D1%82_%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%8C-2023_%D0%90%D0%BB%D1%8C%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0.png?resize=1200%2C676&ssl=1)
|